SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsensus!?
Autor Wiadomość
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Pią 21 Paź, 2005 14:49   Konsensus!?

Chcialbym wam przedstawic,jak wyglada strona w ktora ingeruje klient, w zasadzie to ja umylem rece od grafiki, w zasadzie od wszystkiego....jest jak jest, czasem ciezko osiagnac konsensus pomiedzy tym jak mam byc dobrze,a tym jak zyczy sobie klient...jak oceniacie?
STRONA
wiec nigdy nie dajcie sobie narzucic tego ,cczego sami byscie nie zrobili...
:)
Ostatnio zmieniony przez GenezypKapen Czw 27 Paź, 2005 17:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
erbe 



Pomógł: 29 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 527
Skąd: Poznań / Londyn
Wysłany: Pią 21 Paź, 2005 14:59   

jednym slowem... fatalne :?

ps. ale czy samo wykonanie wg ciebie jest ok?
_________________
erbe
http://www.d-t-h.prv.pl
 
     
maribt 



Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 22 Paź, 2005 14:53   

Witam GenezypKapen,

Myślę, że strona wcale nie jest wykonana "fatalnie" ale nie jest wykonana bardzo dobrze. W skali 1-6 oceniam ją na 3-.

Pozdrawiam
maribt
_________________
http://www.bykom-stop.avx.pl
 
 
     
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Nie 23 Paź, 2005 09:50   ..

Dla sprostowania dodam,ze nie prosze o ocene,dla mnie ta strona jest fatalna,a robie ich duzo i powiedzmy ze dobrze, a ta to tylko przyklad ingerencji klienta...:)
 
     
^galechus 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 248
Skąd: Trzcianka
Wysłany: Nie 23 Paź, 2005 23:07   

w moim przypdaku to ja gram pierwsze skrzypce w tworzeniu projektu, a jeżeli klientowi to nie pasuje to staram się zmienić design specjalnie pod niego, i najczesciej dochodze do tego co proponowałem na poczatku, dobra nawijka + dobre pomysly + umiejetnosci = $$$

?-)
 
 
     
Delinquent 
Doradca
Finansowy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 72
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pon 24 Paź, 2005 11:54   

GenezypKapenie moglbyś pokazać stronę, którą zaprojektowałeś i jesteś z niej zadowolony?
 
     
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Paź, 2005 13:13   

..i jak ją ewntualnie przedstawisz, to nie pisz czasem tylko: "..jestem fanem małych czcionek" - jakoś tak chyba brzmiał ten dziwoląg językowy.. :lol: :wink:
Pozdrowienia
 
     
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Pon 24 Paź, 2005 16:44   ..

pierwsze skrzypce to mozesz grac w operze... :) Okolo 6 projektow przedstawilem kolesiowi..koniec koncow zrezygnowalem..zrobilem tak jak chcial..
co do projektow z ktorych jestem zadowolony,to powiem,ze nie mam takich..bo ciagle sie rozwijam i wszystko co zrobilem do tej pory juz bym zmienil..pokaze Panu (delikwentowi)
moja pierwsza strone a potem druga ktora zrobilem i projekt nad ktorym pracuje..albo dwa..
pierwsza strona jaka zrobilem
druga strona ale wtrakcie redesignu
projekt nad ktorym pracuje
pozdro
 
     
tofik 
Doradca



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2005
Posty: 78
Skąd: jestem wszędzie
Wysłany: Pon 24 Paź, 2005 20:01   

hmmm Pedro........
zmieniłeś nick ale niestety Twoje prace nadal pozostawiają wiele do życzenia, a ta historia z ingerencja klienta jakoś mi się kupy nie trzyma...

pozdro....
 
 
     
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Wto 25 Paź, 2005 10:04   ..

Oj dzieciaku...widze,ze moja krytyka tak mocno Cie dotkenla,ze zapamietales mnie dobrze...Jak Ci sie kupy nie trzyma to i niech tak zostanie..porownaj moje rzeczy z ta strona i bedzie wiadomo,co jest moja "czysta ideą.."
 
     
tofik 
Doradca



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2005
Posty: 78
Skąd: jestem wszędzie
Wysłany: Wto 25 Paź, 2005 16:38   

Cytat:
Oj dzieciaku

trochę szacunku
GenezypKapen napisał/a:
ze moja krytyka tak mocno Cie dotkenla

nie przejmuje sie krytyką ignorantów
GenezypKapen napisał/a:
porownaj moje rzeczy z ta strona i bedzie wiadomo,co jest moja "czysta ideą.."

bardzo podobny poziom
GenezypKapen napisał/a:
Okolo 6 projektow przedstawilem kolesiowi..koniec koncow zrezygnowalem..zrobilem tak jak chcial..

chyba skasowałeś za to z 6000 przy takiej ilości projektów :lol:
GenezypKapen napisał/a:
co do projektow z ktorych jestem zadowolony,to powiem,ze nie mam takich..bo ciagle sie rozwijam i wszystko co zrobilem do tej pory juz bym zmienil

w tym przypadku rozwija się chyba twoje i tak już mocno przerośnięte ego bo jeżeli chodzi o poziom twoich prac to raczej stoisz w miejscu :?
 
 
     
erbe 



Pomógł: 29 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 527
Skąd: Poznań / Londyn
Wysłany: Sro 26 Paź, 2005 10:17   

GenezypKapen napisał/a:
Oj dzieciaku

tofik napisał/a:
trochę szacunku

zapomnij... ;)
_________________
erbe
http://www.d-t-h.prv.pl
 
     
virusek84 
Początkujący



Wiek: 39
Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 3
Skąd: Korsze
Wysłany: Sro 26 Paź, 2005 11:50   :)

jestem poczotkujacy w dziedzinie swish...

wiec jak dla mnie stronki moga byc ;)
 
 
     
Delinquent 
Doradca
Finansowy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 72
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro 26 Paź, 2005 17:24   

Strasznie bojowo nastawiony GenezypKupenie, reszta prac rownież przeciętna w sumie to tego się spodziewałem. Pewnie ty się spodziewałeś, że ja się spodziewałem, stąd bojowe nastawienie. Jak chcesz a pewnie chcesz to możesz mnie pojechać za moje prace. Możesz być spokojny nie będzie riposty, (no tak ale ty jestes spokojny) szkoda mi czasu.

Mariusz daj spokój wiem, że bolało ale to dla Twojego dobra...
 
     
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Sro 26 Paź, 2005 20:32   "recenzenci"

"Koledzy" o gustach sie nie dyskutuje..nie rozumiem paru kwesti,ale tak juz jest..Pierwswza strone pokazalem jako "przestroge" przed nadmierna dominacja klienta,a reszta moich prac jest duzo lepsza,wg mnie od prezentowanej,Wy najwyzej nie widzicie roznicy..sa wg was tak samo h..e, nie kazdy musi dostrzegac wszystko..tylko dlaczego wczesniej zostaly one ocenione pozytywnie? czyzby to aspekt pokazania spowodowal nieobiektywna ocene? ta wymiana zdan jest bez sensu..dlatego niech to jest juz ostatni post "recenzenci"
 
     
agrafka
Początkujący


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 3
Wysłany: Sro 26 Paź, 2005 21:38   

GenezypKapen napisał/a:
o gustach sie nie dyskutuje


czyzby?
dzisiejsza twoja wypowiedz kolego szanowny
http://swish.wodip.opole....topic.php?t=739
"No na pewno nie sa tak ladne jak strony Tofficy,zawsze mozesz ja zagadnac,ona jest sswietna i z cecia pomoze,prwadziwa profesjnalistka.. " dodam, ze zupelnie off topic, w twoim mniemaniu gustow nie dotyka? liczne literowki swiadcza IMHO o tym, jak szybko musiales wystukac te wypociny - czyzby nerwy? ;)
cos mi sie wydaje, ze tofik trafil w sedno z tym przerosnietym ego, i tu cie boli.
urzadziles sobie prywatna bitwe zamiast brac do serca cenne uwagi osob z forum. nie zmarnujesz zadnej okazji, zeby pokazac swoja urojona wyzszosc.
obejrzalem sobie twoje "prace". nie bede pompowal twojego superproznego ego, dlatego wspomne jedynie o wadach, poczawszy od fatalnej nawigacji, przez ciezar strony i dlugie ladowanie, po, delikatnie mowiac, dziwaczny dobor fleszowych efektow.
w jednym jestes szczery - link do twojej prywatnej strony (ledwo napoczetej) zawiera wyjasnienie, ze zajmujesz sie (zajmujecie) "szeroko rozumianym pojeciem designu" (swietna reklama). jak skonczysz sie zajmowac pojeciem, a zaczniesz designem, a przy okazji spuscisz z tonu, mozesz sie zastanawiac nad pouczaniu innych. w tym momencie zachowujesz sie jak zwykly bufon, ktory cos tam wydlubal i ma sie za miszcza pojecia dizajn.
a za twoje obrazliwe i nienawistne odzywki juz dawno powinienes dostac bana.
poczytaj sobie regulamin, ktory zaakceptowales. w szczegolnosci goraco polecam fragment o kulturze wypowiedzi.

a na marginesie - strony, a w twoim wypadku animowane prezentacje, tworzy sie dla uzytkownika, zas klient za nie placi i to on ma ostatnie zdanie (niestety). jak ci sie nie podoba, nie rob dla niego (tego klienta), a nie wypisuj na niego, jaki to wymagajacy.
nie chcialbym miec do czynienia z firma (i nikomu tego nie zycze), ktora opowiada o mnie na forum tylko dlatego, ze mam wymagania inne niz wykonawca. place i wymagam! jesli tego nie rozumiesz polecam zmiane profesji.

EOT
 
     
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Paź, 2005 23:16   

[ Dodano: Sro Paź 26, 2005 11:18 pm ]
Delinquent napisał/a:
Mariusz daj spokój wiem, że bolało ale to dla Twojego dobra...


?-) Pozdr
 
     
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Czw 27 Paź, 2005 17:36   

agrafka napisał/a:
GenezypKapen napisał/a:
o gustach sie nie dyskutuje


czyzby?
dzisiejsza twoja wypowiedz kolego szanowny
http://swish.wodip.opole....topic.php?t=739
"No na pewno nie sa tak ladne jak strony Tofficy,zawsze mozesz ja zagadnac,ona jest sswietna i z cecia pomoze,prwadziwa profesjnalistka.. " dodam, ze zupelnie off topic, w twoim mniemaniu gustow nie dotyka? liczne literowki swiadcza IMHO o tym, jak szybko musiales wystukac te wypociny - czyzby nerwy? ;)
cos mi sie wydaje, ze tofik trafil w sedno z tym przerosnietym ego, i tu cie boli.
urzadziles sobie prywatna bitwe zamiast brac do serca cenne uwagi osob z forum. nie zmarnujesz zadnej okazji, zeby pokazac swoja urojona wyzszosc.
obejrzalem sobie twoje "prace". nie bede pompowal twojego superproznego ego, dlatego wspomne jedynie o wadach, poczawszy od fatalnej nawigacji, przez ciezar strony i dlugie ladowanie, po, delikatnie mowiac, dziwaczny dobor fleszowych efektow.
w jednym jestes szczery - link do twojej prywatnej strony (ledwo napoczetej) zawiera wyjasnienie, ze zajmujesz sie (zajmujecie) "szeroko rozumianym pojeciem designu" (swietna reklama). jak skonczysz sie zajmowac pojeciem, a zaczniesz designem, a przy okazji spuscisz z tonu, mozesz sie zastanawiac nad pouczaniu innych. w tym momencie zachowujesz sie jak zwykly bufon, ktory cos tam wydlubal i ma sie za miszcza pojecia dizajn.
a za twoje obrazliwe i nienawistne odzywki juz dawno powinienes dostac bana.
poczytaj sobie regulamin, ktory zaakceptowales. w szczegolnosci goraco polecam fragment o kulturze wypowiedzi.

a na marginesie - strony, a w twoim wypadku animowane prezentacje, tworzy sie dla uzytkownika, zas klient za nie placi i to on ma ostatnie zdanie (niestety). jak ci sie nie podoba, nie rob dla niego (tego klienta), a nie wypisuj na niego, jaki to wymagajacy.
nie chcialbym miec do czynienia z firma (i nikomu tego nie zycze), ktora opowiada o mnie na forum tylko dlatego, ze mam wymagania inne niz wykonawca. place i wymagam! jesli tego nie rozumiesz polecam zmiane profesji.

EOT



no bardzo ladnie..nie szkoda Ci czasu? Po raz ostatni wyjasnie tylko dlaczego nie palam miloscia do Toffika.. otóz dalem do oceny jakis projekcik..minelo kilka dni i zobaczylem,wg mnie bardzo slaby projekt(Toffika) wiec napisalem,napisalem dlaczego wg mnie jest slaby itd..po czym sie okazalo ze urazony Toffik bardzo szybko zgnoil moj projekt? Rozumiesz czy nie bardzo?! Mam prawo pisac do kogos z szacunkiem czy bez,to moja sprawa,a ze on dla mnie jest zawistnym typkiem,wiec tak samo zachowalem sie i ja..
pojecie szerokiego designu..jezeli jest szeroki to taki jest...za duzo by wymienic wszystko..
klient nasz pan? no to bierz mlotek i stukaj tak jak ktos Ci kaze! bo placi?! to sie nazywa wyrobnictwo,ale widze,ze Cie to nie dotyczy..
Tecum habita et noris quam sit tibi urta suppelex..
p.s. no prosze Cie zauwaz co pisze.."wg mnie" moim zdaniem a jak dla Ciebie jest to malo mnie to obchodzi..
 
     
maribt 



Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 31 Paź, 2005 19:39   

GenezypKapen napisał/a:
"Koledzy" o gustach sie nie dyskutuje

tu nie chodzi o gust tylko o wykonanie bo pomysły to ty może i masz fajne ale z wykonaiem jest gorzej. Teraz jak patrzę na twoje pozostałem stronki to mam takie wrażenie jakbyś robił je w pół godziny, jest bardzo dużo niedopasowanych elementów ( szczególnie podczas animacji ).
Jestem pewien, że nikomu na tym forum nie zalerzy na tym żeby "zgnoić" twoje projekty, a przynajmniej większość chciała Ci pomóc poprzez swoje opinie ale niestety Ty potraktowałeś to jako atak na siebie i swoje prace. Wydaje mi się, że nie słusznie podejrzewasz tofika, bo według mnie robi on dużo lepszą grafę od Ciebie i nie potrzebuje tego udowadniać poprzez negatywne opinie na temat twoich stronek - on poprostu napisał co sądził, tak jak wszyscy zresztą. Musisz troszeczkę spokornieć i zrozumieć, że jeszcze nie jesteś the best dizajnerem na świecie.

BARDZO PROSZĘ O PRZESTRZEGANIE REGULAMINU PONIEWAŻ BĘDĘ ZMUSZONY STOSOWAĆ WARNY
>:-=
_________________
http://www.bykom-stop.avx.pl
 
 
     
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Sro 02 Lis, 2005 10:45   .

Jets takie powiedzenie kolego "Maribt"
Tecum habita et notis quam sit tibi curta supellex.. i ja zakoncze na nim..
 
     
Delinquent 
Doradca
Finansowy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 72
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro 02 Lis, 2005 18:51   

Ama nos et vale kolego GenezypKapenie...
 
     
erbe 



Pomógł: 29 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 527
Skąd: Poznań / Londyn
Wysłany: Sro 02 Lis, 2005 19:03   

GenezypKapen napisał/a:
Jets takie powiedzenie kolego "Maribt"
Tecum habita et notis quam sit tibi curta supellex.. i ja zakoncze na nim..

Delinquent napisał/a:
Ama nos et vale kolego GenezypKapenie...

czy to jest forum lingwistyczne?? moze tez dorzuce jakies mądre powiedzonko w języku obcym?
_________________
erbe
http://www.d-t-h.prv.pl
 
     
agrafka
Początkujący


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 3
Wysłany: Sro 02 Lis, 2005 19:11   

A mówiąc po staropolsku:
Mości Genezyp http://sjp.pwn.pl********** - wymoderowane === maribt
TAKIE ZACHOWANIE JEST NIE DOPUSZCZALNE !! !! - warn
 
     
GenezypKapen
Przyjaciel


Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 48
Wysłany: Sro 02 Lis, 2005 20:53   ..

Co do Twojej wypowiedz pajacu to dlaczego karzesz mi spierdalac?!
A co na no administrator? moze zadzwonisz do mnie osobiscie i powiesz mi w twarz?! podam Tobie nr a moze sie spotkamy? co Ty na to? bedzie latwiej...
 
     
erbe 



Pomógł: 29 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 527
Skąd: Poznań / Londyn
Wysłany: Sro 02 Lis, 2005 21:29   Re: ..

GenezypKapen napisał/a:
Co do Twojej wypowiedz pajacu to dlaczego karzesz mi...

co/kto cie karze? w jaki sposób cie karze?
_________________
erbe
http://www.d-t-h.prv.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

SWiSH - Create Flash animaton the easy way

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 10