SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: nugatt
Nie 25 Lis, 2007 16:25
projekt strony ..oceńcie!! www.szlaki-roztocza.yoyo.pl
Autor Wiadomość
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 12:16   projekt strony ..oceńcie!! www.szlaki-roztocza.yoyo.pl

projekt strony w swishu do oceny. oceńcie projekt a nie informacje na stronie. oceny można wpisywać w księdze gości pozdrawaim

[ Dodano: Pią 23 Lis, 2007 12:18 ]
aha adres to www.szlaki-roztocza.yoyo.pl czekam na komentarze co do projektu na stronę informacyjną o szlakach roztocza itd. Niema tam jeszcze informacji konkretnych ale projekt jż powstał i z założenia będzie tak wyglądał

[ Dodano: Pią 23 Lis, 2007 15:21 ]
i jak oceniacie taki projekcik strony?
 
     
nugatt 



Pomógł: 75 razy
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2005
Posty: 1389
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 15:39   

a co to reklama canona? menu paskudne
_________________
tomekf /// swishmaxxx
 
 
     
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 15:50   odpowiedz

nugatt napisał/a:
a co to reklama canona? menu paskudne


Ehhh no chłopie a nie zauważyłeś jakie ty masz menu? hahaha przecież masz gorsze niż na mojej stronie :D :lol:

Akurat do tej strony pasuje takie menu i wydaje mi się że wcale nie jest takie złe. :lol:
 
     
Seb 
Ekspert



Pomógł: 28 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 591
Skąd: takie pytanie?
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 19:40   

boję się pisać, bo prosisz chłopie o ocenę a potem licytujesz... ale spoko :)

jak na pierwszą stronę super, jednak, że tego nie wiemy to..

mi zamiast menu, wyskakuje reklama fly.pl :D
(kiedy zaczniecie uzywac serwerów czy domen bez reklam-ludzie wspierający popupy i inne takie? !tragedia )

menu fatalne (reklamę można zamknąć niestety :lol: ) ale (uwaga +) sama w sobie kolorystyka menu mi się podoba

canon wycięty chyba w paincie i do tego ten fatalny biały cień z cs'a, ble, nie podobać się
błysk na nim jak na rosyjskim clipie świątecznym, ble.. lepiej było zrobić otwieraną lampę dającą po oczach


przeskok z "galerii" na "o mnie" pozostawia dużo do życzenia... czyt. zmiany, jak nie widziałeś to kliknij i zobacz


ogólnie.. galeria nie trzyma się menu... menu aparatu... aparat ptaka... ptak ramki od formularza..
najlepiej wgm ze strony wypada kolorystyka menu
i wczytywane okno kontaktu, choc tez mógłbyś dopracować bo nie zacieniowałeś tego
na tyle zeby nie widziec gdzie sie konczy (rozjaśnij monitor?)

tak czy siak, pewnie robisz dobre foty a eos z górnej półki to moje marzenie jak na razie :) ahoj
 
     
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 20:10   

To jest moja pierwsza strona i nie jest do końca dopracowana. chodzi mi tylko o ocenę takiego projektu strony. o to co sądzicie o nim i czy jest dobry? ulegnie on zmianie na pewno pod wieloma względami. Zastanawianie się czy menu jest takie czy inne jest bez sensu. chodzi mi o zarys ogólny strony o grafikę w niej ujętą i i ogólne wrażenie. Pozdrawiam wszystkich
 
     
Seb 
Ekspert



Pomógł: 28 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 591
Skąd: takie pytanie?
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 20:15   

na pierwszą stronę jest git. gratuluję
 
     
nugatt 



Pomógł: 75 razy
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2005
Posty: 1389
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 24 Lis, 2007 20:58   

rock10 napisał/a:
nugatt napisał/a:
a co to reklama canona? menu paskudne


Ehhh no chłopie a nie zauważyłeś jakie ty masz menu? hahaha przecież masz gorsze niż na mojej stronie :D :lol:

Akurat do tej strony pasuje takie menu i wydaje mi się że wcale nie jest takie złe. :lol:

a co Cię interesuje moja strona. temat jest o twojej. chciałeś opinii to ją dostałeś. masz rację Twoje menu jest 'cacy', a moje 'be' (choć nawet nie wiem które, może wszystkie, ale dodam jeszcze raz 'NIE INTERESUJE MNIE TO!!!!' jeszcze raz off-top to się zdenerwuje i odpoczniesz na chwilę od tego forum). może trochę za mało rozwinąłem moją wypowiedź. w Twoim menu nie podoba mi się:
1. kolor przy najechaniu
2. 'równomierne' rozłożenie linków w poziomie i w pionie.
3. sposób w jaki księgą gości mieści się między dwoma pionowymi liniami
4. napis 'księga gości' zmienia delikatnie położenie przy przechodzeniu między działami
5. napis 'księga gości' - 'ę' i 'ś' są z innej czcionki
6. nie wiem czy to kwestia kompresji, czy czegoś innego, ale w menu widać jakieś prostokąty w tle. może to zamierzony efekt, ale mi sie nie podoba.

reszta strony:
1. ten ptak (chyba orzeł) nie podoba mi się. przez niego robi się jarmark.
2. kontakt i księga gości nawet trzyma klimat całej strony (te białe pola trochę rażą), ale 'o mnie' i 'galeria' to jakby z innej bajki.
3. aparat - brzydko wycięty i jakiś taki pikselowaty. wydaje mi się, że lepszy byłby jakiś render nieistniejącego aparatu.
to moja opinia, masz prawo się z nią całkowicie nie zgadzać. ale może któraś sugestia Ci sie przyda. po to właśnie dałeś stronę do oceny.

ogólnie pomysł był niezły, z wykonaniem gorzej :lol: :lol: :lol: i dlatego strona wogóle mi sie nie podoba.
"ale jak na pierwszą stronę jest całkiem spoko."
załączam screen co mniej więcej komentowałem.
_________________
tomekf /// swishmaxxx
 
 
     
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 09:50   www.czujny.prv.pl

Twoja strona www.czujny.prv.pl niema ani wyglądu ani wykonania!!! Masz menu beznadziejne animacje na twojej stronie wyglądają jakbyś wo gule nie znał możliwości Swisha ani flasha!! :D Oczywiście Skoro ty jesteś moderatorem tego forum to już negatywnie się nie można wypowiadać.

Co go grafiki na twojej stronie www.czujny.prv.pl :
1.Zdjęcie Twoje jest jakieś takie pikselowate! Wiesz co to jest Photoshop? :D radze się zapoznać bo gorzej sformatowanego zdjęcie nie widziałem.
2 Menu masz zupełnie bez pomysłu zrobione. tak jakbyś sie śpieszył i piana by ci z pyska leciała ze udało Ci się coś kolwiek w tym swishu zrobić.
3. Niewidze tu kompletnie żadnego pomysłu na strone. Ta ramka Bordowa zupełnie niewspółgra z czarnym tłem. Popraw To!!

Ogólnie to jak na 25lat to całkiem nieźle Ci poszło z ta stroną. :D :D

czujny.JPG
Plik ściągnięto 520 raz(y) 74.04 KB

 
     
Seb 
Ekspert



Pomógł: 28 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 591
Skąd: takie pytanie?
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 10:40   

jest ta różnica, że ta strona powstała zanim się urodziła wersja swishmaxa2, swishmaxa a ludzie dzialali na swishu-tego raczej nie pamiętasz, he? to dobrze... bo ja też poznawałem wtedy efekt move

kolejna sprawa- post dotyczy Twojej strony- więc mimo humoru gdzieś tam wyczuwanego w tembrze głosu świeżaka z Zamościa jest słabą wizytówką na dzień dobry " to mój 3 post" oceńcie stronę bo regulamin gdzieś tam obowiązuje

3. moderator ma zawsze rację

4. jak nie ma racji... patrz pkt 3 :D


zmieniłeś coś w swojej stronie? mam zaglądać i oceniać? - odpowiadaj tylko na to, powyższe nie dotyczy tego posta :P
 
     
nugatt 



Pomógł: 75 razy
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2005
Posty: 1389
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 13:04   

rock10 napisał/a:
Oczywiście Skoro ty jesteś moderatorem tego forum to już negatywnie się nie można wypowiadać.
moja strona kiedyś była oceniana. potem się zmieniła i zamknąłem temat. teraz oceniamy twoją - dalej tego nie rozumiesz? - 1 ostrzeżenie
rock10 napisał/a:
1.Zdjęcie Twoje jest jakieś takie pikselowate! Wiesz co to jest Photoshop? :D radze się zapoznać bo gorzej sformatowanego zdjęcie nie widziałem.
:lol: idź do okulisty.
rock10 napisał/a:
2 Menu masz zupełnie bez pomysłu zrobione. tak jakbyś sie śpieszył i piana by ci z pyska leciała ze udało Ci się coś kolwiek w tym swishu zrobić.
jesteś nie sprawiedliwy i obrażasz mnie - 1 warn
ps. strona nie jest robiona w swishmax.
rock10 napisał/a:
3. Niewidze tu kompletnie żadnego pomysłu na strone. Ta ramka Bordowa zupełnie niewspółgra z czarnym tłem. Popraw To!!
Nie. Sam sobie popraw swój jarmark.
Jeśli nie umiesz znieść krytyki to nie dawaj strony do oceny, tylko oglądaj ją sobie w offlinie, wmawiaj sobie że jest ładna i takie tam (tak jak lubisz, nie wnikam w to).
rock10 napisał/a:
Masz menu beznadziejne animacje na twojej stronie wyglądają jakbyś wo gule nie znał możliwości Swisha ani flasha!!
animacje masz zupełnie takie same (fadein i fadeout i najazd guzików). niestety strona już nie działa :lol:
:lol: :D :D :D :D tylko przypadkiem nie kasuj postów (były takie żenujące praktyki)
strony z tymi wszystkimi efektami swisha użytymi przesadnie wyglądają śmiesznie. a takie zwykle są początkujących użytkowników programu swishmax. ja takich nie robię. lubię proste.
Cytat:
Ogólnie to jak na 25lat to całkiem nieźle Ci poszło z ta stroną.
tak robiłem ją przez 25 lat, a ty swoją w gimnazjum na przerwie. jesteś najlepszy. robisz wspaniałe strony. projekt najlepszy jaki widziałem. dam z niego 3000PLN.
_________________
tomekf /// swishmaxxx
 
 
     
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 13:32   do www.czujny.prv.pl

Widze że mało się nie rozpłaczesz "czujny" HAHA Dałeś mi ostrzeżenie tak jakbyś nie umiał znieść krytyki swojej strony.

Przecież wystarczy popatrzeć na dwa zdjęcia które sa zamieszczone mojej strony i twojej. :D Od razu widać która strona jest lepsza. :lol: :D :D

:-b Ale ty jestes biedny :mrgreen: Obraziłem Pana Administratora :lol: Będziesz teraz płakał z tego powodu ze mi się twoja strona wo gule nie podoba? :shock: :lol:

Spójrz jeszcze raz na zdjęcie twojej strony :) Tylko nie bulwersuj się zabardzo i będz CZUJNY :D hehe :mrgreen:

czujny1.JPG
Plik ściągnięto 514 raz(y) 78.66 KB

 
     
Seb 
Ekspert



Pomógł: 28 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 591
Skąd: takie pytanie?
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 13:36   

kasuj Tomek temat, gościa out'uj, nie dogadamy się z takim..
 
     
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 14:01   

Seb napisał/a:
kasuj Tomek temat, gościa out'uj, nie dogadamy się z takim..


Tomek z pewnością teraz szykuje dla mnie jakieś kolejne Ostrzeżenie :lol:

WIEŚ.JPG
Plik ściągnięto 516 raz(y) 86.06 KB

 
     
^sl01k 



Pomógł: 42 razy
Wiek: 27
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 355
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 14:15   
   Moje WWW: cześć prac w stopce :)


HA ha HA
rock nie masz racji twoja strona niewygladala a tomka wyglada i jest 100% lepsza mimo ze jest mniej efektow to liczy sie styl ktorego niemasz ... jazda twoja podstrona byla z innej beczki .... nic do siebie niepasowalo ... u tomka wszytsko do siebie pasuje ... ma pare bledow ale to sa szczegoy .... pozatym twoja strone daloby sie wykonac w calosci w xhtml'u jedyna twoja animacja to gif smieszego orzelka i chyba wszystko :) wiec po co uzywac FLASHa ??
bezsens nad bezsensami brak logiki brak pomyslu, brak szacunku ....
wchodzisz na tomka a prawda jest taka ze nieumiesz nawet 1/100 tego co on ....
dorosni
_________________
mam 12 lat i dopiero się uczę

http://sl01k.cal.pl/portfolio/
http://fachowo.co
 
     
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 14:22   

cytuje : "rock nie masz racji twoja strona niewygladala a tomka wyglada"

Jeszcze tak inteligentnego zdania to nie słyszałem bbbuuuaaa hahahahahah

czujny prosi kolegów żeby mu pomogli bo sam jest załamany bo jak to określił OBRAZIŁEM GO hahaha

Cyrki nie z tej ziemi z tym czujnym. Masz jakieś kompleksy chyba skoro tak się bulwersujesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
 
     
^sl01k 



Pomógł: 42 razy
Wiek: 27
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 355
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 14:27   
   Moje WWW: cześć prac w stopce :)


stary nioejestem kolega czujnego poprostu mam do niego szcunek bo cos ze soba reprezentuje .... ty natomiast nie ...

i mowie jak do debila gdyz za takiego cie uwazam
Cytat:
cytuje : "rock nie masz racji twoja strona niewygladala a tomka wyglada"

brak umiejestnosci i rozwydrzona morda
_________________
mam 12 lat i dopiero się uczę

http://sl01k.cal.pl/portfolio/
http://fachowo.co
 
     
rock10 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 14:36   

cytuje : "rock nie masz racji twoja strona niewygladala a tomka wyglada"

Dobra dobra już się tak nie tłumacz. Ty już pokazałeś na co cie stać wypowiedzią powyżej buuaa hahahaha :mrgreen: lol


cytuje : "rock nie masz racji twoja strona niewygladala a tomka wyglada"
/\
||
||

Debil czy co? :shock: :lol:
 
     
Seb 
Ekspert



Pomógł: 28 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 591
Skąd: takie pytanie?
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 14:41   

czasami załuję ze nie mam przycisku więcej...
 
     
nugatt 



Pomógł: 75 razy
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2005
Posty: 1389
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 16:19   

:D wieś.jpg? nieźle. to miało mnie obrazić? równie dobrze zdjęcie mogło być zrobione w zamościu. byłem tam i widziałem. dalsza dyskusja nie ma sensu. temat zamykam, a użytkownik dostaje jeszcze 4 warny =:-|
_________________
tomekf /// swishmaxxx
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 18