SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Zlecenia - zlecę przeróbkę topu z gotowej templatki

djleon - Sro 04 Maj, 2011 19:04
Temat postu: zlecę przeróbkę topu z gotowej templatki
Witam

Zlecę przerobienie flashowego topu z zakupinej templatki przykład tutaj. Posiadam plik swi w którym należy podmienić, nazwe hotelu, 7 zmieniających się zdjęć (zdjęcia są gotowe, przycięte do odpowiednich rozmiarów) oraz 6 opisów w menu i odpowiednio je podlinkować. Pozatym wszystko zostaje bez zmian. Gotowa praca ma posiadać niezmienione efekty animacyjne oraz muzyczne.

Autor templatki podaje iż do wykonania potrzebny jest software SWiSHmax 4 build 2010.11.02. Dla mnie nie ma znaczenia czym będzie to zrobione oby dobrze działało.

Termin wykonania: im szybciej tym lepiej :)

Prosze o podanie ceny oraz terminu (mam nadzieję ze bedzie to możliwe jeszcze dzisiaj :D )

Januszr - Sro 04 Maj, 2011 19:55

proszę o m@il ze szczegółami. sądzę, że nie będzie drogo. Termin - na jutro zapewne.
djleon - Sro 04 Maj, 2011 20:25

dla zainteresowanych plik rar ze wszystkimi potrzebnymi danymi tutaj
mielu - Sro 04 Maj, 2011 22:06

a nie chcesz tego sam zrobić, mi te zmianki zajęły 5 min
djleon - Czw 05 Maj, 2011 06:37

Ja wiem że to są prościutkie zmiany, tak jak piszesz 5 minut, niestety mam swish'a 2 i nie mogę odpaić pliku, dlatego skierowałem się na forum sądząc iż szybko ktoś to przerobi przy okazji łapiąc pare groszy :D .
Januszr - Czw 05 Maj, 2011 07:37

Wszystko jest proste i banalne, dopóki nie spróbujemy sami przerobić szablonu :) Ale w tym przypadku (zaskakujące !! !! !! ) FONT ma znaki diakrytyczne, więc stopień skomplikowania jest mierny.
mielu - Czw 05 Maj, 2011 11:24

To kilka szczegółów:
-nazwa linków wersalikiem czy tak jak podałeś w pliku?
-font w nazwie można zmienić na podobny.
Jeśli chcesz to zmienić sam to pobierz triala.

djleon - Czw 05 Maj, 2011 20:07

Problem jest chyba szerszy niż może na to wyglądać. Januszr przerobił top (wielkie dzięki za podjęcie się zadania) ale w czasie edycji animacja straciła na jakości, a dokładnie buttony w menu nie "przeskakują" tak jak w orginalnej wersji. Czy ktoś wie co może być przyczyną.

Wersja z plikiem orginalnym a tutaj wersja już po przeróbce .

mielu - Czw 05 Maj, 2011 21:33

pytanie jest podstawowe masz plik, który pobrałeś z tamtej strony (ten co nam podesłałeś ma już rozwalone menu)
djleon - Czw 05 Maj, 2011 22:07

Plik orginalny do ściągnięcia tutaj

[ Dodano: Nie 08 Maj, 2011 10:44 ]
Sprawa załatwona, zlecenie wykonane, można zablokować temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group