SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - Strona do oceny

leon76 - Pią 15 Paź, 2010 11:14
Temat postu: Strona do oceny
Witam. Strona poświęcona pracom budowlanym - montaż wykładzin. Stronka została zmieniona prawie w 100%. Swisha tam niewiele ale jednak coś w nim zrobiłem więc wrzucam do oceny
LINK

shastaan - Pią 15 Paź, 2010 12:40

Swisha faktycznie nie ma tu co oceniać.

Grafika na plus, tylko obrzydliwe linki w stopce te granatowe i menu (choć pomysł fajny i ładnie różnicuje przestrzeń) to sprawia wrażenie "prawie" zaprojektowanego. Można by jeszcze nad tym popracować.

leon76 - Sro 03 Lis, 2010 22:06

Dzieki za odpowiedź. Stronka uległa już drobnym poprawkom. Zrobiłem drugi jej odpowiednik (jak zwykle flasha jest niewiele)
<KLIK>

Januszr - Czw 04 Lis, 2010 06:40

Cytat:
(jak zwykle flasha jest niewiele)

Masz na myśli "animację" włączania światła?
Jeżeli tak, to zastanawiające wydaje się co autor miał na myśli wstawiając rysunki zamiast obiektów textowych. Każdy napis w tym swf wygląda na pixelozę - podświetlenie lepiej zrobić jako kształt z gradientowym wypełnieniem. Kliknięcie na napis OFF powoduje obie akcje, a powinno skutkować jedynie zaciemnieniem.
Jednak najbardziej ciekawi mnie co zachęciło Ciebie do wystawiania do oceny strony nie zrobionej w Swish w dziale pt.: "Moja strona w SWiSH-u"?

leon76 - Czw 04 Lis, 2010 07:34

Faktycznie był błąd przy włączaniu światła - został już naprawiony, a stronke wrzuciłem dlatego że przy jej tworzeniu wykorzystywałem m. in. Swisha. Pozdrawiam
kbkbpol - Wto 16 Lis, 2010 13:18
Temat postu: A to moja strona
Ogłoszenia nowy sącz <-- zmiana linka na stronę forum :)
Januszr - Wto 16 Lis, 2010 18:31

kbkbpol, gdzie jest wstawka ze SWISH nawiązująca do tematu forum:
Cytat:
Moja strona w SWiSH-u


?? ?

ElectricPl - Sro 17 Lis, 2010 15:07

Januszr napisał/a:
kbkbpol, gdzie jest wstawka ze SWISH nawiązująca do tematu forum:

Widać ze koleś chce sobie podbić pozycję stronki w google ;) dlał opis z linkiem ktory za jakis czas google wychwycą wpis i uznają stronę za odrobinę bardziej wartościową ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group