SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Zlecenia - wydaje się proste zadanie

xtro - Sro 28 Sie, 2013 00:17
Temat postu: wydaje się proste zadanie
Kochani, moja cierpliwość z bojami SwishMax w tym temacie się skończyła. Potrzebuje prostego projektu: Projekt custom playera swish max - chodzi mi o samo odtwarzanie okna YouTUBE - custom grafike nałoże sam w projekt swi. A więc

ma to być projekt który będzie w kółko odtwarzał serię filmów z linków do YouTube. Linki kompletnie z różnych kanałów. Dobrze by było aby projekt pobierał kolejne linki z filmikami z pliku txt - po wygenerowaniu tego player.swf plik powiedzmy linki.txt będą zanotowane jeden pod drugim w tym txt pliku (np. 20 filmików) . Ważne by je móc podmieniac i edytowac (czyli to http:// co się pojawia w przeglądarce jak dany film YT sie odtwarza)... Nie wiem czy to jasno opisałem:

ILE TO BY KOSZTOWAŁO - zdaje się że projekt wymaga tylko lekkiej przeróbki juz istaniejącego YT.SWI... Ko i za ile się podejmie. Pamiętajcie ważne by po publikacji do player.swf i zgraniu na serwer pliku player i linki txt player swf pobierał kilejno te linki niezaleznie ile ich jest i odtwarzał je w pętli!

[ Dodano: Sro 28 Sie, 2013 00:18 ]
aha - na playerze ma byc tylko odtwarzanie filmu NIC WIĘCEJ - bez kontrolki głosności, stopu, przewijania etc... sam film!!!! Ewentualnie tylko głosnosc!

Januszr - Sro 28 Sie, 2013 08:55

JuTJub zmienia ustawienia w celu skomplikowania ssania filmików z tego serwisu. Obecnie - z tego co zauważyłem - film składa się z szeregu małych elementów po kilkaset klatek, odtwarzanych kolejno. Nie ładuje się to już tak jak dawniej (do 100% i można dowolnie przewijać). Dlatego nawet jeżeli zapłacisz te 3 - 4500pln za napisanie to i tak za moment może przestać działać. Proste, nieskomplikowane, banalne to jest np. podrapanie się w głowę :)
Jak już musisz mieć odtwarzacz to zassaj filmy i z serwera własnego odtwarzaj. Przynajmniej będziesz miał pewność, że nic się nie pozmienia z ustawieniemi/linkami w czasie.

Jakby to było jak napisałeś:
Cytat:
zdaje się że projekt wymaga tylko lekkiej przeróbki juz istaniejącego YT.SWI

to sam byś to zrobił.

eden - Pią 13 Wrz, 2013 08:46

To jest jeszcze aktualne ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group