SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Grafika - Jak w PS zrobić z koła różnokształtną plamę

Seb - Sro 07 Mar, 2007 02:24
Temat postu: Jak w PS zrobić z koła różnokształtną plamę
Photoszoperzy!

Jak w PS zrobić z koła różnokształtną plamę czyli jak uzyskać punkty które mogę rozciągać, zachowując przy tym ciągłość lini koła, przykładem moze być logo SWiSHMax'a.. wystarczy sobie tylko wyobrazić ze wcześniej zrobili ten kształt z koła ;)

mielu - Sro 07 Mar, 2007 08:15

seb ale ps to rastry a nie wektory :(
MilanPL - Sro 07 Mar, 2007 08:53

ściągnij sobie Adobe Illustrator'a 10 - służy właśnie do grafiki wektorowej, bardzo prosto z tego programu przenosi się grafikę ( bo z reszą obydwa programy są Adobe...).
Seb - Sro 07 Mar, 2007 12:06

myślałem ze Piórem i dowolnymi punktami jakoś to mozna zrobić, zrobiłem kanciaki i też jest oki, na razie thx= a Illustratora przetestuję w przyszlości :)
alex02 - Sro 07 Mar, 2007 13:19

Shape.
Jak już kontur masz OK, to nowa warstwa, wypełnienie, filtry, efekty itd.

Seb - Czw 08 Mar, 2007 00:58

yeah tego ctrl mi brakowało :)
ohmin - Czw 08 Mar, 2007 17:00
Temat postu: Deformacja
Ja proponuje Filtr deformacja w Adobe Photoshop, Jest to filtr znakomity do takich zadań, do grafiki rastrowej
Seb - Czw 08 Mar, 2007 23:49

ohim może i tak, nie mogę przetestować a wirówkę znam
w moim ps=6.0.1CE nie posiadam deformacji natomiast z tego co widzę daje to efekt podobny do palca czyli smużenia a mi chodziło o zniekształcenie koła w plamę o jednolitej krawędzi co świetnie robi piórko z control'em :)

Pozdrawiam. temat można zamknąć wgm

ohmin - Nie 11 Mar, 2007 12:00

Szkoda że nie posiadasz filtru deformacji, to akurat robiłem 20 sekund , przy nieco większym nakładzie pracy można zrobić wszystko. no nic, Polecam PS 8

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group