SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Hyde Park - Plagiaty...

rainbow - Pią 10 Cze, 2005 20:52
Temat postu: Plagiaty...
nie wiem czy był ten temat już poruszany, ale co mysliće o cholernych plagiatorach, kompletnych lamach, które ściągaja z neta stronki i podpisują sie ze to oni niby zrobili??

wertując strony internetu natrafiłem na strone która jest plagiatem strony, uwaga uwaga, www.2advanced.com!!!! i jeszcze koleś beszczelnie sie podpisuje ze to niby on ją stworzył. Oto jej adres:

http://www.mfdfclan.prv.pl/

na dodatek jest na wolnym servie i laduje sie baaaaaaaaaaaaaardzo wolno, jednak warto obejrzeć ten plagiat:D - od razu widać co zrobił sam (jakieś badziwne opisy:D)

JuRgEn - Sob 11 Cze, 2005 17:01

Temat plagiatu byl poruszany podczas prezentacji strony Bitmaga...
tAboon - Nie 12 Cze, 2005 19:00

Plagiatom mówimy stanowczo NIE. Co do robienia na podstaiwe szablonu mam obojetne zdanie. jesli jest tylko zmieniony tekst i nic więcej to cos mi sie robi, natomiast jeśli jest ylko mechanizm działania storny zachowany a całokształt grafiki jest zmieniony jestem obojetny.
maribt - Pon 13 Cze, 2005 21:52

tAboon napisał/a:
Plagiatom mówimy stanowczo NIE. Co do robienia na podstaiwe szablonu mam obojetne zdanie. jesli jest tylko zmieniony tekst i nic więcej to cos mi sie robi, natomiast jeśli jest ylko mechanizm działania storny zachowany a całokształt grafiki jest zmieniony jestem obojetny.


Zgadzam się w 100 %


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group