SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Grafika - Adobe photoshop CS2 V9.0

JuRgEn - Wto 03 Maj, 2005 13:39
Temat postu: Adobe photoshop CS2 V9.0
Witam.

Wyszla nowa wersja popularnego programu do grafiki Adobe photoshop .
Zapraszam do pobierania programu z oficjalnej strony:
http://ftp.adobe.com/pub/..._CS2_tryout.zip


lechu - Wto 17 Maj, 2005 16:06

w cale nie jest taka rewelacyjna nie dosc ze zabiera wiecej pamieci , przez co wolniej chodzi, to jeszcze wprowadzone zmiany sa raczej kosmetyczne przez co powinny ukazac sie jako update do cs a nie pod nazwa cs2.

lepiej zostac na 8-ce



pozdr.........

SPIDER - Wto 17 Maj, 2005 16:54

a prawda to ze mozna robic flashowe galerie zdjec przez automat( Files/Automat/Create Photo Gallery : czy jakos tak :) )

we wczesniejszych wersjach mozliwosci zrobienia flashowej galerii nie bylo ,a ostatnio ktos gdzies pokazywal to (sam nie widzialem tej wersji ,dlatego pytam).

bas.sic - Sro 30 Lis, 2005 00:47

a dla mnie najwazniejsze jest że dodali w trybie automatyzacji funcję HDR - High Dynamic Range - to jest dobra nowina dla fotografujących - pozwala zwiększyć dynamikę tonalna zdjeć, przez złozenie kilku fotek o różnych parametrach naświetlania w jedną, ze zwiększoną dynamiką
SPIDER - Pon 06 Lut, 2006 11:34

żenada
gość - Pon 06 Lut, 2006 15:56

Witam Wszystkich
Mam mały problem z nową wersją photoshopa CS2. Powiedzcie mi jak zaznaczyć obiekt na warstwie ( w 6 i 7 robiło się to klikająć na warstwę i naciskając klawisz ctrl), nie zaznaczając wszystkiego?

Delinquent - Czw 09 Lut, 2006 08:08

Teraz jest podobnie z małą różnicą musisz te same czynności zrobić na ikonie warstwy.
qncept - Nie 28 Maj, 2006 19:23

Pracuję w Photoshopie od ładnych paru lat i twierdzę, że od czasu ukazania się wersji CS - coś się skończylo.
Nie znaczy to, że jest coś gorzej choć wymaga to dużo ramu a same wodotryski nic nie dają.
Dla mnie najlepszą wersją jest 7.0 no 7.0.1 ma ona łatwiejszy czyt danych obliczeniowych a w połączeniu z pluginami typu Andromeda, Alien Skina, Nik Color, KPT, PC Andrews czy wypasionego Flaming Pear to potężne narzędzie.

Podaję link z pluginami do PSP - http://fraktali.849pm.com/photoshop.html

dodaję jeszcze jeden link - http://photoshop.pluginsw...shop&category=0

stefcio - Wto 30 Maj, 2006 20:44
Temat postu: odp
ja jako osoba początkująca w photoshopie ni widze żadnych wielkich różnic , ale niemowie , ze ich niema
erbe - Wto 30 Maj, 2006 20:51

hmmm a mnie sie wydaje ze 6.0 miala najlepszy kompress ;) co do 7.0 i wyzszych to rzeczywiscie wiele nie dodano (ja w każdym razie niczego rewelacyjnego nie znalazłem) a wymagania sprzetowe sie znacznie podniosły.
stefcio - Wto 30 Maj, 2006 20:56
Temat postu: odp
tu sie nie zgodze jak phptoshop 8 cs2 chodzi na moim komputerze to znaczy ze ma niskie wymagania:))
ewaner - Sob 03 Cze, 2006 16:33

!tragedia i co ma ktos authorization code do photoshopa cs2 9.0?? :cry: :-/\ :( :-\ :=-( ((:-( |:-( 8:-( !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia dziekuje za odpowiedz !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia
erbe - Sob 03 Cze, 2006 18:34

ewaner napisał/a:
!tragedia i co ma ktos authorization code do photoshopa cs2 9.0?? :cry: :-/\ :( :-\ :=-( ((:-( |:-( 8:-( !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia dziekuje za odpowiedz !tragedia !tragedia !tragedia !tragedia

Debiut z warnem :D tylko tak dalej :D

stefcio - Sob 03 Cze, 2006 19:11
Temat postu: odp
Trzeba czytać regulamin , to się nie dostanie "warna".
erbe - Wto 20 Cze, 2006 10:18
Temat postu: Re: odp
stefcio napisał/a:
tu sie nie zgodze jak phptoshop 8 cs2 chodzi na moim komputerze to znaczy ze ma niskie wymagania:))
no na pewno bardziej muli od poprzednich wersji.
furydrust - Pią 11 Sty, 2008 11:43

Witam! Jestem nowy Zapoznałem się z Regulaminem, przeszukałem forum... I nigdzie nie znalazłem Kodu Autoryzacyjnego Do Adobe photoshop CS2 czy mógłby mi go ktoś podać?
moje gg: 4351216 albo w tym temacie jeśli to nie kłopot.

mielu - Pią 11 Sty, 2008 15:25

furydrust napisał/a:
Zapoznałem się z Regulaminem
tak to chyba dostaniesz ostrzeżenie, bo twoje wypowiedzi są niezgodne z regulaminem.
Seb - Pią 11 Sty, 2008 17:00

boże co za hammer :D

regulamin... a w treści klucz licencyjny- brawo <rotfl> dawno nie widziałem lepszego wpisu :D

nie grzesz synu! to poczciwe forum i żyje zgodnie z piątym przykazaniem :p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group