SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy da sie zrobić coś takiego?
Autor Wiadomość
dominator1 
Bywalec


Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: szczecin
Wysłany: Sob 13 Lut, 2010 10:31   Czy da sie zrobić coś takiego?

Witam, Chciał bym zrobić coś podobnego do tego. Jest to emulator telefonu zobaczcie ,jak wejdziecie na strone to ugory kliknąć w emulator http://tmobile.modeaondemand.com/htc/g1/
Pytanie mam takie, czy da sie cos takiego zrobić w swish? Wydaje mi sie że powinno się da dać. Plan mam taki by zrobić emulator n70, czyli bez dotykowego ekranu. I narazie prostszy emelutaor czyli kilka guzików dzialających . Bardzo prosze o pomoc , myśle ze na początek wystarczy mi tutorial jak zrobic coś takiego.
Mamy n70, guzikiem wchodzimy do menu, i drugim spowrotem wychodzimy zmenu..
Następna sprawa bedzie poruszanie sie strzalkami po menu i tu tez mam pytanie jak zrobić wczytywanie Sprite i Przyciski do tego.


Menu
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Sob 13 Lut, 2010 22:45   

Cytat:
Czy da sie zrobić coś takiego?


Tak. Dużo czasu to wymaga. SwishMax do tego nadaje się doskonale. Proponuję zamieścić zapotrzebowanie w dziale ZLECĘ.
 
     
ohmin 
Mistrz
Kriss_kross



Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 142
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Nie 14 Lut, 2010 12:22   

Januszr napisał/a:
Cytat:
Czy da sie zrobić coś takiego?


Tak. Dużo czasu to wymaga. SwishMax do tego nadaje się doskonale. Proponuję zamieścić zapotrzebowanie w dziale ZLECĘ.



...ale odpowiedź, człowiek oczekuje pomocy, bo od tego właściwie chyba jest to forum, Nie napisał ,ze robi to zarobkowo, wiec dlaczego w dziale zlecę?
_________________
"Kubuś Puchatek" powiedział kiedyś- myśl, myśl, myśl...
 
 
     
Szymciosek 
Ekspert


Pomógł: 22 razy
Wiek: 32
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 248
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie 14 Lut, 2010 14:52   

Ty też jesteś nie lepszy, autor napisał na gadu.
 
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Nie 14 Lut, 2010 20:56   

ohmin, FORUM pomocy służy do pomocy. Forum ZLECĘ do zleceń. Jak chcesz pomocy to pokaż co masz a ja Ci pomogę. Jak chcesz abym robił tutoriale, guziki, skrypy, robotę od zera dla Ciebie to ZLEĆ!
W tym wypadku nie zauważyłem załączonego pliku SWI i prób wykonania czegokolwiek.
Tak więc OHIM - zamiast krytykować - zrób za kogoś robotę ;) - może dostaniesz kolejnego "Pomógł".
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
dominator1 
Bywalec


Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: szczecin
Wysłany: Nie 14 Lut, 2010 22:31   

Dobra juz się niesprzeczajcie. Już daje załącznik, na tym etapie zrobione są 2 guziki. Jeden do menu adrugi do galeri. Niechce żeby ktoś mi wszystko zrobił choć jest to czasem nieuniknione, ale przedewszystkim chce sie też czegoś nauczyć. Problem z tym projektem jest wtej chwili taki.2 Guziki które są juz zrobione sa tylko przypisane do tych funkci. Natomiast jesli jesteśmy na niech to bedzie pulpicie, np prawy górny guzik jest do MUzyka natomisat gdy sie wejdzie do meny klawisz zmienia sie już na WYJDZ , to samo zlewym górnym na pulpicie sa to WIADOMOSCI a wmenu są to OPCJE .Czyli zaczyna sie to komplikowac.. Do tego dochodzi sterowanie, gora dół prawo lewo i ok po menu. Do tego dochodzi jeszcze pisanie sms czyli np kilkamy 3 razy szybko na 1 i mamy C... Na początek jednak myśle że sterowanie po menu jest najwazniejsze. Także jeśli jest ktos sklonny dac pomysł albo poprostu zrobic to sterowanie to bedzie fajnie. :D Jak by co to pisać

nokia1.swi
Nokia n70
Pobierz Plik ściągnięto 232 raz(y) 199.18 KB

 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Pon 15 Lut, 2010 09:53   

Nikt się nie kłóci i nie sprzecza - wymieniamy poglądy - jak to na forum bywa :)
Kiedyś robiłem coś podobnego - ale to był emulator obsługi wytłaczarki - więc zmiennych było mniej. Sterowanie zrobiłem popezez zwykłą zmianę pozycji, 30% przezroczystego prostokąta, _y i _x, wraz z gotoandplay do MC i klatki, w której podmieniany był obiekt do zatwierdzania. Kupa z tym roboty była. Stąd moje pierwsze skojarzenie - zleć :) , bo ja bym tak zrobił. Menu miernika, czy wytłaczarki jest o wiele uboższe w opcje niż telefon. Tak więc - nawet robiąc prosto na ruchu i podmianie miałbyś pewnie z 500 movie clipów i mnóstwo innych rzeczy - co być może jest powodem, że emulatory telefonów długo ładują się. Skrypt jest lepszy i szybciej by działa, ale do tak dużego skryptu trzeba mieć łeb jak sklep.
Wybacz, że zawracałem głowę, ale nie pomogę.
PS. Polecam przerysować model telefonu do wektorów - będzie łatwiej dawać buttony.
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
ohmin 
Mistrz
Kriss_kross



Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 142
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Pon 15 Lut, 2010 14:51   

Januszr napisał/a:
ohmin, FORUM pomocy służy do pomocy. Forum ZLECĘ do zleceń. Jak chcesz pomocy to pokaż co masz a ja Ci pomogę. Jak chcesz abym robił tutoriale, guziki, skrypy, robotę od zera dla Ciebie to ZLEĆ!
W tym wypadku nie zauważyłem załączonego pliku SWI i prób wykonania czegokolwiek.
Tak więc OHIM - zamiast krytykować - zrób za kogoś robotę ;) - może dostaniesz kolejnego "Pomógł".


Ohmin nie OHMIN (jakby co :-) ) Nie o to chodziło by zrobić coś za kogoś, ale by pokazać jak to ma wyglądać, sam się za to chciałem zabrać, ale niestety 3 lata temu zawiesiłem zabawę w SM. Pozdrawiam
_________________
"Kubuś Puchatek" powiedział kiedyś- myśl, myśl, myśl...
 
 
     
dominator1 
Bywalec


Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 15 Lut, 2010 15:01   

Ja nierobie tego wcelach zarobkowych i niechce zlecać bo niemam kasy ... Ukończony projekt mógł by nawet znaleść sie na stronie swish.. Lub tutaj mogl by byc do pobrania...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 11