SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Hyde Park - osobowość czy wygląd?

motorr - Nie 23 Lut, 2014 17:27
Temat postu: osobowość czy wygląd?
myślę sobie, czy w naszych czasach ludzie zwraca uwagę na to co inni mają w głowie, bo odnoszę wrażenie, że liczy się tylko: duże pieniądze i wygląd.
krolmacius1 - Pon 03 Mar, 2014 12:26

Coś w tym jest, ale z drugiej strony nie można całkowicie oddzielić jedno od drugiego. To, co zawsze widzimy w drugiej osobie na początku to wygląd właśnie i on może nas do niej przyciągnąć. Zatrzymać przy takiej osobie może za to właśnie osobowość, dlatego sądzę, że jedno bez drugiego nie ma racji bytu.
skarbnica - Pon 11 Sie, 2014 10:18

nie ma się co oszukiwać. każdy z nas robi na kims swoje pierwsze wrażenie. Poza tym ludzie są wzrokowcami i chcąc nie chcąc i tak zwracają uwagę na wygląd. Co do charakteru/osobowości - -- jasne, że jest ważna - bo co z tego, ze ktoś jest piękny jak strasznie głupii?
catrolka - Pon 16 Mar, 2015 23:17

ja tam patrzę na osobowość :)
szalona222 - Pon 23 Mar, 2015 13:40

Zazwyczaj ludzie patrzą najpierw na wyglad. Nawet jesli mowią ze niby wygląd nie jest ważny dla-to jest troche nie prawda. Jest mądre powiedzenie. "jak cie widzą tak cie Pisza " :)
adila - Sro 25 Mar, 2015 12:14

czy to nam się podoba, czy nie to pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. a jak kogoś pierwszy raz widzisz to trudno się domyśleć, że ta osoba ma bogate wnętrze i miły charakter. to dopiero można później ocenić. dlatego w pierwszej chwili to wygląd jest najważniejszy.
mara - Pią 03 Kwi, 2015 11:10

ja jestem powierzchowna i najpierw patrzę na wygląd. bo wygląd od razu widać. a żeby odkryć czyjąś osobowość to potrzeba więcej czasu. a co do pieniędzy to akurat one nie są najważniejsze.
delfin99 - Pią 17 Kwi, 2015 13:28

Osobowość jest bardzo ważnym elementem. Ale niestety czasem jak ktos sie zauroczy to nie patrzy na nic innego tylko na wygląd.
poporo - Wto 12 Maj, 2015 14:07

Nie przesadzajmy, że teraz to się liczą tylko osobowość i pieniądze, dla niektórych może tak ale na pewno nie dla wszystkich. Myslę, że każdy komu zależy na długotrwałym i stabilnym związku patrzy na osobowość bo na dłuższą metę nie da się razem żyć jeśli nie możemy znieść osobowości naszego partnera.
joanna33 - Pon 18 Maj, 2015 20:52

przy pierwszym wrażeniu liczy się wygląd, ale potem osobowość ma ogromne znaczenie. nawet gdyby facet wydałaby mi się na pierwszy rzut oka przystojny, a potem by się okazało, że ma paskudną osobowośc, to nie chcialabym z nim być. chociaz najlepsze byłoby oczywiście połączenie fajnego wyglądu i świetnej osobowości :P
kleo2 - Nie 28 Cze, 2015 12:59

Większosc ludzi zwraca uwage na wygląd taka jest prawda.
ligoss - Sob 03 Paź, 2015 03:44

Wygląd, przykra prawda...
holdyx - Czw 29 Paź, 2015 01:43

Niestety wszyscy chcą być mądrzy i głębocy i mówią, że charakter jest ważniejszy. A to nie prawda, bo bez wyglądu ani rusz!
aleses - Pią 20 Lis, 2015 23:02

Wiele osób mówi, że charakter jest najważniejszy. Ale tak naprawdę to w podświadomości decyduje wygląd i nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego faktu.
trakol - Wto 24 Lis, 2015 23:58

Wielu ludzi ma wszystko pieniądze sukces ale jest bardzo samotnych. Myślę, że trzeba to połączyć. Ważna jest moda damska oraz ciepły, otwarty charakter na innych ludzi.
antyxx - Sro 25 Lis, 2015 21:07

Według mnie liczy się charakter około 30%, bo niestety ale wygląd jest o wiele ważniejszy. Choć nie każdy się przyzna...
aised - Wto 01 Gru, 2015 16:52

Charakter to tylko takie gadanie, liczy się wygląd i koniec. Nikt na nikogo nie poleciał z powodu charakteru, no chyba, że przypadek jeden na tysiąc - ktoś zdesperowany.
koko4 - Wto 09 Sie, 2016 11:58

Wygląd to naturalny czynnik przyciągający, ważniejsza jest jednak osobowość, to ona jest podstawą do budowania relacji :)
mokot - Sob 13 Sie, 2016 10:30

wyglad i osobowość ... w tych czasach niestety liczy sie wygląd :)
no ale ciekawe jak radza sobie brzydcy ...

Sebris - Sro 05 Paź, 2016 08:53

Ja patrzę głównie na osobowość ale na wygląd troszeczkę też ;)
rozewicz - Czw 06 Paź, 2016 10:27

dla kazdego męzczyzny sie liczy wyglad :) tak jest i bedzie .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group