SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Yotube w stronie stworzonej w Swishu.
Autor Wiadomość
cezowski
Początkujący


Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Wto 04 Cze, 2013 21:05   Yotube w stronie stworzonej w Swishu.

Witam szanownych kolegów.

Temat widziałem wałkowany, bo w wynikach wyszukiwania znalazło mi aż 17 rezultatów. Jednakże żadnej odpowiedzi podpowiedzi lub tutorialu bym pojął jak zainportować strumień filmu z YT (czyli po prostu odtwarzał YT w swojej stronie).

Pracuje na Swish max4. Moja strona jest w pełni stworzona w owym programie.

Znalazłem stronę gdzie prawdopodonie jest tłumaczone jak to zrobić http://help4flirts.com/20...nto-swishmax-2/ ale jednak nie odpala mi filmu w moim projekcie postępując zgodnie z wskazówkami (chyba że coś źle coś robię).

Jeżeli któryś z kolegów już wklejał filmy z YT do swojej animacji a znalazłby chęci i czas by to wytłumaczyć krok po kroku byłbym wdzięczny i myślę że znajdzie się więcej osób które były by wdzięczne.

Nie chce importować FLV bo wiem iż istnieje taka możliwość jednakże mój serwer hostingowy nie pozwala mi na przesyłanie plików powyżej 10 mega ;/

Z góry dziękuję za pomoc każdemu co przysiądzie do tematu i doda swoje 3 grosze.

Pozdrawiam.
 
     
pibi84 
Początkujący


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Złotów
Wysłany: Sob 02 Lis, 2013 13:07   
   Moje WWW: www.noico.com.pl


Podbijam problem. Film z youtube mogę bez problemu zainportować do swishmaxa. Wystarczy wkleić kod:

onSelfEvent (load) {
this.loadMovie("http://www.youtube.com/v/AbbXA-Rie84&hl=en_US&fs=1&");
}


gdzie " AbbXA-Rie84 " jest koncówką kodu youtube przy uruchomieniu funckcji udostępnij film.

Problem polega na tym że film odpala tylko po osadzeniu kodu w scenie, zasłania wtedy wszystkie pozostałem komponenty w projekcie w swischu.
Próbuje osadzić kod w movie clip czy ramce i nie działa.
Czy da się tak zrobić żeby film chodził ale w wydzielonym obszarze tak żeby reszta komponentów nie była zasłonięta zwłaszcza menu nawigacyjne?
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Nie 03 Lis, 2013 14:27   

Załącz SWI - popatrzymy, pokombinujemy, odpowiemy.
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

SWiSH - Create Flash animaton the easy way

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14