SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
TROJPAK STRONEK DO OCENY :)))
Autor Wiadomość
soja
Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: 3miasto
Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 20:16   TROJPAK STRONEK DO OCENY :)))

Ave Caesar! Aloha! Yo ziomki :) )) dzis wsytawiam pod ogien konstruktywnej krytyki az trzy stronki na raz, a to dlatego ze powstaly rowno kazda w 1-2 tyg i niebylo nawet czasu posta napisac :/
1ST WEB SITE :
www.christopher-sonski.com <- moje portfolio juz wersja ostateczna [wiem wiem... "kontakt" do roboty jeszcze :) ]

3rd
[URL=http://www.parkiet-trojmiasto.cal.pl ]www.parkiet-trojmiasto.cal.pl [/URL] <-ekipa remontowa z Gdanska :)

Bardzo bylbym wdzieczny za uwagi sugestie.. :) z gory dzieki :-D
Pozdro dla wszystkich
Ostatnio zmieniony przez soja Wto 01 Lip, 2008 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
marcino 
Mistrz



Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Bytów
Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 22:18   

witam,
Pierwszego linka nie opisuje bo już któryś raz jest umieszczony ;-)

Drugi, całkiem fajne chociaż dodał bym jakiś efekt tej Pani na pierwszym planie oraz poprawił bym czcionkę bo bardzo nie czytelne jest (ustaw lepiej na pixelową). Bardzo podoba mi sie tekstura w tle.

Trzeci, no bardzo ubogo, zrobił bym coś z tym białym kolorem, w galerii dodałbym ramki na zdjęciach, i otwieranie sie w okienku "swisha" albo lightbox albo coś w tym stylu.
Dałbym jeden rozmiar czcionki z tekstem umieszczonym w linkach, w ostatnim "Porady" jest w sumie tak mała i tyle tam jest tego napisane że gałki oka skaczą ;-p
Jeśli już chcesz zostawić taka czcionkę mała w takiej ilości tekstu to bym ustawił funkcje która umożliwia zaznaczenia tekstu "mi sie bynajmniej wtedy wygodniej czyta" :wink:

a zrobiłbym coś jeszcze z jakością umieszczonych zdjęć w galerii bo dają dużo do życzenia ;-)

btw, skąd wyrywasz takie fajne teksturki ?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 10