SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Grafika - 2 loga do oceny

memo - Wto 13 Lut, 2007 19:43
Temat postu: 2 loga do oceny
1.
http://www.torun.mm.pl/~m...um_promocji.png

2.
http://www.torun.mm.pl/~m_bociek/medclinic.png

Pozdrawiam

stefcio - Wto 13 Lut, 2007 20:37

Ładne i przejrzyste:))
qncept - Sro 21 Lut, 2007 15:28

Loga jak loga. Olaboga ale loga :-P
To z kobitkamy jest komunikatywne i luzenx :-)
... od razu wiadomo o co kaman :-)

JuRgEn - Sro 28 Lut, 2007 11:15

Słabe, te centrum promocji ma za dużo treści która jest brutalnie ściśnięta, mało światła, darmowa czcionka, czarna czcionka i ciepłe kolory- brutalne \:

te 2 też słabe- kolory mało dopasowane, razi ta niebieska poświata

nugatt - Sro 28 Lut, 2007 16:08

JuRgEn napisał/a:
darmowa czcionka
he, a co to za sposób oceny. rozumiem brzydka -ładna, pasująca albo nie ale darmowa? :D
alex02 - Czw 01 Mar, 2007 09:06

Takie se.
Medclinic. Nie pasuje mi szarość. Smutne jakieś i ciężkie. Pokaż jak by wyglądało bez ramki. Coś niewtenczas z tym fizdaszkiem po środku jest. Pokaż jak by wyglądało z większym ozdobnikiem i mniejszymi odległościami między nim i literami. Niebieskie podkreślenie i cień mi też nie pasują.
Kobitki. Z organizacją kościelną albo hospicjum mi się kojarzy. Zlikwiduj te krzyże. Za dużo tam wszystkiego, billboard nie logo. Jak je sobie wyobrażasz na papierze firmowym, wizytówce i długopisie? Te celowniki w "o", to co to jest?

JuRgEn - Czw 01 Mar, 2007 14:22

nugatt napisał/a:
he, a co to za sposób oceny. rozumiem brzydka -ładna, pasująca albo nie ale darmowa? :D

jeśli miałbym kupować logo to na pewno nie zapłaciłbym za coś darmowego, ściągniętego z sieci- dafont :/ każdy szanujący się grafik tworzy własne czcionki, choćby nawet nie cały alfabet, te kilka liter wystarczy.

alex02 - Czw 01 Mar, 2007 15:40

eeeee... przesadzasz
JuRgEn - Sob 03 Mar, 2007 12:07

alex02 napisał/a:
eeeee... przesadzasz

to zapraszam po oceny na digart.pl i nie przesadzam, pisze jak to wszystko wygląda.

alex02 - Sob 03 Mar, 2007 17:36

Bardzo fajna strona. Ładne znaczki ludzie robią. Daj konkretnego linka do swojej galerii bo się tam zgubiłem.
W dalszym ciągu nie uważam żeby rzeźbienie fontów było warunkiem koniecznym zrobienia fajnego logotypu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group