SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Ciekawe strony we flashu - co sądzicie o tym?

lobotomiak - Sro 10 Sty, 2007 12:32
Temat postu: co sądzicie o tym?
hej wszystkim... co sądziecie o tej stronce? www.ladoga.pl
stronka restauracji na statku w szczecinie...
pozdrawiam...

świniak - Sro 10 Sty, 2007 13:01
Temat postu: hm..........
hm.......no w sumie dość dobra jak na stronę samą w sobie, ale nie porywająca jak na ciekawe strone we flashu.. :) troszke jakoś tak przymulają efekty..
Seb - Sro 10 Sty, 2007 14:50

mnie też nie porwała mimo ze fajnie skomponowana- ale pod inny stajl i gust niż my młodzieńcy :)
btw. w galerii hotel myslałem ze hodują nielegalne kwiaty w pierwszym rzucie oka :)
tak czy inaczej kupon wypełniłem i czekam na pozytywne rozpatrzenie free żarcia dla mnie i bejbe nad morzem na łajbie.. świeczki toasty plaża dzikie tereny do tego opalający się klub fitness ze strony kolegi i może być nawet caly sezon

acha.. a widelec i nóż na stronie porażka.. jeśli ma być to tratwa ze stylem, to nie w stylu jadłodajnia i ludzie tam nie idą po emocje typu nawpierdzielać się tak jak ja ;P
raczej stawiałbym na inną opcję, bo jak patrzę na www to siada się w kompie jak do stołu za komuny baru mlecznego gdzie paznokcie maczają kucharki w chłodniku w lato itde blee

beznadzieja, jeśli Twoja strona- sugeruję szprotkę i makrelę po prawej po lewej bosak i wiosło
lub silniczek aby dać ducha rozwoju.. oczywiście z efektem move aby nadać rotacji wiatraczkowi.. ha ha blee

lobotomiak - Czw 11 Sty, 2007 09:43

Szczecin nie jest nad morzem:)
pozdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group