SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Webdesign, HTML, technologie - ile moze kosztować taka stronka

emce - Sro 26 Lip, 2006 13:34
Temat postu: ile moze kosztować taka stronka
witam nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział do zamieszczenia tego postu...
wiec jesli sie pomyliłem to prosze modelatorów o przeniesienie....

mam pytanko ile moógł wziąśc webmaster za wykonanie takiej stronki
http://www.architekturaprocesorow.yoyo.pl/

chciałem mieć własną stronke we flash ale jestem zielony i chciałbym wiedzieć na jakie koszty musze sie nastawić....

pozdrawam z góry dzienki za posty

JuRgEn - Sro 26 Lip, 2006 13:56

Napewno chcialbyś kupić taką stronę ? "TAKĄ" stronę ? szczerze mówiąc nawet dla osoby nic nie umiącej w tym temacie było by to kilka dni pracy i efekt podobny, no to też zachęcam do lektury tutoriali na forum i stronie głownej !

Wszystko zaleźy od wyglądu, dopracowania strony itd, licz około kilu stów 300-400 :P
Odwiedź stronę www.templatemonster.com żeby zorientować się w cenach,
napisz temat w zleceniech,
poprzeglądaj dział "Moja strona w SWiSH-u" jest tam kilka serwisów tworzących strony, napewno się dogadasz :]

emce - Sro 26 Lip, 2006 14:32
Temat postu: hymm...
...ale ta grafiaka to raczej nie była prosta w wykonaniu...
w kazdym razie dzięki za informacje....
co do toturiali przejze - moze sieczgoś naucze i zaoszczędze kilka złotych

nugatt - Sro 26 Lip, 2006 14:58

emce napisał/a:
...ale ta grafiaka to raczej nie była prosta w wykonaniu...
góra jeszcze ładna ale menu i ten tekst to 2-3 klasa
maribt - Sob 05 Sie, 2006 14:05

Podepnę się pod temat :)
Właściwie juz pytałem na innych forach ale chciałbym też znać wasze zdanie:

Planuję zrobić nieoficjalną stronę pewnego miasta z bazą danych o firmach i instytucjach, newsami pisanymi przez moderatorów z mozliwościa komentowania oraz mozliwością pisania artykułów przez userów, mechanizmem porównującym ceny paliw z mozliwością wyśwetlenia statystyk dla całego miesiąca, aktualności z miasta, imprezy kulturalne itp. Oczywiście z panelem administracyjnym.
Czy mógłby mi ktoś powiedizec ile w przybliżeniu może kosztowac napisanie takiego skryptu? (bez grafiki)
Chciałbym sprawdzić czy jest to opłacalne przedsięwzięcie.

SPIDER - Sob 05 Sie, 2006 21:14

od kilku do kilkunastu tysiecy
...ale czemu by nie oprzec sie na open-source'owym joomla!,mambo czy nawet wordpress.

maribt - Sob 05 Sie, 2006 22:17

Ponieważ żaden gotowy CMS nie jest w stanie podołac wszystkim moim wymaganiom :) ale jak sie dowiedizałem ile to kosztuje to bedę musiał zrezygnować z niektórych z nich i albo właśnie wybiorę jakiś open source'owy CMS albo zlecę komuś napisanie.
SPIDER - Nie 06 Sie, 2006 20:49

nie twierdze ze powstal juz taki ktory trafia akurat w to co potrzebujesz ale masz jakas baze wyjsciową ,a potrzebne dodatki mozna zlecic .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group