SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Grafika - Drzewo w Photoshop!

siwy - Pon 26 Gru, 2005 13:16
Temat postu: Drzewo w Photoshop!
Cześć

Mam takie pytanie co do photoshopa bo mam tło wszystko i chce zrobic tam takie drzewo i niewiem jak , wie może ktoś jak takie drzewko zrobić ?? ? :D

Pozdro

SPIDER - Pon 26 Gru, 2005 19:56

3 razy przeczytalem i nic... ktos cos rozumie?
siwy - Wto 27 Gru, 2005 13:54

SPIDER napisał/a:
3 razy przeczytalem i nic... ktos cos rozumie?


Chodzi mi o to jak ZROBIĆ "DRZEWO" w photoshop np jak tutaj KLIKNIJ

maribt - Wto 03 Sty, 2006 23:10

... młodzież tempieje ... // tak na marginesie


siwy napisał/a:
Chodzi mi o to jak ZROBIĆ "DRZEWO" w photoshop np jak tutaj KLIKNIJ

życzę szczęścia :)

Delinquent - Czw 05 Sty, 2006 09:18

Może nawet "tępieje" ale to szczegół. Co do drzewa, jeśli myślisz, że parę kliknięć w photoshopie załatwi sprawę to się mylisz. Tak naprawdę to kwestia Twoich zdolności plastycznych i wyobraźni.

Pozdrawiam

MBabelek - Nie 29 Sty, 2006 20:57

lepiej wez cyfrowke i zrob na podworku, nastepnie wytnij tlo, polacz warstwy i masz gotowe :)
javier90 - Sob 12 Maj, 2007 20:51

Najszybciej zrobisz tak:

1. Wejdź na www.deviantart.com
2. W wyszukiwarce wpisz "Vector Brushes"
3. Zaznasz Polular zamiast Newest
4. Pośmigaj po kilku pierwszych podstronach i napewno znajdziesz gdzieś na miniature z drzewkiem - kliknij ją!
3. Po lewej stronie masz "Download" - zassaj do katalogu *.*/Photoshop/Presents/Brushes
4. Otwórz Photoshopa
5. Nowy... OK
6. Weź Brusha (pędzel) kliknij prawym, wczytaj pędzel... szukasz pobrany Brush i OK
7. Teraz jak klikniesz prawym i zjedziesz na sam dół suwaczkiem to odnajdziesz ukochane drzewka...

Za dokładnie opisałem? :lol:
Nie szkodzi....
Zapewne gdybym tego nie wyjaśnił to za chwile byłyby pytania jak dodać nowy Brush itp

Pozdrawiam!

qncept - Nie 13 Maj, 2007 10:42

... młodzież tempieje ... // tak na marginesie

Młodzież się zmienia. Brushes są przypisane stałej wielkości jak się powiększa podczas "malowania"
wielkość z oryginalnej małej wielkości może stracić na jakości no chyba że na nowej warstwie klikając na nią z Ctrl zaznaczy się wszystko i podretuszuje się np gradientem z dwóch tych samych kolorów.
Proponuję bynajmniej tak choć troszki zamotałem ale Ci co wiedzą się orientują :P .

javier90 - Nie 13 Maj, 2007 14:31

Nie zgodze sie z Tobą... Popatrz że pisałem o VECTOROWYCH brushach!
Śiągając taki pędzel o dużej rozdzielczości na bank nie tracisz jakości!
Bynajmniej jak sie nie skaluje brushy za pomocą "[" i "]"
tylko za pomocą nowej warstwy a nastepnie "skaluj"

W załączniku jest moja praca... Drzewo było skalowane i widzisz gdzię straty w jakości?

[ Dodano: Nie 13 Maj, 2007 14:32 ]
oczywiście prosze powiekszyc mianiaturke!

nugatt - Nie 13 Maj, 2007 18:10

jak dla mnie top trochę rozmyte.
alex02 - Pią 18 Maj, 2007 13:08

Weź cyfrówkę ale nie idź na podwórko tylko na pole. Drzewo trzeba sfocić na klęczkach, żeby cała korona była na tle nieba (jednolite tło). W Szopie Select/Color Range. Pierwsza pipetka zaznacza jeden kolor, pipetka z plusikiem dodaje następny. OK. Potem Select/Modify/Expand zaznacz 1px. OK. i Delete.
dymczas - Czw 06 Sie, 2009 21:38

:swishmax :swishmax :swishmax :swish :autoshape :roland

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group