SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

SWiSH Max - Aby nie ładował się ponownie

toman - Sro 17 Cze, 2009 12:20
Temat postu: Aby nie ładował się ponownie
Mam taki problem a mianowicie chciałbym aby banner sie ciagle odtwarzał a nie ładował ponownie przy przechodzeniu na podstrone np. na oferte. Strona zbudowana jest na divach, przy pomocy joomli.

[ Dodano: Sro 17 Cze, 2009 12:22 ]
Szukam juz dwie godziny i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy, wiec postanowiłem zwrócic się o pomoc do was:)

[ Dodano: Sro 17 Cze, 2009 12:45 ]
Ciasteczka mam właczone!!

sl01k - Sro 17 Cze, 2009 18:00

jedyna opcja to ramki ... w sensie cala strona w ramce wyswietlana :)
czyli lipa :) ...

zapytaj sam siebie jak baner ma dzialac płynnie jak przeładowujesz cała strone ? ?
no chyba nie ma takiej opcji ... :)

shastaan - Sro 17 Cze, 2009 19:47

Ajax.
sl01k - Sro 17 Cze, 2009 23:10

Cytat:
Ajax.

akurat w tym wypadku nie ma szans :P

toman - Czw 18 Cze, 2009 06:19

a jak wsadze samego flesza we frameset ?? ja to kiedyś zrobiłem z tego co pamiętam to był jakis parametr w kodzie wstawiania flesza ;( ja to musze zrobić, bo mnie wydupia z pracy ;p
mielu - Czw 18 Cze, 2009 06:30

może wczytuj raz top'a z ruchami i innymi bajerami, a potem będziesz sprawdzał czy jesteś na głównej stonie (php if ... ) jak nie to wywalasz innego swf, który nie zaczyna się od początu a jest bardziej "statyczny".

Ajax jest super rozwiązanie ale do małych stonek lub kombajnów napisanych przez siebie, może jest i ktoś to by potrafił napisać moduł menu ajax'a to jommli, ale wydaje mi się że na tym forum nie znajdziesz takiej osoby

toman - Czw 18 Cze, 2009 06:50

Chyba dostane zaraz czegoś nawet jeśli zbudujesz jakiś moduł do joomli np jest galeria to i tak przy kliknieciu na podstrone ona leci od poczatku a nie od tego samego miejsca, ramka w divie tez nic nie daje a miałem nadzieje poza divem, nie wdiać reszty strony bo tez musiałaby byc w ramkach. Chyba nie ma rozwiazania oprócz zbudowania całej strony na ramkach ;/

[ Dodano: Czw 18 Cze, 2009 07:45 ]
dałem w php include i tez nie działa

Januszr - Wto 23 Cze, 2009 14:43

Iframe i przycisk do RELOAD :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group