SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

SWiSH Max - Problem z tekstem

Michał - Sro 01 Cze, 2005 08:39
Temat postu: Problem z tekstem
Witam! Morze ktoś z was mi pomoże bo niedługo spale komputer;-) Wprowadzam teks i wszystko jest Ok z małym wyjątkiem.... w kilku czcionkach szczególne pisankach swish podmienia mi niektóre znaki na ariala i nie chodzi tu o polskie znaki typu żźął itp tylko o zwykłe litery np. fe itp lub całe fragmenty tekstu..... Ta sama czcionka w corelu zachowuje się normalnie wszystkie litery wyświetlają się poprawnie.
Kiedy robię export tekstu w Corelu np do .wmf a w swishu to zaimportuję z opcją importuj teks jako teks historia zaczyna się od nowa podmienia mi fragmenty tekstu lub poszczególne litery........
Ta sama czcionka na innym kompie w Swishu nie wyświetla polskich znaków a pozostałe normalnie......
Może ktoś miał podobny problem??

tAboon - Sro 01 Cze, 2005 16:23

Ja osobiście nie, ale polecam przeinstalowanie SWiSH'a, ewentualnie kontakt z supportem SWiSH'a
MBabelek - Sro 01 Cze, 2005 19:53

czcionke z corela mozesz uzyc w swishu. jezeli cos sie zmienia lub jest napis niewidoczny wystarczy przerobic text na shape
tAboon - Sro 01 Cze, 2005 20:01

z shape'm jest jedynia taki problme, że jeśli znajdziemy jakąś literówke, a juz przerobiliśmy od shape, tot rzbe aod nowa kopiować. Nie ma już możliwości zmiany tekstu.
mariooshec - Sro 15 Cze, 2005 15:42

To nie jest wina swisha, niektóre fonty są nieprawidłowo zlokalizowane na polski język i problemy z prawidłowym odczytaniem mają również inne programy. Ja osobiście sprawdziłem ponad 200 fontów których używam z czego średnio co piąta jest nie do końca prawidłowa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group