SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wartość strony
Autor Wiadomość
lantan17 
Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Pruszków
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 17:21   wartość strony

zamknijcie temat
Ostatnio zmieniony przez lantan17 Nie 26 Paź, 2008 19:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
simon93 
Początkujący



Wiek: 30
Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 8
Skąd: Suwałki
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008 06:16   
   Moje WWW: http://simon93.republika.pl


Ahahahahahah, nawet złotówki bym nie dał! Grafika do d... i cała g.......
_________________

 
     
lantan17 
Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pią 24 Paź, 2008 18:22   

zamknijcie temat
Ostatnio zmieniony przez lantan17 Nie 26 Paź, 2008 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
simon93 
Początkujący



Wiek: 30
Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 8
Skąd: Suwałki
Wysłany: Sob 25 Paź, 2008 15:00   
   Moje WWW: http://simon93.republika.pl


fgfgfgfgf
_________________

Ostatnio zmieniony przez simon93 Czw 24 Wrz, 2009 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lantan17 
Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Pruszków
Wysłany: Nie 26 Paź, 2008 09:55   

zamknijcie temat
Ostatnio zmieniony przez lantan17 Nie 26 Paź, 2008 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
^sl01k 



Pomógł: 42 razy
Wiek: 27
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 355
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie 26 Paź, 2008 16:55   
   Moje WWW: cześć prac w stopce :)


przeliczcie ile czasu wam to zajelo ...
pomyslcie ile osob umie to co wy ...
na rynku pracy
zwykly czowiek za nierobstwo dostaje 10zl/h
specjalista 30zl/h

a wy za 100zl sie sprzdajecie...
a co jak bedziecie mieli firmy ...
wtedy tez bedziecie za 100zl "wizytowki" robic ?
jaka firma by prztrwala jak by taki system obrala ...

nieoceniam waszej pracy ale fakt faktem ze sprzedajcie sie jak panienki przy autostradach
_________________
mam 12 lat i dopiero się uczę

http://sl01k.cal.pl/portfolio/
http://fachowo.co
 
     
lantan17 
Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Pruszków
Wysłany: Nie 26 Paź, 2008 19:52   

aa
Ostatnio zmieniony przez lantan17 Nie 28 Cze, 2009 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
^sl01k 



Pomógł: 42 razy
Wiek: 27
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 355
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008 00:29   
   Moje WWW: cześć prac w stopce :)


hehe :lol:
Cytat:
nie liczą sie tylko umiejetności ale i renoma i rozgłos.
licza sie tylko umiejetnosci! reszta idzie w parze
Cytat:
Dla mnie wazne zeby zrobić komuś naprawde dobrą strone i zeby był z niej zadowolony
to takze moje priorytety
Cytat:
ty zaczniesz od 1000 zł i na tym skończysz, a ja zaczne od tych 200 zl a skończe na 5000 tys
oj błąd bo niejednokrotnie przekroczyłem twoje maksymalne 5000zł i nietwierdze ze osiagnełem max swoich możliwości w ktoryms ze swoich projektow, dodatkowo ciagle sie ucze, pozatym jak dla mnie pieniadze nie sa najwazniejsze aczkolwiek sa wazne, to wyraz podziekowania i uznania dla projektu jednoczesnie jezeli ich ci niebrakuje to mozesz spokojnie bez steru pracowac
Cytat:
nigdy wiecej nie mów ze sprzedaje się jak tania dziwka.
nie uzyłem wulgaryzmu :P aczkolwiek tak uważam... jednak nie jestes sam, wystarczy popatrzec na zlecenia.przez.net jak ludzie sie sprzedaja, nieszanujac tych ktorzy chca z tego zyc...

jeszcze nadejdzie moment ze zrozumiesz o co mi chodzi... poki co radze ci sie uczyc i niemyslec o cenach ...
zaryzykuje twierdzenie podobne do "lepszy brak strony od złej strony"...
- lepszy brak ceny od złej ceny

GL
_________________
mam 12 lat i dopiero się uczę

http://sl01k.cal.pl/portfolio/
http://fachowo.co
 
     
lantan17 
Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008 12:21   

aa
Ostatnio zmieniony przez lantan17 Nie 28 Cze, 2009 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
emsp
Bywalec


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 16
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008 14:26   

hej ty simon93

popatrz co ty robisz, szablonik z swishzone.com he...
bezczelny jestes koles!!!
 
     
qncept 
Ekspert
Grafik komputerowy.



Pomógł: 4 razy
Wiek: 89
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 275
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008 12:52   

Ale dziecinada :P
_________________
Pozdrawiam Wszystkich ...
... et bon Courage et Toujours en Avant
____________________________________-

moje projekty :

http://www.qncept.ovh.org

http://www.qncept.ovh.org/qndesign.html
 
     
marbej
Początkujący


Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 7
Skąd: Poznań/Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 23:55   

lantan17 napisał/a:
nie wiem ziom o co tobie chodzi, dobre i 200 stówki


Zrozumiesz cycku jeden jak podrośniesz i jak mając kolejne zlecenie już prawie w dłoni usłyszysz: wie pan co, ja jednak zrezygnuje. Syn znajomej zrobi mi to za 200 PLN.
I tym sposobem, cycek zarobi 200 PLN, gość będzie myślał, że ma super stronę, a tak na prawdę Ty będziesz mieć tylko 200 PLN, a gość będzie mieć prezentację osadzoną na www, a nie stronę www, poza tym całkiem do kitu stronę. Polecam gorąco lekturę Nielsena, czy chociażby Kruga.

Właśnie przez takich mlekopijców rynek pada i sporo osób uważa, że strona kosztuje, 100-200 PLN, a nie przynajmniej 1000-2000 PLN. Płaci się nie za czas, ale za wiedzę!

Idź np. do prawnika spisać jakąś umowę to zobaczysz, czy płacić za czas czy za wiedzę.

Samo przyjechanie "złotej rączki" np. do zepsutej pralki to już koszt 30-50 PLN. Za sam przyjazd!!!

Przed wojną na każdej fakturze była taka pozycja "Wiedzieć jak zrobić", gdzie np. zrobienie strony kosztowałoby np. 200 PLN, a za wiedzieć jak zrobić 1000 PLN :)

Na prawdę kiepsko się cenisz. Zrozumiesz za parę lat jak już Ci ktoś tutaj powiedział.

[ Dodano: Wto 16 Cze, 2009 10:33 ]
I jeszcze jedno cycku:

lantan17 napisał/a:
Dla mnie wazne zeby zrobić komuś naprawde dobrą strone


Żadna "strona" zrobiona we flashu nie będzie stroną! Tym bardziej dobrą stroną. Flash nie służy do robienia stron, a jedynie elementów na stronie www. Nigdy jednak do robienie całej strony. Etycznie tego nie wypozycjonujesz, a i od strony odcinasz wszystkie osoby korzystające ze screenreaderów. Wiesz chociaż co to standard, walidator?

lantan17 napisał/a:
ty zaczniesz od 1000 zł i na tym skończysz, a ja zaczne od tych 200 zl a skończe na 5000 tys.


I tu się mylisz, Ty zaczynasz od 200 PLN i skończysz co najwyżej na 1000 PLN. Właśnie przez takich cycków jak Ty, którzy zaniżają ceny.

lantan17 napisał/a:
nigdy wiecej nie mów ze sprzedaje się jak tania dziwka.


No, ten ktoś kto tak powiedział miał niestety 100% rację...
I ja to potwierdzę. Sprzedałeś się jak tania panienka. Przykre to, ale prawdziwe.

Zacznij wreszcie brać pieniądze za swoją wiedzę i doświadczenie, a nie za czas spędzony nad zrobieniem strony.
_________________
--
Pozdrawiam,
Marcin
 
     
Lesiu
Bywalec


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 10
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009 20:55   

marbej napisał/a:
Żadna "strona" zrobiona we flashu nie będzie stroną! Tym bardziej dobrą stroną. Flash nie służy do robienia stron, a jedynie elementów na stronie www. Nigdy jednak do robienie całej strony. Etycznie tego nie wypozycjonujesz, a i od strony odcinasz wszystkie osoby korzystające ze screenreaderów. Wiesz chociaż co to standard, walidator?


Hehe, dyskusja o tym co jest lepsze - html czy flash... Da się zrobić we flashu dobrą stronę, da się zrobić pozycjonowanie... Odpowiedź na pytanie, czy zawsze jest potrzebny flash, zależy oczywiście od projektu. Ale prezentowane podejście oznacza, niestety, bardzo daleko posuniętą ignorancję w stosunku do możliwości flasha.

Co do głównego wątku - owszem, trzeba sprzedawać umiejętności, ale trzeba je najpierw nabyć. Mnie nie martwi takie zaniżanie cen - niech sprzedają się i po 2 PLN. Mi rynku nie psują, bo to nie jest konkurencja. Życzę tym osobom, żeby dały radę przeskoczyć kiedyś na inny poziom - i to nie chodzi o to że mają zarabiać więcej, tylko umieć tyle żeby móc otrzymać więcej pieniędzy za swoją pracę. Niestety dużo osób zapomina, że pieniądze raczej idą za wiedzą, a nie na odwrót (odnoszę się głównie do tematu programowania, nie ogólnie :) )

Pozdrawiam
 
     
^shastaan 



Pomógł: 72 razy
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 688
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009 09:49   

Rany, właściwie każdy portal wizerunkowy jest zrobiony we flashu i to nie bez powodu.
Faktycznie, trzeba nie rozumieć do czego jest flash, żeby takie rzeczy pisać. Trudno się z Lesiem nie zgodzić.

Inaczej z wątkiem głównym.
Lesiu, może i nie jest to dla Ciebie konkurencja z punktu widzenia dużych klientów typu Coca Cola, Reporter, Shell itp...
Ale to jest konkurencja bo jest takich ziomów więcej niż profesjonalistów, którymi niektórzy z nas są bądź starają się być i rozwinąć swoją działalność. Oni wszyscy, chowając się po sypialniach, na prywatnych komputerach, z KRADZIONYM swishem (nie kupuje się oryginału, jak się bierze 200zł za strone), nie płacąc podatków za te dochody okradają nas.

Nie chodzi o to, że biorą 200 za strone. Ja też powiedziałem kumplowi, że zrobie mu za 500zł bo to mój kumpel i takie sytuacje się zdażają ale ...

lantan17 napisał/a:
nie wiem ziom o co tobie chodzi, dobre i 200 stówki...


... właśnie chodzi o to, że 2 stówki nie są dobre bo nie utrzymają Cie, nie zapłacą Ci nawet sensownej części kosztów, nie mówiąc o zyskach. Jeśli myślisz, że 200 to wystarczające pieniądze, znaczy że chcesz na lody albo nowy tornister, jesteś w szarej strefie, kombinujesz jak postkomunistyczny polaczek, i razem z innymi takimi jak ty nie pozwalasz się naszej gospodarce rozwinąć kontynuując dzieło poprzedniego ustroju.
I nie chodzi tutaj akurat o robienie stron, bo tak samo przeszkadza nam szewc co pracuje na szaro i głupi właściciele knajp co nie dają pracownikom umowy o prace bo tak jest troche taniej.

Ja wiem, że to się nazywa "dorabianie sobie po odrobieniu lekcji" ale jak się trochę wie i trochę pomyśli to się okazuje, że jesteście przestępcami podatkowymi, oszustami i złodziejami.

Mocne słowa? To może warto się zastanowić?
 
 
     
rash 
Praktyk


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009 12:57   

Stary, ale jaki piękny post .... TAK TAK TAK jestem zdecydowanie ZA tępieniem i piętnowaniem lamusów składających "sajty" za 200zł.

Ale nie i tak się nie uda bo 80% uważa się za speców, Joomla rządzi razem 5-7 gotowymi darmowymi i milion razy przerobionymi szablonami.

Flashowa strona? spoko! jesteś dobry? porozmawiajmy o programowaniu obiektowym ...
wątpię czy robiłbyś cokolwiek za 200zł mając podstawową wiedzę.
_________________
== Pozdrawiam RaSh ==
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 9