SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[wykonam] Caly serwis www
Autor Wiadomość
blackbro
Początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006 08:45   [wykonam] Caly serwis www

Masz firmę? A może chcesz tylko ujawnić się w sieci? My wykonamy dla Ciebie świetną stronę internetowa, wizytówki, banery reklamujące, prezentacje wideo!! Nikt nie oferuje takich usług jak MY!! Teraz do każdego zamówienia powyżej 200 zł dajemy przenośny dysk PENDRIVE 512mb!!!!! Bądź serwer o pojemności 5 giga!! Takiej oferty nie znajdziesz u żadnej konkurencji!!!
Więcej informacji proszę kierować:
Gadu-gadu 1575296
Mail: itachi.eviljedi@gmail.com
Telefon: 665-672-312 bądź 660-618-943

Nie czekaj najtańsze usługi na rynku!!! Mega promocje!!!!!


Chętnie podejmiemy współpracę z istniejącymi już serwisami. Możemy nadzorować całość portalu, wprowadzać nowe pomysły i rozwiązania zarówno pod względem graficznym jak i kodu źródłowego.
 
     
SPIDER 
Specjalista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 121
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006 21:26   
   Moje WWW: www.kniec.pl


i w ten sposób wykończymy sie nawzajem...
Róbmy coś porządnego i wyceniajmy to porządnie.
To tak jak z chińskimi produktami - tani shit ale niezorientowani kupują bo tani.

Nie mówie konkretnie o Tobie ale o całym tym zjawisku ,bo coraz częsciej to czytam w necie.
"najtaniej w Polsce", "dorzucamy gratis klawiature,talon na solarium,klapki i słoik ogórków"
a strony niewiele dobrego sobą reprezentują.
Zastanówcie sie.
_________________
"Jeśli myślisz,że jesteś zbyt mały by coś zmienić ,spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem"
 
     
Delvin 
Praktyk



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006 18:19   

Oj szanowny kolego, tak się nie robi....
taka reklama to pewnego radzaju samobójstwo na swoje życzenie .....
ja bym ściągnął ten post z topicu
_________________
Jeżeli udało mi się rozwiązać Twój problem nie zapomnij o przycisku pomógł ;-) (tuż pod moim postem, pierwszy button od lewj ) hie hie to dla ułatwienia sprawy ;)
Pozdrowionka
www.delvin.prv.pl
 
     
JohnLenon
Bywalec


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 15
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006 14:07   :)

Czasem jestem fotografem mody za kase, ale bardziej artystą. W głowie mam wiele pomysłów na performancy. Ostatnio myśle o takim:
Wyobrażcie sobie 10 zdjęć na każdym portert jednej osoby, pracownicy marketów, barmani, kelnerki, pokojówki itp. Na jednym zdjęciu dziewczyna wyglądająca na pokojówkę z tabliczką (ofertą) w dłoniach: "Posprzatam Pana mieszkanie ! Promocja ! 1.35zl za godzine, dodatkowo dorzuce moje ciało, możesz mnie zerżnąc nawet w odbyt, będe Twoja niewolnicą. Zapłacisz mi za godzine a ja będe się oddawała sie Tobie i Twoim kolegą przez kolejny tydzień. Wszystko za 1.35 za godzine "
Proponuje, aby wszyscy ludzie potrafiący robic cokolwiek wyjechali za granicę, np Londyn. W Polsce nie bedzie nikogo, przyjadą Arabi, Arabki, Czarni, Czarne wszyscy będą sie oddawać. Każdy niech się ceni tak jak uważa. Wię co do zamówienia dorzuc jeszcze seks oralny (że oferujesz).
P.S. Kiedys juz byl post tego typu, kolo oferował zrobienie strony za 216zł a kolejna podstrona za 16.37gr, wystarczyło wejść na jego portfolio i wszystko było jasne.
Powodzenia tym co zawsze bedą służącymi i będą sie sprzedawać za 1.35 za godzine :)
 
     
erbe 



Pomógł: 29 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 527
Skąd: Poznań / Londyn
Wysłany: Pon 06 Lis, 2006 19:06   

Paserzy chca sie pozbyc towaru?? ):-)
_________________
erbe
http://www.d-t-h.prv.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 10