SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

SWiSH Max - Problem z aktywacją

FocK44 - Nie 14 Cze, 2009 08:19
Temat postu: Problem z aktywacją
Witam, pobrałem sobie dzisiaj program SwishMax.
I mam z nim jeden mały problem a mianowicie aktywacja. Gdy włączam program wyświetla się okienko. klikam Try i pojawia sie strona z moim Site codem programu. i pisze że mam wpisać email wpisuje i gdy klikam Go!. to jest błąd

Kod:
Trial licenses are not available for this product.



Proszę o szybką pomoc
i przepraszam jeśli to zły dział. bo nie znalazłem innego bliższego temu tematowi

shastaan - Nie 14 Cze, 2009 12:05

O ile się nie myle, pobrałeś sobie SWiSH Maxa z jakiegoś nieoficjalnego źródła.
Triale są dostępne tylko dla najnowszej wersji czyli dla SWiSH Maxa 2. Pobierz ten program z www.swishzone.com i ten powinno Ci się udać uruchomić w Trialu.

FocK44 - Nie 14 Cze, 2009 15:14

Teraz wyskakuje

Kod:
Sorry, there seems to be a problem.

If you were unable to obtain a trial key and have not previously trialed the product, please contact Support.

It is also possible that you are not entitled to a further trial for this product or the product does not support trial licenses.

You can purchase an unlimited license here.

If you have already purchased a license, enter your registered email address below, with the completed Site Code, and press 'Go!'.

roland - Pon 15 Cze, 2009 07:12

Sprawdź datę systemową. Jeżeli była zła to Ci się nie odblokuje. Ponadto może wcześniej instalowałeś już kiedyś Trial SWiSH Max i nastąpiła kolizja?
FocK44 - Pon 15 Cze, 2009 12:03

Nie, nie instalowałem, to moja pierwsza próba. Mogę przyznać że mi się już udało ale jeszcze mam problem z mailem zwrotnym bo nie wiem co z tym kodem zrobić co w mailu umieścili.
shastaan - Pon 15 Cze, 2009 15:51

Wklep go w to okienko co wyskakuje przy uruchomieniu programu aby go odblokować.
FocK44 - Pon 15 Cze, 2009 18:34

Dzięki, działa "pomógł" dla ciebie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group