SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - Ukończona strona :-)

qncept - Pon 12 Cze, 2006 14:12
Temat postu: Ukończona strona :-)
W końcu skończyłem proszę o sugestie :-)

http://www.artqn.neostrada.pl

maroosz - Pon 12 Cze, 2006 14:29

Standardowo już chyba...niewyraźne czcionki...podoba mi się efekt wody..raszta średnio...ale ogólnie jest ok...
AproX D - Pon 12 Cze, 2006 14:37

jeśli chodzi o stronę graficzną wygląda to naprawdę fajnie 8) - ładnie, schludnie i miłe dla oka natomiast co jest wielkim minusem to każdorazowe "przeładowanie" strony brrr.... ( zupełnie nie mogę zrozumieć dlaczego zrobiłeś każdą animację osobno ładowaną z oddzielnego pliku html ) - po pewnym czasie powiem Ci szczerze oglądający może się zniechęcać do dalszej "penetracji :-b " strony oczywiście
qncept - Pon 12 Cze, 2006 14:45
Temat postu: ...
Ale jeden plik Swf ładowal by się długo więc olinkowałem to w ten sposob. Zresztą po powrocie
do oglądanych stron już tak nie ładuje. Pomyślę nad innym rozwiązaniem. :-)
Nie mogę wziąc get url - dany Swf - bo osiąga to rozmiar całego okna przeglądarki, z resztą ten temat był juz poruszany na Forum.

AproX D - Pon 12 Cze, 2006 15:01

ale przecież nie musisz ładować całej grafiki do swf wczytywanych do sprita - obecnie pliki są duże bo mają pełną grafę a tak ładujesz tylko info i treść - aha ! no właśnie - maroosz ma rację jeśli chodzi o czcionki
qncept - Pon 12 Cze, 2006 15:19

Wyjasnij mi to organoleptycznie bo nic nie kminię. Przypuśćmy mam button ... to co mam wpisać w script zeby załadować Swf ? Byłbym wdzięczny, o czcionce pomyślę - chyba ją pogrubię :-) Moja przygoda ze SWiSH'em zaczęła się jakieś 2 miesiące temu, przedtem robiłem tam tylko animacje i to jest moja pierwsza stronka. Nie znam się na skryptach tak jak co poniektórzy :oops: .
lord_Weiss - Pon 12 Cze, 2006 15:20
Temat postu: Re: ...
qncept napisał/a:
Ale jeden plik Swf ładowal by się długo więc olinkowałem to w ten sposob. Zresztą po powrocie
do oglądanych stron już tak nie ładuje. Pomyślę nad innym rozwiązaniem. :-)
Nie mogę wziąc get url - dany Swf - bo osiąga to rozmiar całego okna przeglądarki, z resztą ten temat był juz poruszany na Forum.


powiem Ci, że sam robiłem taki błą i myślałem podobnie, ale uwierz mi jest lepsze rozwiązanie - takie mianowicie aby zastosować swf`y ładowane z zewnątrz.

qncept - Wto 13 Cze, 2006 13:08
Temat postu: LoadMovie ...
Ok doszedłem do tego sam wszystko mam już przygotowane.
Tzn w swi. mam spire'a o nazwie mainload o tych samych wymiarach co movie w skrypcie Loadmovie do button mam wpisane w URL dany swf a w load info wyżej wspomniany mainload wszystko cacy działa tylko że ten ładowany swf jest przeźroczysty i widac co jest pod nim :shock: Buuu.
Pomocy !!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group