SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

SWiSH Max - Rotator banerów swf

kiziu - Pon 15 Paź, 2012 11:13
Temat postu: Rotator banerów swf
Witam,

Już prawie zrobiłem :)
Jednak jest problem z dostępnością zmiennych wczytanych z xml'a.

Są trzy pliki ładowane do rotatora.
Jeżeli uruchomię animację z dysku to wszystko działa tak jak powinno.
Natomiast jak uruchmię ją z serwera http://artforceone.pl/ferg/rotator/rotatorxml.html
to dzieją się dziwne rzeczy :)

Czasami po wejściu na stronę flash się zawiesza. Jak się odświeży stronę to wyświetli się plik1 i się zatrzymuje. Jak się odświeży kolejny raz to poleci plik1 i plik2 itd. Jak się odświeży 3-4x to ładnie wszystko się zapętla tak jak być powinno.

Jeżeli dodam nazwy ładowanych plików na sztywno w kodzie (bez pobierania z xml) to wszystko działa jak należy, więc podejrzewam że skrypt nie zdąży wgrać zmiennych zanim zacznie działać.

Pomoże ktoś? :)

załącznik: rotator banerow








-------------------------------------------------------
Zwracam się do Was z taką prośbą.

Potrzebuję zrobić rotator banerów swf, który będzie pobierał swf'y z xml'a.

Znalazłem jakiegoś gotowca do galerii, wszystko działa, jednak jest tam opcja, że poszczególne swf'y ładują się po kliknięciu w przycisk, a ja bym potrzebował opcję, żeby po zakończeniu jednego automatycznie ruszył następny.


Żródła w załączniku. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

[ Dodano: Pon 22 Paź, 2012 11:50 ]
Znalazłem i troche przerobiłem inny skrypt jednak nie mogę sobie poradzić z pobieraniem nazw swf'ow z zewnatrz.

Zrobilem to juz tak "po chamsku" żeby pobierał całą tablicę z xml'a ale coś sobie nie radzę z zasięgiem zmiennych.

Jeżeli zmienna "tabFilmySwfDoZaladowania" jest wpisana do skryptu to wszystko działą jak należy, ale jak tym moim "supersposobem" próbuję pobrać z xml'a to się wysypuje.

xml wyglada tak:
Kod:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<page>
<1>[
[0,0,'','',0,'#'],
[1,0,'a1.swf','1',0,'#'],
[2,0,'a2.swf','2',0,'#'],
[3,0,'KONIEC','3',0,'#']
];</1>
</page>


W projekcie newraligiczny punkt jest w klatce 2.

Będę wdzięczny za pomoc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group