SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Ogłoszenia i informacje - Nowy dział: Podstawy języka skryptowego

roland - Czw 18 Sie, 2005 13:08
Temat postu: Nowy dział: Podstawy języka skryptowego
Pojawił się dział opisujący podstawy języka skryptowego :swishmax
http://swish.wodip.opole....wforum.php?f=22

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z początkowymi tematami (mam nadzieję, że z czasem napiszę więcej) i do ich komentowania.

maribt - Pią 19 Sie, 2005 10:36

Witam

Ja już zacząłem się rozglądać za jakąś książką poruszającą właśnie tą tematykę ale widzę, że narazie będę mógł sobie dac spokuj z zakupem książeczki :)

Dzięki Roland

Pozdrawia
maribt

roland - Pią 19 Sie, 2005 10:51

marbit napisał:
Cytat:
Ja już zacząłem się rozglądać za jakąś książką poruszającą właśnie tą tematykę

Nie ma książki poruszającej tylko tematykę języka skryptowego w :swishmax (chyba, że obcojęzyczna, ale też nie wiem). Język skryptowy opisałem w mojej książce, z tym, że ze względu na ograniczoną objętość (książka i tak ma prawie 300 stron) język skryptowy opisałem z założeniem, że osoba czytająca ma już przynajmniej podstawowe wiadomości z programowania w dowolnym języku. Scharakteryzowałem jednak prawie wszystkie polecenia, podając przynajmniej składnię z krótkim opisem.

Nie wiem czy na Forum będę w stanie tak daleko dojść, by opisać cały język skryptowy. Raczej wątpię. Dlatego zastrzegam, że raczej (przynajmniej na razie) skupię się na podstawach. Uważam jednak, że "przejście" przez te podstawy będzie bardzo dobrym wprowadzeniem do opisu w książce.

lechu - Pon 22 Sie, 2005 16:42

mi sie strasznie podoba ten dzial czegos takiego brakowalo

pozdr.....

danielghost - Wto 30 Sie, 2005 13:56

Taki dzial napewno mi i wielu wielu uzytkownikom sie przyda, mi napewno, gdyz jesli chodzi o skrypty w swishu to nie bardzo...
Troszeczke owszem, ale nie tak zaawansowanie...
Dzieki, pa!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group