SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z eksportem do avi gif itp
Autor Wiadomość
robzet 
Początkujący


Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 06 Mar, 2014 23:40   Problem z eksportem do avi gif itp

Witam
Na początku powiem, że szukałem ale nie znalazłem rozwiązania na forum (może jestem mało sprawny). Dodam też, że program znam od wczoraj więc moja wiedza na jego temat jest znikoma. Zrobiłem sobie taką małą animację tło, parę zdjęć itp. dumny jak cholera chciałem to wyeksportować do gifa żeby gdzieś to wrzucić, pierwsza próba cały filmik jeden kolor, druga i wszystkie następne wyskakuje błąd "failed to load image1", no cóż na forum doczytałem że musi być wszystko w tym samym folderze, no to jest i dalej to samo. Nowy filmik jedno zdjęcie nic więcej i ponownie ten sam błąd, no już nie wiem co ja tam porobiłem ale czy wrzucę jpg, png nie ma znaczenia przy próbie eksportu do gifa czy też avi pojawia się ten sam błąd. Udało mi się wyeksportować jako .exe i działa ale to mi nie potrzebne. Czy mogę prosić o pomoc? Dziękuję i pozdrawiam RZ.
Dodam jeszcze że użyłem funkcji zamień oryginalny obraz we właściwościach obraz.
SWiSH Max3
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Pią 07 Mar, 2014 10:44   

Cytat:
Dodam też, że program znam od wczoraj

Odnośnie do SM3 - jak go kupiłeś - bo z tego co wiem, to już niemożliwe....
Może kiepski crack do programu masz? Do SwishMax działa wieeeeeeeeeeeeeeele kodów - ale tylko jeden nie powoduje problemów - ot taka kpina producentów.
Cytat:
musi być wszystko w tym samym folderze,

To znaczy, że co to jest to 'wszystko'?
Jeżeli nie załączysz SWI oraz innych plików to nie będzie możliwa pomoc, bo bez plików źródłowych możemy się jedynie domyślać co i gdzie i jak.
Swish służy do tworzenia filmów/animacji SWF i jako takie, swf jest odtwarzane na stronach internetowych - skąd pomysł o konieczności exportu do exe, avi, gif?

Czy udało Ci się już przejść przez podstawy: http://swish.wodip.opole.pl/ ?? ?? Jeżeli nie to proponuję od tego zacząć, bo inaczej to będą z naszej strony raczej 'usługi' niż pomoc.
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
robzet 
Początkujący


Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 07 Mar, 2014 14:02   

Witam
Tak program był niewiadomego pochodzenia, jest odinstalowany. Zatem problem już nie jest istotny bo jego powodem może być "wersja" oprogramowani. Co do pomysłu eksportu do gifa to chodziło o wrzucenie zabawnej scenki na facebooka. Program nie jest skomplikowany, choć parametry niektórych ustawień wymagają pewnej wiedzy to odnośnie polecanej publikacji. Dziękuję za szybką reakcję i pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 15