SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - moja strona www

webartdesigns - Pon 21 Lip, 2008 08:44
Temat postu: moja strona www
witam, chciałbym abyscie podpowiedzieli i ocenili moją jeszcze niedokończoną stronke (napisy do poprawy, przyciski przewijania do zrobienia) www.apartamentsloneczny.pl , chciałbym wiedzieć co jeszcze zmienić, wszystkie słowa krytyki mile akceptowalne:) proszę również o podpowiedz, jak zrobić mam galerie zdjęć tak żeby mi się same po 4 sec w tym okienku przełączały??? jakiś scrypt? .

Pozdrawiam i dziękuje.

Ciechwoj - Sro 23 Lip, 2008 23:08

Krytyka :) (nie do konca obiektywna)

-malo wygodna- po przeczytaniu tekstu musze przewijac do gory do menu, zeby pozniej znowu jechac na dol. Moze sie czepiam, ale jakos tak przyzwyczailem sie, ze na stronkach flashowych wszytko jest z reguly jest pod reka. A tu tekstu jest na tyle malo, ze zwrocilem na to uwage.
-logo- popracuj nad tym, bo psuje calosc, podobnie zreszta jak ikonka mapy..jakos tak zupelnie z innej bajki
-agresywne gwiazdki :P - jakos tak do ogolnego, spokojnego, kojacego (chyba przez ta zielen :) klimatu, troche za szybka ta animacja

a co do galerii, skoro maja sie same zmieniac, to bym to zrobil na zasadzie jednego movie clipa z 4 zdecimi w srodku i fade in - fade out i pentelka na koniec.

Pozdrawiam

Mortan - Pią 25 Lip, 2008 22:51

W 100% się zgadzam z kolegą Ciechwoj
Najgorsze jest to przwijanie w dół i do góry. Jeżeli juz tak musi być, to radzę dodać więcej tekstu i wykonać stronę w HTML dodając elementy flash.

Logo akurat dla mnie jest spoko :D

I te gwiazdki - za szybko... za szybko...

Ciechwoj - Sob 26 Lip, 2008 02:20

Logo hmm..ogolnie daje rade ;) , ale mam wrazenie, ze to gif jest i straszna pixeloza sie pokazuje...jakby tak w png to zapisac..moze by lepeiej wygladalo..

Pozdro

webartdesigns - Nie 03 Sie, 2008 12:10

dzięki koledzy,

logo jest w png akurat:) , nad tekstem posiedzę i poprawie, co do galerii poradziłem sobie w inny sposób, wykorzystałem program do robienia galerii we flashu.

Pozdrawiam

qncept - Pon 04 Sie, 2008 15:38

Jak na Info Site to bomba, nie przekombinowana subtelna.
Ja bym zmienił jednak czcionkę na bardziej klasyczną acz czytelną i wyj...bym te obciachowe gwiazdki przy menu ;-)
Popracuj więcej nad logo bo jest dziecinne i bez klasy!!
Logo powinno byc wizytówką, znakiem rozpoznawczym a nie 5-tym kołem u wozu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group