SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Programy do Flash - który lepszy?

Jaki wg. Ciebie jest najlepszy program do tworzenia animacji Flash?
Swish i Swishmax
74%
 74%  [ 89 ]
Macromedia Flash MX 2004
23%
 23%  [ 28 ]
KoolMoves
0%
 0%  [ 0 ]
3D Flash Animator
1%
 1%  [ 2 ]
Głosowań: 119
Wszystkich Głosów: 119

Autor Wiadomość
ERGO-media 
Początkujący


Wiek: 61
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 07 Gru, 2009 11:18   Swish, Swish, Swish ...!
   Moje WWW: www.dormire.pl


Właśnie zostałem szczęśliwym nabywcą tego cuda :) REWELACJA.

Powiem tylko że kupiłem wersję mini bo nie jestem ani informatykiem ani grafikiem a zależy mi żeby robić proste banerki animowane.

Usiadłem wczoraj do testowej wersji i zajęło mi jakieś 3 godziny aby intuicyjnie zorientować się co do czego jest.

Nigdy nie pracowałem na tym więc nauka zajmie dłużej ale w ciągu 3 godzin bez korzystania z pomocy czy opisów zrobiłem pierwszy banerek - super! Tylko kolega informatyk pomógł mi kod wstawić na stronę. kiedys próbowałem rozgryźć flasha 8 ale nie było to łatwe niestety jak ten program.

W tej kategorii cenowej jest BEZKONKURENCYJNY. Pozdrawiam wszystkich Shwisho maniaków bo ja już jestem nim zachwycony :)

pozdr wm
_________________
Raczkujący w grafice :) zapraszam do naszego portalu dormire.pl
 
     
tribbal 
Przyjaciel


Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010 08:16   
   Moje WWW: http://webunique.pl


Racja - swish jest naprawde super zamiennikiem macromedii i do tego tańszym - popieram przedmówców, że interfejs jest prostrzy, sam program jest czytelny ( rewelacyjna opcja z wbudowanymi komendami do skryptów (chyba w macromedii tego nie ma ale nie jestem pewien)), tańszy z czego każdy jest w stanie zakupić legalny program za niewielkie pieniądze no i fajna jest opcja z dodatkowymi komponentami takimi jak preloadery, menu i inne potrzebne w webowej (i nie tylko ) strukturze rzeczy

Pozdrawiam
 
 
     
bidon184 
Przyjaciel



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 42
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012 18:50   

wiem wiem że odkop,ale nikt nie zablokował tematu a jest jako ankieta,a z uwagi że jestem nowy chce sie wypowiedziec,wiec chciałbym zwrocic uwage ze wszystkie aspekty poruszane na temat macromedi sa nie prawdziwe,no moze oprocz interfejsu ale to sprawa indywidualnego podejscia,w macromedi jak najbardziej sa umieszczone akcje skryptow , preloadery,menu,odtwarzacze,efekty ,tutoriale jak i gotowe animacje oraz akcje przyciskow ,klipów itd,mało tego macromedia oferuje podgląd czcionki w czasie rzeczywistym,tego nawet firma adobe która wykupiła macromedia nie raczyla umiescic w swoim programie,ba macromedia zajmuje najmniej ramu z programów z jakimi mi bylo przyjemnośc pracować,tak więc autorzy programu o ile pamięc mnie nie myli SLASH(pozniejsze macromedia),dokonali cuda,nigdy wczesniej grafika nie była tak przyjemna :) ,oczywiscie patrząc na date tematu o wiele lepsze jest macromedia flash 8 ale MX to klasyka,jesli chodzi o adobe to owszem ma wiele dodatkowych funkcji ale praca z tym programem(mam na mysli w pełni wykorzystanie)wymaga naprawde dobrego sprzętu,inaczej mówiąc stwiam na macromedie,aczkolwiek ten swich z tego co czytam i to nie tylko tutaj zasloguje na szacunek.to tyle pozdrawiam bidon184
_________________
Tutoriale,motywy swf na telefon http://www.youtube.com/user/bidon184 / http://chomikuj.pl/bidon184?b=1
 
     
MajaP 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012 07:24   

ja zaczynałam od MF MX, jednak faktem jest że ten program w pewnym momencie stał się dla mnie barierą nie do pokonania. swish okazał się wybawieniem, kilka dni i śmigam po nim, chociaż jeszcze nie w pełni.
_________________
Początkująca w tym temacie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 16