SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - Debiut w sieci :-)

offellia - Pon 04 Gru, 2006 08:35
Temat postu: Debiut w sieci :-)
www.kicajoffeliusz.republika.pl to jest adres do mojej stronki, nie jest zbyt bogata merytorycznie ale w sumie nie o to mi chodziło robiłam ją na szybko, bez zadnych podstaw i wiedzy na ten temat i w sumie jestem z niej dumna - napiszcie co myślicie.
Seb - Pon 04 Gru, 2006 11:05

ooo boshh.. !tragedia czemu ja sobie króliczka zamiast kotka w podpis nie umieszczam :/
8:DD
piszesz ze bez podstaw i wiedzy w temacie no to lo0zik :)
moja pierwsza wyglądała podobnie i też cieszyłem się jak bober, choć w słiszforum okreeślili ją na.. "gdyby to bylo 5 lat temu to ok"
generalnie trochę przed Tobą, zaczniesz się wkręcać, dostrzeżesz to i owo.
strona graficzna do poćwiczenia-layouty, grafiki, typografia, ekologia jeśli chodzi o starsze komputery i.. , fajnie że ssię bawisz tym co lubisz

świetne jak na start-overstejty sceny efekty.. kurcze gdzie mi o tym wiedzieć na początku:)
czekam na update, bo to fajnie widać jak człek isę rozwija w jednej dziedzinie :)

pozdrawiam
seb

nugatt - Pon 04 Gru, 2006 13:15

Seb napisał/a:
ekologia jeśli chodzi o starsze komputery
dobre

jak na pierwszy projekt i bez podstaw to motyla noga fajnie. królik ofeljusz rules a uszy to przedłużenie duszy

offellia - Pon 04 Gru, 2006 16:54

Cieszę się że jak na pierwszy raz nie jest najgorzej :) Napewno będe się bawic dalej (muszę rozpracowac przedewszystkim skrypty bo z tym miałam najwięcej problemów :/), pozdrawiam.
świniak - Pon 04 Gru, 2006 17:18
Temat postu: preloadre
no ale preloader konieczny, bo zacina sie strona, jak zacina się prędkość internetu.. :)
no, ja w przeciwieństwie do poprzedników nie pochwalam, grafika dramatyczna, ale to kwestia gustu, a efekty wydają mi sie o wiele zbyt przesadzone, chyba to jest problem ludzi którzy pierwszy raz zasiadają za fleszem, żeby sie krecilo, bujało mrygało..

offellia - Pon 04 Gru, 2006 17:58

Z tym preloaderem to szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi, a niestety początkowy brak umiejętności trzeba czymś zastąpic i pada na efekty bo są najprostsze, a bujaniem kręceniem i miganiem nacieszyłam się już swego czasu w power poincie, ale dziękuje za uwagi przydadza się, od czegoś w końcu trzeba zacząc.
świniak - Pon 04 Gru, 2006 18:17
Temat postu: preloader
to jest cos takiego, co jest umieszczone poza "główną stroną",w zasadzie przed, dzieki niemu, strona wczytuje się cała i potem się nie zawiesza (np) . Pojawia się na większości stron flashowych, kliknij którąkolwiek, a zobaczysz ze pojawi sie "znaczek" z opisem wczytywanie, loading, itp..
offellia - Pon 04 Gru, 2006 18:27

Znaczy się teoretycznie to ja wiem co to jest, tylko nie bardzo mam pojęcie "z czym to się je" tzn jak technicznie się takego preloadera tworzy, ogólnie jak będe miała trochę czasu to musze wziac jakąs literature do reki i porzadnie to przestudiowac, gdyz sama tego programu nie rozpracuje, a w internecie nie ma jakies sensownej publikacji na temat swisha z tego co zdązyłam sie zorientowac.
świniak - Pon 04 Gru, 2006 18:33
Temat postu: ......
wszystkiego dowiesz sie tutaj www.forum.swish.pl a preloader masz tutaj wstawiasz go przed pierwsza sceną i masz..
offellia - Wto 05 Gru, 2006 18:40

Ale wstawiam jako scenę? Nie chce mi działac a sciągnełam kilka różnych ...
świniak - Wto 05 Gru, 2006 18:46
Temat postu: no tak
jak nie chce Ci się działać, to nie działaj, a preloadera wstawiasz jako scene.. :)
offellia - Wto 05 Gru, 2006 18:52

Oj uwierz, że to jedyna swera w której ostanio chce mi się działac, tylko rzecz jasna czas mi na to nie pozwala, a zabrałabym się za dalsze kombinowanie, a tak do tematu to jak dam podglad akcji to powinno mi sie pokazac działanie preloadera co nie?
świniak - Wto 05 Gru, 2006 20:24
Temat postu: nie bardzo..
wrzuc na serwer
lord_Weiss - Pon 18 Gru, 2006 21:59

Ale ciekawy króliczek hehe i ma własną stronkę :)
klusmen - Wto 19 Gru, 2006 20:12

Nie lubie królików ...

za dużo roboty przy nich .. a to są bardzo niegrzeczne zwierzaki .. dają popalić ... sadzą kupy wszędzie i gryzą kable.. ŁOJ własnie chciał zjeśc kabel od kompa :P

Seb - Wto 19 Gru, 2006 21:21

muszę mojej bejbe kupić strój króliczka.. tak mnie napędza.. czemu robimy off topy? :D
lord_Weiss - Czw 21 Gru, 2006 08:17

klusmen napisał/a:
Nie lubie królików ...

za dużo roboty przy nich .. a to są bardzo niegrzeczne zwierzaki .. dają popalić ... sadzą kupy wszędzie i gryzą kable.. ŁOJ własnie chciał zjeśc kabel od kompa :P


jak czytam na stronie Królik nie jest królikiem tylko zajęczakiem - znaczy , że co ?

qncept - Pon 08 Sty, 2007 21:44

Króliczki są fajniusie a i jak na pierwszą Twoją stronę jest dobrze ... bo jest dużo ruchu - króliczanego skokami, słuchami. onykiem i trzeszczami namacalnego. Lecę po marchewę :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group