SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Strona jako film
Autor Wiadomość
lance
Początkujący


Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 4
Wysłany: Pią 17 Cze, 2005 10:39   Strona jako film

Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc zrobienia strony internetowej zeby wygladala jak film. Czyli powiedzmy ze nagrywam sobie filmik (głupi przykład - jak siedze przed kompem i wychodze z pokoju. I chce aby strona wygladala tak ze wchodze na nia pojawia sie jak siedze przed kompem i jest to zapetlone - czyli siedze i siedze i dopiero jak nacisne powiedzmy na drzwi ktor widac za mna film rusza dalej i wychodze z pokoju .Ale namieszalem. Jak ktos wie o co mi chodzi to dobrze:) Jezeli wiecie jakim programem sie da to zrobic to napiszcie
 
     
SPIDER 
Specjalista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 121
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 17 Cze, 2005 10:53   
   Moje WWW: www.kniec.pl


o cos w tym stylu? : http://www.md-extreme.pl/
odpowiadam Ci na pytanie: istnieje mozliwosc...
jak widac na zalaczonej stronie...da sie.
_________________
"Jeśli myślisz,że jesteś zbyt mały by coś zmienić ,spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem"
 
     
lance
Początkujący


Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 4
Wysłany: Pią 17 Cze, 2005 10:54   

Wlasnie ta stronke widzialem i ona mnie zainspirowala:)dokładnie o to mi chodzilo - tylko mam pytanie czym mozna cos takiego zrobic jakim programem - prosze o odpowiedz.
 
     
^lechu 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 146
Skąd: Otwock
Wysłany: Pią 17 Cze, 2005 15:32   

mozliwosci masz dwie albo quicktime+imageready i zapis do animowanego gifa ogromny plik koncowy

albo divx+virtualdub zapis do jpg i i wstawienie odpowiednio skompresowanych plikow do animacji.


pozdr..........
 
     
lance
Początkujący


Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 4
Wysłany: Sob 18 Cze, 2005 15:37   

a jak mam zrobic niby to aby ten film byl interaktywny ?? to chyba trzeba zrobic w czyms innym - jesli ktos wiec prosze o odp.
 
     
^lechu 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 146
Skąd: Otwock
Wysłany: Sob 18 Cze, 2005 17:47   

w niczym innym mozesz to wykonac nawet w swishu. to jest dokladnie to samo jak bys robil strone w ktorej po nacisnieciu na przycisk nastepuje jaks akcja.

calosc opiera sie na odpowiednim kadrowaniu poszczegulnych ujec np: nagrywasz sekwencje ktora chcesz wykorzystac. Nastepnie dzielisz sekwencje na poszczegulne kadry. wybierasz glowne ujecie ktore bedzie caly czas widoczne tak jak w md-extreme zapetlasz je. nastepnie tworzysz dodatkowe sekwencje odpowiedzialne za poszczegulne akcje i przypisujesz je do butonow nie jest to szczegulnie skomplikowane tylko trzeba wykazac sie odrobina finezi.

do obrabiania ujec polecam ci wspomniany virtual dub lub after effect albo premiere wazne jest odpowiednie skompresowanie plikow w tym wypadku dobre okaza sie pliki jpg. gdyz nie stracisz na jakosci.

jednak forma zapisu interaktywnego materialu filmowego zabiera duzo miejsca i musisz sie liczyc z tym ze strona bedzie warzyla ok. 1mb albo wiecej.


pozdr........
 
     
tAboon 
Ekspert
tAboon



Pomógł: 14 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 539
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob 18 Cze, 2005 23:48   
   Moje WWW: www.skocz.pl/taboon


Zmieniła się kwalifikacja tematu. w związku z czym przenosze
_________________
Pozdrófka
"Student, który się uczy wszytskiego, nigdy nie będzie mądry"
:arrow: na gg nie pomagam.
Zajrzyj czasem do Regulaminu
:arrow: Jak mądrze zadawać pytania

Polecenie SZUKAJ to nie boli
SWiSHmax build 09-2004
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 15