SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Skrypty do programu SWiSH2 i SWISHmax - PRELOADER kolejny raz

czajnik - Nie 01 Lip, 2007 13:59
Temat postu: PRELOADER kolejny raz
Witam.
Zdaje sobie sprawe ze ten temat pojawia sie juz kolejny raz ale ja mam nieco inny problem z ktorym nie moge sobie poradzic i nie znalazłem nic na forum (moze za slabo szukam).

Kod:

onFrame (1) {load.loadfile("top.swf"); a = getPercentLoaded("top.swf");}
onFrame (2) {if (a==100) {getURL("index.php");}}
onFrame (3) {a = getPercentLoaded("top.swf"); }
onFrame (4) {if (a == 100) {getURL("index.php");} else {gotoSceneAndPlay("<current scene>",3);}}
onFrame (5) {gotoSceneAndPlay("<current scene>",3);}


Oto moj skrypt, chyba sciagniety z tego forum i nieco zmodyfikowany. Wiem ze jest cos nie tak z funkcja "load.loadfile("top.swf");" poprostu pewnie takiej nie ma, wiec moje pytanie:

Jak zrobić zeby preloader odliczał mi procenty do załadowania sie pliku swf?? Chodzi o to ze otwierajac strone mam plik Indeks.html ktory zawiera preloader a nastepnie preloader po załadowaniu plików ma przenieść usera do strony index.php na ktorej znajduje sie ładowany docelowy plik top.swf??

mielu - Nie 01 Lip, 2007 21:41

może peloader w javie
Kermit - Sro 11 Lip, 2007 03:20

jakie pliki chcesz ladowac? bo jezeli pliki php itd to preloader za bardzo nie zda egzaminu, pozatym po co robic 2 pliki index.html i index.php skoro mozna zrobic preloader w jednym pliku top.swf

co do funkcji loadfile to masz racje :D niema takiej :D uzyj funkcji loadMovie();

patrzac na twoj kod widze spory blad. preloader laduje plik top.swf do tego filmu w ktorym sie znajduje i przechodzac do top.swf za pomoca pliku index.php bedzie musial sie jeszcze raz zaladowac tym razem bez preloadera


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group