SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wydaje się proste zadanie
Autor Wiadomość
xtro 
Praktyk


Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 28
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 28 Sie, 2013 00:17   wydaje się proste zadanie

Kochani, moja cierpliwość z bojami SwishMax w tym temacie się skończyła. Potrzebuje prostego projektu: Projekt custom playera swish max - chodzi mi o samo odtwarzanie okna YouTUBE - custom grafike nałoże sam w projekt swi. A więc

ma to być projekt który będzie w kółko odtwarzał serię filmów z linków do YouTube. Linki kompletnie z różnych kanałów. Dobrze by było aby projekt pobierał kolejne linki z filmikami z pliku txt - po wygenerowaniu tego player.swf plik powiedzmy linki.txt będą zanotowane jeden pod drugim w tym txt pliku (np. 20 filmików) . Ważne by je móc podmieniac i edytowac (czyli to http:// co się pojawia w przeglądarce jak dany film YT sie odtwarza)... Nie wiem czy to jasno opisałem:

ILE TO BY KOSZTOWAŁO - zdaje się że projekt wymaga tylko lekkiej przeróbki juz istaniejącego YT.SWI... Ko i za ile się podejmie. Pamiętajcie ważne by po publikacji do player.swf i zgraniu na serwer pliku player i linki txt player swf pobierał kilejno te linki niezaleznie ile ich jest i odtwarzał je w pętli!

[ Dodano: Sro 28 Sie, 2013 00:18 ]
aha - na playerze ma byc tylko odtwarzanie filmu NIC WIĘCEJ - bez kontrolki głosności, stopu, przewijania etc... sam film!!!! Ewentualnie tylko głosnosc!
_________________
/|\ACI3|<
 
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Sro 28 Sie, 2013 08:55   

JuTJub zmienia ustawienia w celu skomplikowania ssania filmików z tego serwisu. Obecnie - z tego co zauważyłem - film składa się z szeregu małych elementów po kilkaset klatek, odtwarzanych kolejno. Nie ładuje się to już tak jak dawniej (do 100% i można dowolnie przewijać). Dlatego nawet jeżeli zapłacisz te 3 - 4500pln za napisanie to i tak za moment może przestać działać. Proste, nieskomplikowane, banalne to jest np. podrapanie się w głowę :)
Jak już musisz mieć odtwarzacz to zassaj filmy i z serwera własnego odtwarzaj. Przynajmniej będziesz miał pewność, że nic się nie pozmienia z ustawieniemi/linkami w czasie.

Jakby to było jak napisałeś:
Cytat:
zdaje się że projekt wymaga tylko lekkiej przeróbki juz istaniejącego YT.SWI

to sam byś to zrobił.
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
eden
Ekspert


Pomógł: 35 razy
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 265
Skąd: warsaw
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013 08:46   

To jest jeszcze aktualne ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

SWiSH - Create Flash animaton the easy way

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 15