SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: roland
Wto 25 Mar, 2008 09:44
Co sądzicie o mojej witrynie?! I pare pytań...
Autor Wiadomość
danielghost 
Praktyk


Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 32
Skąd: rejon Łodzi
Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 21:55   Co sądzicie o mojej witrynie?! I pare pytań...
   Moje WWW: www.reverse.com.pl


Witam,
zrobiłem własna strone internetowa w SwishMax; osobiscie jestem zadowolony z tego programu i jego mozliwosci... Jest to strona mojej grupy tanecznej, tańca nowoczesnego... adres mojej strony to:

www.reverse.com.pl

Proszę o komentarze dotyczace wygladu strony, latwosci poruszania, dlugosci uruchamiania, wygladu graficznego, udzwiekowienia, sterowania dzwiekiem itp... Naprawde prosze kliknijcie w kazdy link, aby sprawdzic czy wszystko chodzi, jak Wam chodzi, itp :P



I mam jeszcze pare pytan do Profesjonalistów ;) :

1. Wejdzcie na dzial: "MEDIA", kliknijcie na "zdjecia" i kliknijcie na link: "ZGIERZ 2008..."
I teraz pytanie: czy otworzylo sie Wam nowe okno i pojawila galeria, czy nic sie nie stalo? (zauwazylem taka sytuacje, w przypadku roznych przegladarek - na operze nic sie nie dzieje po kliknieciu, na IE sie normalnie wszystko otwiera..Wiem ze opera blokuje pop-up; ale czy da sie zrobic cos takiego, zeby ten link otwieral mi i w operze i IE i firefox w nowym oknie..?!)

2. Nie rozumiem sytuacji gdy: wejdziemy w MEDIA, potem w FILMY klikamy na link i w operze otwiera sie ten link w tym samym oknie co jest moja strona (choc skrypt do otwierania tych linkow, czyli GALERII i tego FILMU jest podobny, ale url jest inny...)

Cytat:
DLA GALERII:

on (press) {
getURL("http://www.reverse.com.pl/zdjecia/zgierz/zgierz.html","_blank");
}


DLA FILMIKÓW:

on (press) {
getURL("http://youtube.com/watch?v=CHY48rgLgK4","_blank");
}


3. Jeszcze przed chwila zauwazylem, ze jak wchodze w MEDIA, TAPETY i klikam na jakas rozdzielczosc to wszystko jest tak jak powinno byc, i w IE, i w OPERZE...?!?!?!?! Troche dziwne ale....


....co robie zle? Jak moge to zmienic zeby wszystko chodzilo tak, jak powinno byc?! A zalezy mi na tym, ze jak klikam na odnosnik do zewnetrznej strony to zeby ta strona otwierala mi sie w innym oknie - zeby ta glowna strona (animacja) nie musiala sie na nowo ladowac itp po powrocie na stronke... Mam nadzieje ze jasno wytlumaczylem... :P


Pozdrawiam,
Daniel!

REVERSE!
_________________
DanielGhost
 
 
     
marcino 
Mistrz



Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Bytów
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008 00:17   

witam,
u mnie działa wszystko elegancko na IE, FF, OPERZE, SAFARI.

dział O NAS, wkurza mnie że muszę klikać myszka 20 razy żeby przewinąć tekst ;-)
dział OFERTA, nie dział.
a tak generalnie to reszta działa bynajmniej u mnie.

co do pytania czy nie da się obejść to że przeglądarka blokuje okienka itp.
to odpowiem że tak na zdrowy rozsądek jakby szło takie pierdołki obejść to po co by to blokowali ? ;-)

wygląd strony szału nie robi.

p.s. fajne ziomalskie fotki :wink:

joł.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 10