SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
http://www.smok3n.yoyo.pl/m/galeria2.html
Autor Wiadomość
smok3n 
Praktyk


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009 23:12   http://www.smok3n.yoyo.pl/m/galeria2.html

Stronka moja pierwsza, więc bez większych rewelacji, trochę błądzenia po XML oraz wsparcie PHP i oczywiście SŁISZ Max 2 i jakoś to wszystko ładnie pasuje ( moim zdaniem ), ale czekam na Wasze oceny.

P.S kurde linka zapomniałem : http://www.smok3n.yoyo.pl/m/galeria2.html
_________________
Smok3n
Ostatnio zmieniony przez smok3n Pią 29 Sty, 2010 14:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
rash 
Praktyk


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 09:42   

Jeśli pierwsza to bardzo ładna ... doczepię się tylko do


1. Animowana bateria słoneczna po logotypem troszkę pikseloza (mam zdjęcie na myśli) reszta fajnie się rysuje generalnie fotka do poprawy i ten jej efekt przejścia.
2. czcionka nie potrafię powiedzie co jest źle i mi się nie podoba... czy wielkość, wygładzanie, kolor, mdłe i niewyraźne jakieś to wszystko, ale nie bierz sobie do serca bo jestem starym ślepcem.
3. logotypy na dole po lewej thermosolar i solar-pro do poprawki z tym białym tłem odpadają.
4. menu smutne i kwadratowe bym dał lekki cień pod każdym i zaokrąglił prawe krawędzi i tło potraktował gradientem.
5. I na koniec ... logo główne HGSOLAR ma 3 kolory i osobiście bym nie wychodził poza zakres tych barw w gradientach łączonych z białym. Gwarantuje, że w taki sposób znacznie zwiększysz kontrasty i czytelność strony.
_________________
== Pozdrawiam RaSh ==
 
 
     
Piotr 
Ekspert


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 252
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009 09:35   

Zgadzam się z tym co napisał powyżej kolega.
Zauważyłem jeszcze jedno (ne wiem czy to przemyślane i takie było zamierzenie) kartka z tekstami jest przykryta tymi półokregami w lewym górnym rogu, efekt tego jest taki że tekst który sie tam znajduje staje się "wyblakły" a przez to mało czytelny.
Poza tym ... stronka bardzo przyzwoicie wykonana ... :D
Pozdrawiam ... :-D=
 
 
     
smok3n 
Praktyk


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 21:14   

Gradienty możliwe że zasłaniają trochę pole główne, ale to było całkiem celowe; czcionki dałem na czysty #000000 czyli czarny, widoczne wszędzie :/ możliwe że mam profile koloru monitora jakieś inne :/ i u mnie jest wyraźnie, ale na zwykłych monitorach lub tych starych całkiem to nie widać wyraźnie rzeczywiście.
Dziękuję za wskazówki i pozdrawiam.
_________________
Smok3n
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 14