SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Tematy bez odpowiedzi - Wygaśnięcie licencji SwishMax 2 i 3

Bratek - Pią 19 Lut, 2010 20:09
Temat postu: Wygaśnięcie licencji SwishMax 2 i 3
Witam, mam taki problem, po instalacji SwishMax2 i 3 ( legalnej licencji) po kilku dniach "wygasa" mi klucz do licencji i zmienia się kod maszyny po czym ponownie program prosi o aktywacje. Bardzo proszę o pomoc :)
Januszr - Pią 19 Lut, 2010 21:46
Temat postu: jak to kod się zmienia?
SwishZone loguje ilość haseł wygenerowanych i w końcu się do Ciebie odezwą ;) Anyway, jak dobrze kojarzę, KLUCZ maszynki to algorytm numerów zależnych od części komputerka - lanu, hdd, vgi etc. Tak więc jeżeli nie zmieniasz elementów komputera klucz powinien być ok - może wyjmujesz kartę sieciową??? nie wiem :) Ale skoro masz licencje zapytaj na myswishzone.com - poczekasz dwa dni, ale odpowiedzą.
Doraźnie mogę zaproponować skan antywirusem i naprawę rejestru - to zawsze robię jak siadam do komputera co szwankuje. Zwykle nie wystarczy, ale jak Twój sprzęt "gubi" podzespoły to może pomóc.

Bratek - Sob 20 Lut, 2010 19:28

Januszr, dzięki za oświecenie, wymieniałem 3 raz procesor :D i wszystko jasne ehh ten program jest szczerzony jak twierdza :)

ps. już chyba z 8 razy aktywowałem łącznie wszystkie swishe ciekawe czy dostanę jakieś ostrzeżenie lub limit wyczerpie, trochę to bez sensu kupiłem licencje to co już komputera nie mogę rozbudować ;)

Januszr - Sob 20 Lut, 2010 20:58

Możesz aktywować setki razy, ale przyznasz chyba, że jakbyś był producentem programu to też byś go strzegł? :)
Jak zapłaciłeś to robisz co chcesz. Ew napiszesz, że wymieniasz podzespoły i ot wsio.
Zdrówko!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group