SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

SWiSH Max - problem nowicjusza

arbike - Sro 29 Cze, 2005 17:49
Temat postu: problem nowicjusza
witam!
robie wlasnie swoja pierwsza strone w swishu i mam problem.otoz strona jest podzielona tak jakby na dwie czesci w pierwszej jest menu w drugiej tresc i nie wiem jak polaczyc to ze soba.czyli tak zeby klikajac na ktoregos butona otwierala sie w czesci "tresc" to co jest przypisane temu butonowi.

mam jeszcze jedna sprawe dotyczaca przewijania tekstu ktory opisany jest na stronie http://forum.swish.pl/vie...b9e157a2c470a6c (sposób uzytkownika taboon).po jego wykonaniu okazalo sie ze nie moge go zapisac bo wyskakuje blad(pisze ze zeby zapisac musze zmienic ustawienia w zakladce export tylko ze zmienialem i to nic nie daje) i nie mozna go zapisac pod zadna postacia :/

z gory dziekuje za odpowiedz

frankee - Pią 01 Lip, 2005 16:06

a stronke zrobiles w ramkach czy w tabeli ?
ps. pamietaj o umieszczanu człego adresu podstrony

nugatt - Pią 01 Lip, 2005 19:05

w zakładce export to może chodzić o wersje flasha, albo np. supprot physics properties.
tAboon - Nie 03 Lip, 2005 22:49

Na wstępie, prosze o nadawanie odpowiednich i jasnych tematów, którko opisującyhc problem

A dalej. problem możesz mieć z wersją exportowanego swf'a o ile dobrze pamiętam txt działa od SWF 5 i wyżej.

Cytat:
strona jest podzielona tak jakby na dwie czesci w pierwszej jest menu w drugiej tresc i nie wiem jak polaczyc to ze soba.czyli tak zeby klikajac na ktoregos butona otwierala sie w czesci "tresc" to co jest przypisane temu butonowi.
-- nie za ab rdzo jestemw stanie dto zrozumieć. Czy masz to w jednym swf'ie czy w dwóch i chcesz ładować jednego do drugiego? czy masz jednego swf'a jako menu i reszta strony?? czy jak jeśli możesz to troche jasniej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group