SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SwishMax z czym to się je
Autor Wiadomość
Seb 
Ekspert



Pomógł: 28 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 591
Skąd: takie pytanie?
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 22:58   SwishMax z czym to się je

Witaj SwishForum użytkowniku, założycielu, moderatorze...

Chciałbym abyś podzielił się wiedzą nt. SwishMax'a i robieniu w nim stron
Jakie są plusy wg. Ciebie i jakie minusy działania na nim.

Co warto łączyć z programem, czego nie i z jakiego powodu

poruszam temat, bo słyszałem ostatnio, że nie każdy może oglądać strony pod flashem.. pytanie dlaczego..?
do tej pory myślałem, że odpala ją każdy kto postawi standardowego xp i śmiało się
na owej stronie porusza..

rozwiejcie moje wątpliwości lub uświadomcie proszę:)

pozdrawiam i zapraszam do dialogów
 
     
grave 
Doradca



Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 74
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006 10:35   
   Moje WWW: http://www.drafting.pl


Witam, jakie są plusy i minusy swishmaxa, chyba każdy użytkownik, który trochę już w nim siedzi będzie wiedział. Na pewno będzie to:
1. Cena samego programu: nie jest wygórowana, jak na swoje możliwości. Myślę, że każdy forumowicz, który będzie chciał się zajmować projektowaniem stron zakupi oryginalną wersję programu. Oczywiście warto zakupić wersję z licencją komercyjną, która nie ogranicza nas tylko do robienia projektów dla siebie. Będzie można wtenczas zarabiać dzięki temu niewątpliwie sympatycznemu programowi.

2. Już wersja testowa pozwala na zrobienie strony i można się cieszyć stworzonym przez siebie projektem.

3. Swish doskonale współpracuje z programem Corel, który przenosi grafikę wektorową bez najmniejszych problemów do naszej animacji.

4. Niektórzy już bardziej doświadczeni graficy łączą działanie programów typu 3d max ze swishem, a efekt jest rewelacyjny.

5. Program jest dość prosty w obsłudze, a mając dużą wyobraźnię i zmysł plastyczny oraz doskonałą znajomość skryptowania, można tworzyć naprawdę ciekawe projekty, gdyż program będzie działał jak mu "zagramy".

Do minusów na pewno należy to:

1. Większość firm poszukujących pracowników wymaga znajomości flasha, ale tego przecież nie możemy zaliczyć do wad programu swishmax. Ja sam robiłem kilka podejść do rozpracowania flasha, niestety okazało się, że nie bardzo kleję ten temat. Może jeszcze kiedyś to rozpracuję ;)

Z kolei mówiąc o jakiś nie otwieraniu się stron, spowodowane jest to z pewnością używaniem cracka lub starego buildu programu, który nie będzie działał pod Flash Playerem w wersji 9. Z tego wynika, że mając oryginalnego swishmaxa, zawsze będziesz na czasie i nie będzie żadnych problemów.

Na tym kończę swój wywód. Jestem także ciekawy, jakie są Wasze opinie szanowni forumowicze.

Pozdrawiam
Grave ^:-)
_________________
http://www.drafting.pl
 
 
     
Seb 
Ekspert



Pomógł: 28 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 591
Skąd: takie pytanie?
Wysłany: Nie 05 Lis, 2006 02:28   

czy jak wyjdzie np. fp 9.1 czy 10 to.. będziesz znowu musiał otwierać każdy plik swi zapisując go w nowym builddate? z każdej strony co masz w podpisie? blee.. jak dla mnie ogromny minus !tragedia
wgm powinni się dogadać bracia konkurencyjni, być moze przez to jednojajowi

jak dla mnie niesamowitym plusem była świadomość, że mogłem umieścić ruch i dzwięk w tak prosty sposób na stronie= w jak prosty sposób robi się to w tym programie..
co najlepsze z każdeo kolejnego wykonanego projektu widzę postępy, moze małe dla niektórych ale dla mnie to ogromne kroki na przód ;)

czyli kolejny plus- świetne zaplecze do programu, książka Rolanda i Forum z wielką porcją praktycznej i przyjemnie przekazywanej wiedzy ;)


btw. jak zapatrujecie się na przyszłość tego programu?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 15