SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SwishMiniMAX 2
Autor Wiadomość
advein 
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: internet
  Wysłany: Czw 13 Cze, 2013 12:03   SwishMiniMAX 2

Mam pytanie, czym się różni MiniMax 2 od MiniMax 4 i od Max 4 :?:
 
     
^shastaan 



Pomógł: 72 razy
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 688
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013 17:07   

Odpuszczę sobie "let me google that for you".

swishzone.pl/swish-minimax-wersje-baner-flash-baner-program-57_88945c/swish-minimax-588p-57_88945c

Wybierz zakładkę Porównanie ze SWiSH Max4.
http://szablony.freeware.info.pl/programy.html
MiniMax 2 to po prostu starsza wersja i nie ma sensu o niej nic pisać gdyż i tak jej nie kupisz.
_________________
Prowadzę stacjonarne i zdalne szkolenia z grafiki, również ze SWiSH. Program ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Szczegóły na www.kreopka.pl
Ostatnio zmieniony przez shastaan Wto 24 Maj, 2016 14:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
advein 
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: internet
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013 18:01   

Dziękuje, za informację. Odnośnie zakupu, program otrzymuje każdy przy zakupuje CorelDraw X5. MiniMax 2 będzie mi służył do tworzenia bannerów, z różnymi efektami, przejściami, dźwiękami itp. Ograniczenia dotyczą, przed wszystkim, video i własnej kreatywnej twórczości. Czyli nie jest źle, gdyby program mi nie wystarczał wtedy zakupie Max4.

Ps. Swish MiniMax 2 zawiera szablon stron www, i drugie pytanie, jakie są możliwości tej wersji pod tym względem?
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013 07:55   

Wersje poniżej 4 mogą być kłopotliwe ze względu na fakt, iż nie ma do nich pomocnego forum. Wystąpi ogromny problem polegający na tym, że jeżeli załączysz SWI na forum to odpowiedź będzie poprzez SWI ale wersji 4. Minimaxy mają ograniczone możliwości pisania/zmiany skryptów, więc to także bardzo poważne ograniczenie. Szablony www możesz sobie zakupić w sieci, ale nie będzie możliwości zmiany niektórych ustawień. W SM 1, SM2, SM3, SM4 można było zrobić strony www i nie stanowiło to problemu.

Innymi słowy: SM2 do zabawy dobry, ale nie ma już wsparcia. MiniMaxy to wersje dla... no właśnie sam nie wiem :) :) :) ... z pewnością nie dla "kombinatorów" albo jak kto woli: "kreatywnych artystów pokolenia". Jak już zechcesz kupić SM4 to pamiętaj, żeby nie brać wersji PL. Wszystkie wersje BETA są tylko w ENG i jeżeli jakaś opcja nie będzie dobrze działać na wersji oficjalnej wystarczy zassać wersję BETA - tylko angielską. Jeżlei będziesz miał licencję na polską wersję to w przypadku błędu oprogramowania trzeba będzie poczekać na kolejne polskie oficjalne wydanie.

Swish używam także do grafiki, przekształceń, "ramkowania" obrazów, analizy obrazu (jako narzędzie pomocnicze), do animacji i prezentacji, do prostych programów obliczeniowych (które mogę odpalić na mojej Nokia C6) i do kilku innych spraw. Mimo. iż niektórzy przed śmiercią muszą zniszczyć pewne technologie - jak to ktoś powiedział "na flashplayera nie ma miejsca w naszych urządzeniach" i mimo iż zainteresowanie flash spadło to wszechstronność tego oprogramowania jest tak wysoka, że po za TheBat, SwishMax stawiam na drugim miejscu programów, za które warto zapłacić.
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
advein 
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: internet
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013 08:40   

Januszr, gdybym miał wydać na ten czas pieniądze, to na 100% kupiłbym Max 4. Ale jeśli, otrzymuje za darmo program, który spełni moje główne oczekiwania czyli będę mógł tworzyć bannery w flash z różnymi efektami\przejściami itp., to, to mi wystarczy. Cała reszta to miły dodatek.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 15