SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

SWiSH Max - Swish Max4 - Rozwój

gangurek - Czw 26 Wrz, 2013 14:01
Temat postu: Swish Max4 - Rozwój
Tak z zupełnie innej beczki - Swish jest w ogóle jakoś rozwijany? Ostania wersja ma już kilka lat, zmian żadnych na horyzoncie nie widać...
Januszr - Czw 26 Wrz, 2013 16:13

Był kryzys... Wiele firm zrezygnowało z reklamy i animacji. Do tego produkty dla myślących inaczej (Think Different) nie obsługują flash. To przełożyło się na niskie zapotrzebowanie na animacje, filmy, profesjonalne prezentacje, oprogramowanie web itd. Stąd mało ludzi kupuje SwishMax i mało błędów w SwishMax się odnajduje. Jak czara błędów się przeleje będzie update :)
Ot co...
A czego brakuje w SM? Używam od kilkunastu lat i jakoś nie wykorzystuję nawet 15% możliwości, więc - ponownie - czego brakuje programowi?

gangurek - Czw 26 Wrz, 2013 16:40

Dawno już nie używałem, ale pamiętam że kiedyś w stosunku do Adobe Flasha brakowało mi autogamicznej animacji przejścia z 1 obiektu do drugiego, bądź animacji w ramach tego samego po przekształceniu.
shastaan - Czw 26 Wrz, 2013 21:04

W swishmax 4 jest morphing, który służy do tego, o czym myślę, że piszesz. :)
Slayerek - Pią 04 Paź, 2013 13:23

Witam mam swisha maxa 4.. i teraz biorąc nowe pliki wyskakuje mi ze mam starsza wersje przed upem.. teraz pytanie, jak zrobię upa do nie stracę licencji ?? ps gdzie pobrać upgrejt
Januszr - Pią 04 Paź, 2013 17:47

Zassaj wersję BETA o ile jest.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group