SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Hyde Park - Cena za prezentacje!!!

Krystianen - Wto 19 Lip, 2005 11:20
Temat postu: Cena za prezentacje!!!
Sluchajcie ile wynosi srednia kwota z awykonanie komercyjnej prezentacji (www). Pytam o taka najprostsza, od czego mam wogole zaczac rozmowe... pozdr
Eye - Sro 20 Lip, 2005 19:56

Ciężko tak naprawdę określić kwotę jaką powinieneś wyrwać od klienta. Praca jest tyle warta ile zapłaci za nią klient. Ciężko jest na początku stwierdzić jak dużo można wyciągnąć pieniędzy za zrealizowany projekt. Z jednej strony musisz uważać aby nie wyjechać z jakąś kosmiczną ceną bo stracisz klienta a z drugiej przecież nie będziesz robił charytatywnie bo nawet na waciki nie zarobisz :wink:

Ustal sobie jakąś realną kwotę za godzinę twojej pracy i po skończeniu obliczaj cenę ilość spędzonych godzin nad projektem * stawka za godzinę i wyjdzie Ci kwota jaką "powinieneś" zgarnąć. Sam wielokrotnie spotkałem się z takimi pytaniami i z reguły padała taka odpowiedź. Wydaje mi się że jest to najrozsądniejsze rozwiązanie.

Pozdrawiam
Eye

tAboon - Nie 24 Lip, 2005 20:14

Stopień trudności realizacji strony jest istotny. Jeśli posadzimy laika to bęzide storne robił przez 1000 godzin,a jesli posadzimy dobrego twórce to zajmie mu to 10 godzin. Efekt w obu przypadkach będzie taki sam,a le tu zapłacimy 5000 a tu 500. Więc na godziny ez nie za abrodz jest co przeliczać. Raczej brać pod uwage czas spędzony and towrzeniem istopień strudności i złożonosci strony.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group