SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
KSIĄŻKA SWiSH Max3 - Animacje flash - jakie to proste!
Autor Wiadomość
roland 
Site Admin
Roland Zimek



Wersja SWiSH: Max4
Pomógł: 31 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 424
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 02 Wrz, 2010 09:57   KSIĄŻKA SWiSH Max3 - Animacje flash - jakie to proste!

SWiSH Max3 - Animacje flash - jakie to proste!

Wydawnictwo Naukowe PWN 2010
ISBN: 978-83-01-16355-6
Format: 16,5x24 cm
Oprawa miękka, stron 360

Szczegóły i zakup książki na stronie swish.pl

Szczegóły na stronie PWN




Nowa książką o SWiSH Max3 z września 2010. Najbardziej aktualny podręcznik dla użytkowników programu SWiSH Max3.

Program SWiSH daje ogromne możliwości tworzenia animacji flash, a przy tym jest tani i niezwykle łatwy w użyciu. Animacje utworzone w tym programie zachwycają nawet profesjonalistów. Program ma bogatą kolekcję gotowych efektów, niewymagających napisania choćby jednej linijki kodu. Stworzenie nawet złożonej animacji wymaga niewielkiego nakładu pracy i bardzo krótkiego czasu. W SWiSH Max3 pojawia się znacznie więcej elementów do łatwego i prostego tworzenia animacji flash. Wersja ta zachowuje przy tym pełną funkcjonalność, umożliwiającą całkowitą kontrolę animacji przez osoby zaawansowane w tworzeniu dynamicznych stron WWW.
Książka powstała na podstawie wersji polskiej SWiSH Max3. By była także do zastosowania do wersji angielskiej, przy wszystkich poleceniach podano ich odpowiedniki w wersji angielskiej.

Ze strony internetowej można pobrać bezpłatne pliki pomocnicze – są to omówione w książce animacje wykonane w programie SWiSH.
 
     
zozio 
Specjalista


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 134
Skąd: Sztum
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010 07:44   
   Moje WWW: http://www.telford.com.pl


Czy książki są wysyłane za granice Polski?
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010 08:35   

Szanowny Autorze książki:
- załącz proszę w pdf listę spraw, o których piszesz w książce;
- załącz proszę kilka stron opisu, tak aby można było się zorientować dla kogo ten dokument został napisany.

Pozdrawiam,
Januszr
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
roland 
Site Admin
Roland Zimek



Wersja SWiSH: Max4
Pomógł: 31 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 424
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010 12:10   

Aby cokolwiek więcej umieścić, muszę uzyskać zgodę od PWN
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010 12:35   

Ta... :)
To może podesłać komuś i ten ktoś umieści? :)
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
roland 
Site Admin
Roland Zimek



Wersja SWiSH: Max4
Pomógł: 31 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 424
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010 13:42   

Wysłałem już prośbę o z zgodę do PWN. Mam nadzieję, że się zgodzą.
Co do zawartości, książka siłą rzeczy jest aktualizacją i rozbudową mojej poprzedniej książki dotyczącej SWiSH Max 2.
Moim zdaniem, ktoś kto od kilku lat pracuje w SWiSH-u nie potrzebuje tej książki - to nie jest wydanie typu Biblia (musiałaby mieć co najmniej 600 stron). Powinna się przydać osobom które nigdy nie korzystały ze SWiSH-a, korzystają od kilku-kilkunastu miesięcy lub sporadycznie. W rozdziałach 1 i 2 omawiam zagadnienia krok po kroku związane z uruchomieniem i przygotowaniem animacji. Kolejne rozdziały opisują poszczególne zagadnienia i są podawane przykłady zastosowania poszczególnych funkcji.
Ostatni - 7. rozdział - poświęcony jest skryptom. Jednak nie jest wprowadzeniem do programowania w języku skryptowym, gdyż taka tematyka też musiałaby mieć z kilkaset stron. Są tam opisane w odpowiednich kategoriach, najważniejsze polecenia, czasami rozbudowane o kilkuwierszowy przykład zastosowania. Ten rozdział jest więc poświęcony osobom, które raczej potrafią programować.
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010 16:13   

Dzięki
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
Moniak1 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Minkowice
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012 19:39   

Heh ja kupiłem książkę bo dopiero mam zamiar się z niej uczyć. Jedynie róznica cenowa jest dla mnie zaskoczeniem . 8OO-) Ja zapłaciła u siebie w sklepie komputerowym za książkę zaledwie 33,50zł. a nie 49,35zł 8:DD Obecnie trochę się z nią zapoznała i są miejsca gdzie dla osoby początkującej to jednak mały koszmarek jest. Jednak Książka z Heilona okazuje się bardziej przyswajalna a i cenowo tylko 17.00 zł. :mrgreen: Choćby to że jest cd z przykładami . Podoba mi się tez sposób opisu i zakładania pierwszej strony i pierwszego odnośnika do kolejnej strony. Wszytko jest tak prosto pisane że aż dziwi. W Pana książce są miejsca gdzie jest spory przeskok i jednak powoduje to małe przyblokowanie. No cóż troszkę się zawiodłam. Choc mam nadzieję że z czasem będą poprawki :D
_________________
Monia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 15