SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - moja 2 pracka w swishu

Aratron - Nie 02 Mar, 2008 20:34
Temat postu: moja 2 pracka w swishu
Witam zapraszam do ocenki mojej stronki to dopiero druga wiec nie karcic mnie prosze ale krytyka mile widziana:P
http://balancekeepers.ovh.org/
Pozdrawiam

SPECIALm - Pon 03 Mar, 2008 00:22

POwiem ze stronka mi sie strasznie podoba :) poniewaz ma swoj klimat a ja takie lubie zwlaszcza fantasy elfy i te sprawy ^^ te liany bym bardziej wtopil w ocztoczenie moze opc i lekki blur nie wiem....


btw. Skad wziales ta melodie na stronke :) ??

Aratron - Pon 03 Mar, 2008 08:51

Melodia jest wyciągnięta wprost z gry:P dla ścisłości melodia z wioski hunter vilage z gry Lineage 2 stronkę planuje jeszcze rozbudować o galerie i kilka innych działów szkoda tylko ze stronka ma dosyć spore wymagania z tego co sie zorientowałem:( to na słabszych kompach przycina dość mocno
Pozdrawiam

sl01k - Pon 03 Mar, 2008 11:16

heh :) jezeli chodzi o wymagaania ... jezeli komus chodzi L2 to stronka tez powinna :)
strona ma pare bledow ale jak na 2ga stronke no to calkiem calkiem niezle :) ... niepodobaja mi sie efekty wyjscia preloadu i wfekt wejscia z nazwa klanu ... ale ogolne wrazenie dobre ... no i wypadaloby zlikfidowac obramowkepod IE czyli swfobject ....

---
74lvl - OL - Erica :P

Aratron - Nie 09 Mar, 2008 17:39

Sloik mogłbyś mi wskazać jakie błędy bo chętnie bym je poprawił a jak na 2 pracki (tylko) mam małe doświadczenie a i jak moglbys napisz mi na pw jak pozbyc sie tej natretnej ramki w explorerze:P
Pozdrawiam

mielu - Nie 09 Mar, 2008 20:30

Aratron napisał/a:
jak pozbyc sie tej natretnej ramki w explorerze

co prawda prośba nie jest kierowana do mnie ale tak tylko dla przypomnienia temat jest przylepiony dziwna ramka przy wyświetlaniu swf w IE

Aratron - Pon 10 Mar, 2008 14:58

Dzięki wielkie już sie pozbyłem tej ramki pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group