SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - Stronka do oceny

Delvin - Nie 27 Sie, 2006 11:02
Temat postu: Stronka do oceny
Siemka, mam stronkę do oceny
www.dublicka.prv.pl
pozdro 4all

sl01k - Pon 28 Sie, 2006 03:45

fajne reklamy :)
a teraz powarznie :) zapomniales o preloadach wybacz ale nie wszyscy maja super neta a strona podstrony nie sa uboge w grafike zeby nie dac skromnego preloada .... pozatym fajnie jest wiedziec jak sie czeka ile jeszcze jak ktos ma ten problem ... :)

po za tym moim zdnaiem trszke przesadziles z efektami ale tylko troszke :P
no i pewnie bardzo milo tej pani w menu ze jej na twarz ta lampa wchodzi czy co to tam jest nieznam sie :) niewiem po co to i w sumie jak juz ma byc to moze z drogiej strony ...
pozatym text najlepszy .... w miescie mnie odstrasza ja szczeze nie lubie jak ktos sie wywyzsza ... bo niekoniecznie tak jest jak tam pisze ....
poza tym fajnie to wyglada ale niektore efekty sa zbedne ... troche rozwagi w ich uzywaniu pare poprawek i bedzie git i koniecznie serw bez reklam :) jak ma takie ceny ta powinno stac na serwerek :)

[ Dodano: Pon 28 Sie, 2006 03:49 ]
tak sobie mysle ze nastepne komentarze beda troszke ostrzejsze :) jak drogi raz to otworzylem :)

dev-music - Wto 29 Sie, 2006 14:59

;) oj oj oj... chyba troszke za dużo grafiki... za dużo bajerów co nie pozwala na płynne jej działanie (na moim komputerze). Strona ogólnie mi się podoba. Może i Ty masz dobry sprzęt na którym to dobrze i płynnie działa, ale strony internetowe są dla ludzi :) ciekawe pomysły i rozwiązania, ale tak jak mówie... Strona dla ludzi:) Jak robisz strone musisz myśleć o innych :)
Delvin - Wto 29 Sie, 2006 17:45

Dzięki za słowa krytyki, to dobrze hartuje osobowość ;-) następnym razem postaram się zmajstrować cosik lepszejszego, w końcu człowiek się uczy całe życie, pozdro all
dev-music - Wto 29 Sie, 2006 19:40

No i to się nazywa podejście do pracy! Jak tak dalej będziesz do tego tak podchodzić to daleko zajdziesz! Popdracuj nad tą stroną! :)
rs - Sro 30 Sie, 2006 09:33

a mi się stronka nie wyświetla :( prawdopodobnie przez Flash player'a 9!
Delvin - Pią 01 Wrz, 2006 18:56

nie wyświetla Ci się ?? ?
to dziwne.... użyłem do tego najnowszego swisha i powinno już działać ....
dziwne to się zaczyna robić od kąd wydali tą wersję 9 flashplayera..... kupę witryn na całym świecie popadało jak muchy .,....
już jak coś oni usprawnią to lepiej nie mówić...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group