SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Skrypty do programu SWiSH2 i SWISHmax - Skrypt do gry...

nero_07 - Wto 10 Gru, 2013 19:17
Temat postu: Skrypt do gry...
Mam problem. Chcę stworzyć grę, gdzie obiekt będzie się poruszał po osi y (góra/dół) po naciśnięciu lewego przycisku myszy. Tzn. Gdy naciskam przycisk myszy obiekt porusza się do góry, gdy zaś puszczam przycisk myszy obiekt schodzi w dół. Potrzebuję skryptu i jeśli się nie mylę to też fizyki gry...:/


Z góry dziękuję :)


SWISH MX 4!

Januszr - Nie 15 Gru, 2013 20:59

Proszę.
nero_07 - Pon 16 Gru, 2013 13:15

mógłbyś to dać w swishmax 4 albo wkleić kod skryptu? Używam swish'a 4 i nie mogę tego odpalić....:/
Januszr - Pon 16 Gru, 2013 13:51

Niestety używam nieoficjalnych wersji Swish, które można zassać z forums.swishzone.com - jest na szczycie listy w BugsForum.
nero_07 - Pon 16 Gru, 2013 20:16

Nie mogę zarejestrować wersji trial....:/


Sorry, there seems to be a problem.

If you were unable to obtain a trial key and have not previously trialed the product, please contact Support.

It is also possible that you are not entitled to a further trial for this product or the product does not support trial licenses.

You can purchase an unlimited license here.

If you have already purchased a license, enter your registered email address below, with the completed Site Code, and press 'Go!'.

Januszr - Wto 17 Gru, 2013 07:34

Proponuję zatem odnieść się pozytywnie do wskazówek podanych przez program. Nie rozwiązuje problemów licencyjnych.
nero_07 - Sro 18 Gru, 2013 05:47

Mógłbyś wrzucić skrypty tutaj? Ja jakoś z resztą sobie poradzę :) .
Januszr - Czw 19 Gru, 2013 09:36

To nie jest na skryptach tylko na efektach. Wrzuciłem to co potrafiłem - przykro troszkę, że nie masz licencji na kompatybilne oprogramowanie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group