SWiSH Forum Strona Główna SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stronka o Syberian Husky ;)
Autor Wiadomość
never_tomek 
Bywalec


Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 02 Lis, 2011 23:21   Stronka o Syberian Husky ;)

www.syberianhusky-portal.pl
_________________
never_tomek
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011 09:51   

A wyśrodkuj to także w pionie...
Albo mój leciwy pentium 2,56 nie wyrabia albo za mało klatek przeznaczono na efekty ruchu - u mnie skacze.
Przycisk wejścia na "czaterie" - nie działa na całej długości przycisku.
Fonty i napisy nie są wyjustowane do pełnych wartości pixeli i widać rozmycie.
Czateria: po co "łapka przycisku" skoro kliknięcie na np "Twój wiek to skończone 16 lat" nie powoduje żadnej akcji?
Zawody PSÓW: nie działa scroller - brak przewijania kółkiem myszy.
Galeria podobnie :)
Galeria łduje fotografie pomniejszone a następnie je powiększa. Innymi słowy ładuje full resolution i w przypadku łacza na np telefonie komórkowym można sobie poczekać a potem jeszcze mozna sobie zapłacić - thumbnail to je ono!
Te fotografie przenikające się: raz jest ramka niebieska a raz nie - co poeta miał na myśli? :)
Czy "logo" to z prawej strony (patrz załaczony screenshot) to jakiś pies po wypadku?
Jaka jest prędkość filmu? 10 czy 25 klatek na sekundę?
Pomysł niezły jednak widać brak doświadczenia z animacjiami :(

Schowek-1.gif
pies po wypadku?
Plik ściągnięto 7105 raz(y) 4.37 KB

_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
never_tomek 
Bywalec


Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 20:05   Pozdrawiam

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w rozmowach na forum. Pozdrawiam wszystkich
forumowiczów a w szczególności JanuszaR. Podam teraz temat, który poruszyłem na forum i odpowiedzi osób, które chciały mi pomóc w rozwiązaniu problemu. Niestety JanuszR nie do końca zrozumiał chyba temat i błędnie odczytał treść. Na początku chciał chyba pomóc, to miłe z jego strony ale niestety znalazł się Ktoś , kto pomimo mniejszego doświadczenia zrozumiał treść jak powinien. Należy teraz postawić się w roli JanuszaR, który ocenił moją stronę w sposób chyba negatywny, dziękuję za uznanie Panie JanuszuR ;) . Wstawił link do GOOGLE z treścią własnych poglądów, tym samym zrobił mi reklamę , dziękuję JanuszR. Następnie skopiował obrazek z mojej strony i użył go w celu niewiadomym czego po pierwsze zabroniłem, na stronie jest taka zakładka, która zawiera odpowiednio treść tego typu. Ale do rzeczy.

Panie JanuszR, może faktycznie moja strona nie jest wykonana najlepiej ale moje doświadczenie i styczność z flash'em to zaledwie ok 8 miesięcy, szczerze. Pana banner reklamowy, który znajduje się zawsze pod Pana opiniami, jest zapewne wykonany bardzo profesjonalnie co widać gołym okiem, a co się stanie gdy go powiększymy do takich rozmiarów jak powiększył Pan moje tzw. LOGO, które normalne, że przemyślane było zamieści go w małym rozmiarze i nikt nie zamierzał tworzyć grafiki LOGO do formatu strony A4 ;) ale brawo za bystrość. Proszę pochwalić się swoim dziełem, pewno będzie to coś na skalę profesjonalisty,wyrazy uznania dla Pana. Resztę ocen zostawiam forumowiczom, jeżeli ten temat ich w ogóle zainteresuje. Proszę nie odbierać tego jako ugryźliwość ale jako swojego rodzaju opiniowanie dotyczące wypowiedzi Pana JanuszaR.
Proponuje aby teraz wszyscy skopiowali sobie ( jeżeli Pan JanuszR wyrazi zgodę ) banner o którym piszę wyżej i powiększyli go do rozmiarów A4, ciekawe czy to też będzie wyglądało jak zdechły pies? Jak opisał moje logo JanuszR. Podaję linki dla forumowiczów .

Myślę , że jeżeli takich opinii będzie Pan używał w ramach oceniania prac innych osób, to myślę , że opisywany przez Pana POETA, będzie wiedział o czym pisze ;) .

Pozdrawiam serdecznie Panie JanuszR, mam nadzieję, że kocha Pan zwierzęta tak jak Ja.


Linki : http://swish.wodip.opole....9cc2ad59c8b7095

http://swish.wodip.opole....opic.php?t=5637

[ Dodano: Czw 17 Lis, 2011 21:06 ]
sprostowanie :) PIES PO WYPADKU ;)
_________________
never_tomek
 
     
^shastaan 



Pomógł: 72 razy
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 688
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 20:57   

Umieszczając tutaj link do swojej strony prosisz o ocenę strony i dokładnie to otrzymałeś.

JanuszR podał Ci (bardzo zresztą rozsądną, moim zdaniem) listę mankamentów Twojej strony. Nie po to by Ci było przykro tylko po to byś wiedział co poprawić. On z charakteru inżynier, z tego co zaobserwowałem więc napisał w takim tonie.

Jeśli nie byłeś gotowy na krytykę mogłeś się wstrzymać z linkiem. Teraz tu piszesz epopeję (MSZ do moderacji), że JanuszR jest zły i uciska początkujących - nie do tego jest to forum.

Powodzenia w rozwoju wiedzy i umiejętności słiszowo-flashowych. Pamiętaj, że chętnie służymy pomocą. Jak nas ktoś potem w podzięce objedzie to jest nam bardzo przykro. =]
_________________
Prowadzę stacjonarne i zdalne szkolenia z grafiki, również ze SWiSH. Program ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Szczegóły na www.kreopka.pl
 
 
     
never_tomek 
Bywalec


Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 21:19   

Przepraszam jeżeli uraziłem ale nie tego chciałem. Moim zamiarem jest pokazać sposób w jaki swoją ocenę przedstawił JanuszR. To zdjęcie Psa mówi samo za siebie, na stronie nie ma takiego logo w takim rozmiarze a pixele możemy prezentować w innych przypadkach no i to co tak naprawdę przedstawia grafika o rozmiarach np 30x30 w formacie nie przewidzianym do prezentacji dla 800x600. To chyba jest oczywiste co chcemy przekazać forumowiczom. Faktycznie opinia na temat samego działania strony, również moim zdaniem może zostać przyjęta ale po co szkodzić w taki sposób ? O zdjęcie psa nikt nie prosił. Tym postem zmuszony zostałem do wniesienia przeprosin dla zespołu tego forum i tak też czynię ale na przyszłość proszę pamiętać aby w taki sposób nie oceniać czyjegoś pomysłu na stronę w technologii flash. Głównie chodzi o te zdjęcie psa , skąd pomysł aby to przedstawiać w taki sposób, to nie miało sensu. Pozdrawiam serdecznie Cały zespół Forum.
_________________
never_tomek
 
     
mielu 


Pomógł: 131 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 1177
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 21:26   

never_tomek fakt jest taki, że Janusz nie był obiektywny, pewnie miał zły dzień.
Bardzo podobała mi się twoja riposta odnośnie banerka Janusz. :lol:

aa, co do stronki to jest to przerobiony szablon
 
     
never_tomek 
Bywalec


Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 21:35   

mielu, tak to jest zakupiony szablon , który został przerobiony w programie SWISH MAX 4, oczywiście na licencji ;) . Naprawdę moim zamiarem nie jest szkodzić innym, chciałem przedstawić wyłącznie moim zdaniem błędne spojrzenie na faktyczny stan rzeczy Pan X.
A jeżeli chodzi o szablony w projekcie .swi to świetna sprawa dla początkujących a jeżeli posiadacz ma licencje na zastosowanie komercyjne takiego szablonu to dlaczego tego nie wykorzystać. Bawisz się z projektami jak tylko uznajesz za stosowne, to chyba dobre wyjście. Pozdrawiam.
_________________
never_tomek
 
     
mielu 


Pomógł: 131 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 1177
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 21:39   

Spokojnie, ja nie oceniam tylko stwierdzam. :)
 
     
^shastaan 



Pomógł: 72 razy
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 688
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 21:48   

Nie tylko dla początkujących. Zdarza się, że przerobić szablon jest po prostu szybciej niż napisać stronę od nowa. Klienci często chętnie za to płacą. Ważne, żeby tych szablonów nie kraść i żeby nie korzystać z szablonu za plecami klienta bo to moim zdaniem dyskwalifikuje i stronę i jej twórcę.

Akcja z psem (szczególnie z komentarzem o jego zbitości :D ) była faktycznie mało delikatna. Niemniej uważam, że psa wypada poprawić bo nie wygląda korzystnie.

A cięte riposty tutaj do niczego nie prowadzą i odwracają uwagę od sedna sprawy. Poza tym banerek JanuszaR nie był tu wlepiony do oceny.

Bez emocji :P

Pozdro!
_________________
Prowadzę stacjonarne i zdalne szkolenia z grafiki, również ze SWiSH. Program ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Szczegóły na www.kreopka.pl
 
 
     
never_tomek 
Bywalec


Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 21:57   

Jeżeli chodzi o legalne posiadanie szablonów to tutaj nie należy mieć obaw. Ktoś mi kiedyś powiedział, a była to osoba, która pracuje jako administrator sieci, powiedział tak:
" Po co pisać i tworzyć coś , co tak naprawdę można już nabyć w gotowej do użycia postaci, to tylko strata pieniędzy i czasu". Miał rację i stąd pomysł na szablon, polecam ;)
_________________
never_tomek
 
     
^Januszr 



Pomógł: 216 razy
Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 1854
Skąd: Stolyca od urodzenia
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 22:39   

Cytat:
Jak nas ktoś potem w podzięce objedzie to jest nam bardzo przykro.

shastaan, dokładnie.. aż się popłakałem...
mielu, Tobie też się dostało :) :) :)
Nie miewam złych dni - wierzę, że jak ktoś pyta to po to aby się dowiedzieć jak to widać i co warto pozmieniać... no ale to pomyłka w tyskim wypadku.
Tylko jaki to ma związek z tematem?
_________________
Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 17