SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Hyde Park - Animacja i Efekty Specjalne - nowy wydział WSF

lechu - Sro 25 Maj, 2005 18:09
Temat postu: Animacja i Efekty Specjalne - nowy wydział WSF
Zwiedzajac jedna z moich ulubionych stron natkonlem sie na dosc ciekawy temat, ktory moze kogos z was zainteresuje.

zrodlo www.max3d.pl

Wydział Animacji i Efektów Specjalnych prowadzony przez Wojtka Wawszczyka i Michała Skrzypca to oferta zarówno dla przyszłych reżyserów filmów animowanych jak i dla wszystkich pragnących nabrać sprawności technicznej i zawodowo zajmować się animacją i efektami specjalnymi w filmie i reklamie. Słuchacze otrzymają wykształcenie z zakresu różnych technik animacji, poznają pakiety do animacji 3D: Maya i Softimage XSI oraz programy do kompozycji. W zakres nauki wchodzi cały pakiet reżysersko - produkcyjny zakończony realizacją własnego filmu animowanego i przygotowaniem profesjonalnej kasety demo oraz pakiet techniczny, w skład którego wchodzą między innymi modelowanie, teksturowanie, oświetlanie, animacja obiektów, renderowanie, rigging, inverse i forward kinematics, animacja postaci, shape animation, dynamika... Jednak tym co różni nasz wydział od podobnych szkół w Polsce jest dużo szersza oferta programowa: słuchacze będą mieli zajęcia z historii filmu animowanego i klasycznego, przejdą kurs autopromocji, będą się uczyć podstaw rysunku i storyboardingu oraz co szczególnie istotne, będą mieli regularne zajęcia z reżyserii, scenariopisarstwa, montażu i sztuki operatorskiej. Fakt, że będą się uczyć w Szkole Filmowej da im możliwość stałej współpracy z kolegami z innych wydziałów przy projektach filmowych, fotograficznych i reklamowych.



pozdr...........

JuRgEn - Sro 25 Maj, 2005 18:19

Ja sie zajmuje amatorsko wszystkim (traktuje to jako hobby) i nie pisalbym sie na cos takiego...ale ciekawy pomysl ,oby wiecej takich szkol :wink:
lechu - Sro 25 Maj, 2005 18:49

ja sie zastanawiam bardzo mi sie to podoba, tylko ta cena 1100 pln za semestr i 2000 pln wpisowe troche nie na moja kieszen,czasu tez malo ale........


pozdr................

tAboon - Sro 25 Maj, 2005 20:53

Bardzo chętnie, ma ktoś pożyczyć troche gotówki:?: żarcik

A czy napotkał ktoś moze na jakieś free szkolenia:?: na takie jestem bardzo chętny z każdego działu. :P

lechu - Sro 25 Maj, 2005 23:17

3dbuzz.com duzo videotutoriali z aspektu grafiki 3d jedyne szkolenia za darmo na jakie udalo mi sie trafic.


pozdr.........


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group