SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

SWiSH Max - Swf sie nie doladowuje ale po odsiwezeniu ok

gumisss - Czw 16 Kwi, 2009 22:50
Temat postu: Swf sie nie doladowuje ale po odsiwezeniu ok
Witam
Jestem nowym uzytkownikiem forum. Od jakiegos czasu uzywam programu swishmax. Dlugo uzywalem go w podstawowym stopniu, ale ostatnio wdrazam sie w bardziej skomplikowane opcje i pojawil sie problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic bo nie wiem skad wynika.
Otoz, zrobilem strone. Otwieram ja, leci ladnie preloader a po nim strona zamiast zaladowac sie w calosci to laduje sie jej fragment (banner ze zdjeciami i stopka) a nie wyswietla sie menu i glowna zawartosc strony. Po odswiezeniu f5 wszystko wyswietla sie nalezycie.

Oto adres strony www.truckpartner.com.pl/nowa/

Najdziwniejsze jest to ze nie dzieje sie tak zawsze. Raz wszystko zaladuje sie ok ale czesto dzieje sie tak jak napisalem...

Czy ktos jest w stanie powiedziec mi co moze byc nie tak?

Z gory dziekuje, pozdrawiam, Michal.

shastaan - Pią 17 Kwi, 2009 00:48

Strona główna i menu (to co się nie zawsze ładuje) jest w osobnym swfie?
gumisss - Pią 17 Kwi, 2009 12:21

Wlasnie nie, calosc jest w jednym swfie..
UndefinedMan - Pią 17 Kwi, 2009 15:47

musisz chyba wstawić SWI bo tak to nic nie zrobimy chyba, ja jeszce takiego problemu nie miałem.
gumisss - Sro 22 Kwi, 2009 07:58

Podaje link do swfa! Prosze pomocnych o pomoc bo klient mi to wytyka a nie wiem jak to naprawic i skad to sie bierze :/

http://www.truckpartner.com.pl/nowa/index.swi

shastaan - Sro 22 Kwi, 2009 09:26

Wydaje mi się, że problem polega na tym, że:

Kod:
onFrame (1) {
    if (sceneFrameLoaded("<last scene>", 1)) {
        nextSceneAndPlay();
    }
}

każe mu załadować liste obiektów w Scene_1, ma ona jedną klatkę i nic się w niej nie dzieje. Wszystko dzieje się w środku MC "aktywna", który jest z resztą utworzony chyba tylko dla przejrzystości.

Moja rada: przenieś całą zawartość MC "aktywna" bezpośrednio do "Scene_1" tak, żeby preloader obejmował ładowanie tego MC albo wrzuć cały MC do innego swfa i daj temu osobny preloader.

gumisss - Czw 23 Kwi, 2009 10:31

Działa!! Wielkie dzięki! :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group