SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: roland
Pią 16 Wrz, 2011 13:02
Oficjalna lokalizacja SWiSHmax
Autor Wiadomość
roland 
Site Admin
Roland Zimek



Wersja SWiSH: Max4
Pomógł: 31 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 424
Skąd: Opole
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 07:11   Oficjalna lokalizacja SWiSHmax

Dzięki informacji otrzymanej od głównego dystrybutora SWiSHZone w Polsce, firmy Dreamsoft:
Cytat:
W ślad za innymi nacjami rozpoczęliśmy proces lokalizacji produktów SWISHzone.com.
Pierwszym jego efektem jest polska edycja programu SWiSHmax.

Polonizacja programu została dokonana z myślą o mniej zaawansowanych użytkownikach oraz o tych, którzy nie znają języka angielskiego. Polonizacja jest oficjalna i powstała we współpracy z producentem oprogramowania.

Polska wersja nie istnieje w wersji Trial, miast tego jest stosowany w wielu innych lokalizacjach tzw. Teaser, czyli program nieograniczony czasowo, ale ograniczony funkcjonalnością, tj. nie posiadający opcji zapisu.

Wersja pełna jest do pobrania z Panelu użytkownika my.swishzone.com po zarejestrowaniu licencji.


Bardzo proszę o komentarze i uwagi dotyczące tej lokalizacji.

Poniżej umieszczam zrzuty ekranu polskiej wersji:



Ostatnio zmieniony przez roland Pią 16 Wrz, 2011 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mackas 
Specjalista



Pomógł: 11 razy
Wiek: 40
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 133
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 08:29   
   Moje WWW: http://www.mackas.com


Osobiście nie przepadam za spolszczeniami programów, chociażby dlatego że wszystkie tutoriale są robione w wersji angielskiej. Uważam jednak, że dla zupełnych żółtodziobów, którzy nie mają zbyt duzej styczności z komputerem i nie będą robić zbyt skomplikowanych animacji (bo AS chyba nie będzie tłumaczony ;) ) może to być całkiem dobre rozwiązanie.

P.S. Szkoda, że producent nic nie mówi o newej wersji SWiSH :(
 
     
^romekrtk 



Pomógł: 28 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 338
Skąd: Gryfice
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 16:02   

Ja uważam ze to przetlumaczenie na jezyk polski jest niepotrzebne, zostaly przetlumaczone podstawowe pojecia ktorych znaczenia mozna sie latwo domyslic w jezyku angielskim. Dusza programu są przeciez scrypty ktorych nie da sie przetumaczyc wiec po co.?
_________________

 
 
     
stefcio 
Ekspert



Pomógł: 24 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 530
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 16:54   

Ja mam 14 lat i bez problemu sobie radze , a nieznam Angielskiego perfekcyjnie:)
_________________
Stefan
Kliknij na przycisk Pomógł--jak ci pomogłem:))
 
 
     
JuRgEn 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Kwi 2005
Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 17:53   
   Moje WWW: www.wojas.org


Mackas napisał/a:
Osobiście nie przepadam za spolszczeniami programów,

ja osobiście staram się spolszczać jak najwięcej programów (na razie są to programy do obsługi telefonów) i tutoriali żeby język Polski został "upowszechniony" w internecie (:. W wypadku SWiSHmax'a może być tylko spolszczony interfejs użytkownika ale dobre i to (: tak więc cieszy mnie to że zostaliśmy dostrzeżony jako naród (;.

Polacy nie gęsi i swój język mają
_________________
http://66.249.93.104
 
 
     
nugatt 



Pomógł: 75 razy
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2005
Posty: 1389
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 18:22   

JuRgEn napisał/a:
tak więc cieszy mnie to że zostaliśmy dostrzeżony jako naród (;.
przez dreamsoft
_________________
tomekf /// swishmaxxx
 
 
     
klusmen
Praktyk


Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 37
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 21:49   

Hehe :) dla zaawansowanych może i nie potrzebne. Ale gratuluje Spolszczenia jest wykonane wzorowo i napewno nowych uzytkowników polskich zachęci do korzystania. Sam wiele krotnie słuchałem pytań o polską odsłonę SM

Ja mam pytanie czy Swish Max będzie jakoś odnawiany.. bo na razie stoi w miejscu .. a przydała by się jakaś nowa wersja , która miała by w sobei wiele ulepszeń i innowacji w stosunku do FLash... wiele przydało by się dorobić...Pozdro
 
     
lord_Weiss 
Ekspert



Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 213
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto 19 Gru, 2006 00:39   

była zapowiadana nowa wersja w czerwca 2006 i nic z tego jak narazie ...
_________________
www.kolorowesale.q4.pl
www.motoryzacja.ovh.org
 
     
klusmen
Praktyk


Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 37
Wysłany: Wto 19 Gru, 2006 11:58   

:( ( nie wiem jak ten efekt sie nazywa w flashu

ale dobrze by było gdyby mozna bylo modyfikowac shapy i robic z nich plynny ruch..
chodzi mi o "resshape"

zaby mozna bylo np literki zmieniac plynnie na inne.
itp. ;P i wiele innych newsow :D hehe bo dodatkowe efekty to nie nie :P nie tą drogą :P
 
     
Venger
Początkujący


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006 18:37   Re: Oficjalna lokalizacja SWiSHmax

roland napisał/a:

Wersja pełna jest do pobrania z Panelu użytkownika my.swishzone.com po zarejestrowaniu licencji.



To znaczy gdzie? Nie mogę znaleźć... u mnie jest po zalogowaniu
SWiSHmax Single User (English) i link do ściągniecia wersji angielskiej
Czy legalny użytkownik wersji angielskiej może sobie zainstalować (i aktywować) polską? (ino skąd jeśli tak)...


UPDATE

Dzwoniłem do firmy - już wiem - niestety nie mogę użyć polskiej wersji mając wczesniej zakupioną angielską... :-( . Trudno...
 
     
mobby 
Specjalista


Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 129
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 17:21   

roland, witaj

ogladalem Twoje spolszczenie i akurat szukam takiej galerii jaka miales w przykladowym screenie swisha.. mam pytanie czy moglbys mi przeslac taka galierie na mobby1977@gmail.com? i najlepiej gdybys mial taka galerie w ktorej fotki sie doczytuja po kliknieciu na thumba. bardzo ale to bardzo prosze o pomoc :) slicznie dziekuje z gory :)

mobby
www.mobby.nipson.pl
 
     
roland 
Site Admin
Roland Zimek



Wersja SWiSH: Max4
Pomógł: 31 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 424
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006 10:58   

mobby napisał/a:
roland, witaj
ogladalem Twoje spolszczenie

Dzięki :lol: ale to nie jest moje spolszczenie.


mobby napisał/a:
szukam takiej galerii jaka miales w przykladowym screenie swisha.. mam pytanie czy moglbys mi przeslac taka galierie na mobby1977@gmail.com

Znowu dzięki :lol: ale to nie jest moja galeria lecz przykład dostępny w :swishmax . Wybierz z górnego menu File > Samples > Advanced > thumbnail_scroller. Nie odpowiadam na prywatne maile, po to jest właśnie forum, aby inni też mogli przeczytać odpowiedź.
 
     
zakopiec 
Początkujący


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: Zakopiec
Wysłany: Sro 03 Sty, 2007 00:12   

Witajcie.
A co do polskiej wersji nie ma mozliwosci podmiany tylko jakiegos pliku (langa).
_________________
Noclegi www.zakopiec.com.pl Zakopane
 
     
^sl01k 



Pomógł: 42 razy
Wiek: 27
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 355
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 01:45   
   Moje WWW: cześć prac w stopce :)


hmm faktycznie niema sensu spolszczać swisha ani innych programów które sa dla ciu bardziej zaawansowanych uzytkowników, gdyz mozna załozyc ze znaja oni odpowiedniki polskie tych słow gdyz powtarzaja sie one w kazdym progranie i nawet jezeli nieznaja angielskiego to domyslili sie odpowiednikow i nadali im swoje znacznia :)

JEDNAK ... uważam ze fajna rzecza jest spolszczenie help'u (pomocy) gdyz w wersji angielskiej nie był on napisany w niektorych momentach najprostrzym jezykiem
jezeli ktos preferuje angielski interface i polski help to wystarczy podmienic tylko plik
Kod:
SwishMax.chm
:)
_________________
mam 12 lat i dopiero się uczę

http://sl01k.cal.pl/portfolio/
http://fachowo.co
 
     
mezon 
Praktyk



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 31
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro 07 Mar, 2007 09:12   

Hmmm mam komercyjną wersję Swisha po angielsku i serdecznie DZIĘKUJĘ za możliwość wydania ponad 140zł za przerobienie sobie na polski... przecież to chore jest... Zainstalowałem wersję PL z nałożonymi ograniczeniami zapisu i pomaga tylko w jednym a raczej dwóch przypadkach a mianowicie help o którym mowa wcześniej oraz nazwy efektów łatwiej trafiają do wyobrażni po polsku :-) Ale jak się mixa strzeli to można mieć to co się chce :-) ... Nie przewidziano, że Polak potrafi...
_________________
Dobroć jest ważniejsza niż mądrość, a uznanie tej prawdy to pierwszy krok do mądrości. T. I. Rubin
 
     
mielu 


Pomógł: 131 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 1177
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 07 Mar, 2007 09:15   

a jeśli przekopiujesz efekty do wersji angielskiej to też będziesz miał je po polsku
 
     
mezon 
Praktyk



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 31
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 08 Mar, 2007 08:55   

Jeśli to jest pytanie nie stwierdzenie to tak, nazwy efektów są po polsku ale edycja efektów już nie.
_________________
Dobroć jest ważniejsza niż mądrość, a uznanie tej prawdy to pierwszy krok do mądrości. T. I. Rubin
 
     
mielu 


Pomógł: 131 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 1177
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 08 Mar, 2007 09:24   

to było stwierdzenie
 
     
Maks 
Początkujący


Wiek: 52
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 3
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 22:45   

Muszę przyznać, że 140 zł za sposzczenie dla legalnych użytkowników w w aktualnej wersji bez żadnych nowych funkcji, to juz szczyt. Chyba pierwszy taki przypadek jaki spotkałem. Z nową wersją to rozumiem. Jestem zniesmaczony!
_________________
Pozdrownia
Maks
 
     
ohmin 
Mistrz
Kriss_kross



Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 142
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007 18:22   

romekrtk napisał/a:
Dusza programu są przeciez scrypty ktorych nie da sie przetumaczyc wiec po co.?
Skryptów nie da się przetłumaczyć, ale da się wytłumaczyć, bardzo dogłębnie :)
_________________
"Kubuś Puchatek" powiedział kiedyś- myśl, myśl, myśl...
 
 
     
gogol
Początkujący


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: z kontowni
Wysłany: Sro 21 Sty, 2009 15:04   

Witam...dajcie jakiegos linka do spolszczenia na PW bo w dziale download plik na serwie nie istnieje. pozdro
 
     
babalo
Początkujący


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 04 Lut, 2009 23:30   sprzedam swishmax2

Witam spzredam orginalnego swishmaxa 2 i ksiazke swishmax wraz z plyta cena do uzgodnienia
 
     
waves 
Początkujący



Wiek: 48
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: z za rogu ]:->
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 23:21   
   Moje WWW: underconstruction


Jeżeli mogę coś dodać jestem zwolennikiem wersji ENG ale... zaczerpnijcie pomysł z nakładką na M$ office... program jest w wersji ENG a nakładka to spolszczenie w "chmurkach" i tak powinny wyglądać wszystkie tłumaczenia programów.

[ Dodano: Sro 24 Sie, 2011 00:22 ]
Jeżeli mogę coś dodać jestem zwolennikiem wersji ENG ale... zaczerpnijcie pomysł z nakładką na MS office... program jest w wersji ENG a nakładka to spolszczenie w "chmurkach" i tak powinny wyglądać wszystkie tłumaczenia programów.
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011 06:32   

Czy nie udało by się zrobić automatycznego zamykania tematów starszych niż np 12 miesięcy?? Od czasu do czasu widzę, że archeolodzy tutaj działają :)
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
waves 
Początkujący



Wiek: 48
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: z za rogu ]:->
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011 13:00   looz
   Moje WWW: underconstruction


Panowie ale looz... pełen looz... wszystko widzę, to ogólna myśl do tej/kolejnych wersji... serio dobry trick z tymi chmurkami. to tyle.
_________________
"zawsze chciałem zostać profesjonalnym gwizdajło... już teraz idzie mi dość niesamowicie ...ale chciałbym być jeszcze lepszy"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 16