SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kochani BARDZO, BARDZO WAŻNY PROBLEM DO ROZWIĄZANIA
Autor Wiadomość
xtro 
Praktyk


Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 28
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 22 Lut, 2013 21:54   Kochani BARDZO, BARDZO WAŻNY PROBLEM DO ROZWIĄZANIA

1. Kochani, poruszałem ongiś ten temat ale chybać bez sukcesu. Max 4 oczywiście. Umiem już zrobić player taki że: odtwarzam i doczytując prograsywnie zadany plik FLV leżacy na serwerze.... ALE :

Mnie interesuje próba zrobienia prostego playerka, który by odtwarzał dowolny strumień wideo z serwisów takich jak LIVESTREAM, BAMBUSER, USTREAM, CZY JUSTIN TV... po prostu taki prosty CUSTOM ADOBE STREAMING PLAYER. Czy jest to możliwe??? Czy wymaga jakiegoś specjalnego komponentu??? A może ktoś z Was to potrafi lub ma gotowy SWI

Bardzo bym prosił o pomoc! Najbardziej mi zależy na LIVESTREAM by taki zadany strumień z zadanego kanału odtwarzać. Przydała by się jeszcze do tego PAUZA I KONTROLKA GŁOŚNOŚCI i tylko tyle!

2. Drugi problem jest taki. Potrzebuję banalnie prostego projektu który składał by się z okienka gdzie widać obraz z podpiętej kamerki usb (np . mogło by to poprzedzać flashowe okienko wyboru źródła kam i mic) i przycisk NAGRAJ.... po kliknięciu weń aby została zarejestrowana wiadomość wideo o maksymalnie zdefiniowanej długości np. 2 min. (choć może być i bez ograniczeń) a wszystko (audio i vid) zapisało się na serwerze w formie dowolnego formatu A/V... ewentualnie TEN SAM PROBLEM ale z samą wiadomością AUDIO.... Proszę doradźcie i z góry dzięki za wszelką pomoc!
_________________
/|\ACI3|<
 
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013 15:37   

W swish nie ma takiej możliwości bez - nie pamiętam czy dobrze to nazwę - Active Serrver do przechwytywania strumienia i zamiany go na flv. Ja swoją aplikację do telefonu zrobiłem tak, że ładuję do swf jpegi pochodzące ze streema z kamery IP. Miga, kiepska jakość ale daje się podglądać. Więcej tutaj:
http://www.daantje.nl/200...o-flash-swfflv/
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
xtro 
Praktyk


Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 28
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 27 Lut, 2013 19:19   

a to kurcze to co piszesz przerasta moją dociekliwość, chciałem po prostu uzyskać najprostszą możliwość wyświetlenia w prostokącie streamu livestream by spersonalizować wygląd okna (własny png z dziurką na wideo i przyciski)... no i taki stream może by nie miał bannerów.... Jest na android aplikacja SKYFIRE gdzie jest wykrywany strumień i wyświetlany na tablecie, telefonie lub smart tv właśnie bez reklam... po prostu jakoś tam renderuje się najwyraźniej cała ramka iframe z livestream...

A miże da się takie iframe wstawić na projekt swish jakoś i wypublikować do swf?

[ Dodano: Sro 27 Lut, 2013 19:56 ]
DObra , a może jest jakiś prosty sposób odtwarzania filmów z YouTube ? Taki personal youtube player?
_________________
/|\ACI3|<
 
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Czw 28 Lut, 2013 08:33   

Chyba jestem za głupi na to aby Ci wyjaśnić, że to wymaga więcej niż warte, dlatego sam sobie poczytaj:
http://www.livestream.com...with_Livestream
i nie zawracaj głowy tym, czego zrobić się nie da w sposób opisany przez Ciebie, czyli skłądający się z
"banalnie prostego projektu"
oraz
"zrobienia prostego playerka", który ma być "po prostu taki prosty" [...] " i tylko tyle!"
TO NIE JEST PROSTE JAK I WIELE RZECZY, KTÓRE W SWISH MOŻNA ZROBIĆ. JAKBY BYŁO PROSTE NIE PROSIŁBYŚ O POMOC TYLKO SAM WZIĄŁ BYŚ SIĘ ZA ROBOTĘ!!!
To, że np mp3 player wygląda na nieskomplikowany nie oznacza, że jego napisanie zajmuje 1 linię kodu - zwykle kilkaset.
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 16