SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - AproXD.meohaw.net

AproX D - Sro 07 Cze, 2006 13:44
Temat postu: AproXD.meohaw.net
Witam i zapraszam - wejdźcie, zobaczcie i oceńcie :) - pozdrawiam 8)
AproX D

erbe - Sro 07 Cze, 2006 13:56

No jak dla mnie w pełni profesjonalna strona. Żeby się jednak czepić mam jedną malutką uwagę: dodaj <body scroll="no"> aby pozbyć się niekatywnego suwaka ;)

Jeszcze jedno: zauważyłem pewną niekonsekwencję. Mianowicie, przy opuszczaniu strony głównej "Start" mamy efekt dźwiękowy: "siuu" :) natomiast przy pozostałych jest jakieś takie warknięcie. Czy to było zamierzone?

buber - Sro 07 Cze, 2006 15:44

to chyba pierwsza stronka w tym dziale ktora jest 'pro' :-D=
AproX D - Sro 07 Cze, 2006 16:31

wielki dzięki za słowa uznania :) ( cieszę się że moja praca nie poszła na marne ) a jeśli chodzi o niekonsekwencje odnośnie dźwięku przy stronie głównej a pozostałych to było to zamierzone gdyż nie mogłem się zdecydować :wink: - ale chyba to warknięcie bardziej mi się podoba. Dzięki za sugestię erbe - scroll już dodany :)
nugatt - Sro 07 Cze, 2006 18:05

bardzo ładne
you the man, dude

songokuu - Sro 07 Cze, 2006 20:47

No stronka jest zajefajna :D

Przy niej moja wygląda blado...chociaż jest w ciemniejszych kolorach :P

lord_Weiss - Czw 08 Cze, 2006 07:42

AproX D: Mam pytanie: jakiej użyłeś czcionki, że jest tak dobrze widoczna i niezamazana ?
erbe - Czw 08 Cze, 2006 10:59

Verdana i Arial ;) Chyba, że się mylę :) Zapodał pixel fonty albo device fonty.
AproX D - Czw 08 Cze, 2006 12:17

dokładnie erb - verdana (10, device) i arial (11, device) gdyż nie ma z nimi kłopotów :)
lord_Weiss - Pią 09 Cze, 2006 18:18

Naprawdę świetna stronka, schludnie zrobiona.

Mam pytanie tutaj zastosowałeś sprity osobne czy też swf`y ładowane z zewnątrz ? Chyba ta pierwsza opcja...

AproX D - Pią 09 Cze, 2006 22:18

druga opcja - tu jest jeden sprite i swf. ładowane z zewnątrz 8)
lord_Weiss - Sob 10 Cze, 2006 09:26

Thx,

Mógłbyś mi zdradzić, w jaki sposób zrobiłeś, efekt, mianowicie ==> po kliknięciu na button najpierw przed załadowaniem konkretnego swf`a - najpierw efektownie znika animacja z obecnie wczytaneg?

AproX D - Sob 10 Cze, 2006 10:12

wejdź na stronę nugatta - swishmaxxx - i w dziale "database" znajdziesz 2 "silniki" do płynnego przechodzenia 8)
newman - Sob 10 Cze, 2006 10:12

Super stronka.. Prosta, przyjżysta i do tego ładna :D
Fajne szabloniki, masz talent chłopie ;)

lord_Weiss - Sob 10 Cze, 2006 10:34

AproX D napisał/a:
wejdź na stronę nugatta - swishmaxxx - i w dziale "database" znajdziesz 2 "silniki" do płynnego przechodzenia 8)


ok, THX ;)

deepx - Sob 10 Cze, 2006 11:47

Super stronka.
Schludna, przejrzysta, bardzo dobry dobor kolorystyki. Strona bez zbednych wodotryskow.
Szczerze powiedziawszy czekalem, az cos pokazesz, widzac logo przy nicku :)

pozdrawiam,
Deepx

tofik - Pon 12 Cze, 2006 15:32

dla mnie rewelka....bardzo czysta.....super grafika... zawodowo....

pozdro Tofik

http://www.artmon.republika.pl/ ?? ????

AproX D - Sro 14 Cze, 2006 18:24

dzięki za link Tofik - to czysty plagiat - już napisałem do gościa że jeśli jej nie usunie to zgłaszam to na Policji ):-(
songokuu - Sro 14 Cze, 2006 18:46

No ten ARTMON to niezłe przegięcie |:-(
Mackas - Sro 14 Cze, 2006 18:55

...
Aprox D. gratuluje pomysłu i wykonania, nie jest to jeszcze cudo, ale widać że nie robisz stronki w 15'. Oby tak dalej! Napewno jedna z lepszych stronek na tym forum.
Pozdro

AproX D - Sro 14 Cze, 2006 21:54

no i znalazłem twórcę strony a nazywa się on brossi 1. Zobaczcie jego posty i zobaczcie co reklamuje na "swojej" stronie ):-(
brossi1 - Czw 15 Cze, 2006 10:10

Proszę mnie nie pomawiać wszystkie elemanty na stronie artmon są wykonane przezemnie wzorowałem się na stronie AproX D ale nic nie skopiowałem wszystko zrobiłem sam własno ręcznie no a jak by ktoś nie widział to niech zobaczy stronki się różnią więc nie gadajcie że jest plagiat! Bo ja nie widzę żeby moja strona to był backup strony AproX D. To macie przykład malarzy ktoś zrobi idealną kopię obrazu znanego malarz i zrobią ją tylko dla siebie pokazuje innym i nikt mu nie mówie że to plagiat, plagiatem by było jak by to chciał sprzedać jako orginał ja też swoją stronę mam do własnego użytku i jak wcześniej pisałem wszystkie elemanty zrobiłem sam własnoręcznie!
nugatt - Czw 15 Cze, 2006 10:20

brossi1 napisał/a:
To macie przykład malarzy ktoś zrobi idealną kopię obrazu znanego malarz i zrobią ją tylko dla siebie pokazuje innym i nikt mu nie mówie że to plagiat
dobre porównanie :D
jeśli chodzi o strone to postaw na swoje pomysły
hmm ale stronę zdjąłeś

maroosz - Czw 15 Cze, 2006 12:14

wypowiedzi brossiego1 nie da się nie skomentować.... Każdy z nas człowieku wzoruje się na czymś co już kiedyś gdzieś widział...to normalne...ale ty to zerżnołeś od aproxa i wymyślasz jakieś bezsensowne tłumaczenia...co do tego mają malarze?? ty wiesz i ja wiem i wszyscy wiedzą że gdyby aprox chciał to by ci gigantycznych problemów narobił...i do całej sytuacji pasuje tylkop jedno słowo którego się tak boisz:


PLAGIAT !! !

erbe - Czw 15 Cze, 2006 12:45

maroosz napisał/a:
(...) zerżnołeś (...)
maroosz... błagam!
Niestety nie miałem okazji oglądnąć artmonu więc nie mogę sie wypowiadać na temat ewentualnego plagiatu. Co do strony, która "ma byc do własnego użytku" to nie wiem co ona robi w sieci w takim razie??

AproX D - Pią 23 Cze, 2006 15:37

no i mamy powtórkę z rozrywki artmon1 i nr 2 artmon.prv.pl . Brak słów - normalny beton - sprawę już zgłosiłem do BOWI i zgłaszam też sprawę na Policję - tego już za wiele ):-(
nugatt - Pią 23 Cze, 2006 16:07

stron już nie ma. jak mu to udowodnisz?
erbe - Pią 23 Cze, 2006 16:37

no jednak jeszcze są... poza tym cache google...
AproX D - Pią 23 Cze, 2006 16:39

zrobiłem też "zrzuty" ze strony głównej i każdej z podstron
erbe - Pią 23 Cze, 2006 16:41

Powiem tak: strona jest podobna, ale do oryginału brakuje jej tyle co mi do 2,15 cm :)
qncept - Pią 23 Cze, 2006 18:56

Zastanawia mnie ten Bowi Group, wiesz, że to nie działa. Każdy Swf Catcher Ci to łyknie.
Ochrona ? toć to pic Panie :D
Bowi Group nie Bowi Trup raczej, nabijaja ludzi w butelkę jakimiś tanimi skryptami.
Ten Artmon to wafel jakiś powinien mu się ktos dobrac do skóry brrr... niecierpię takich typów co lezą na łatwiznę.

buber - Sob 24 Cze, 2006 09:36

jaka zwala :D Aprox przyznaj sie ze brossi byl pierwszy a teraz odwracasz kota ogonem!! to taki joke :P tak na serio to nic niestety nie zdzialasz chociaz mam nadzieje ze sie myle. najbardziej podobaja mi sie biale obwodki przy wycinanych z print screena elementach hehe
qncept - Sob 24 Cze, 2006 11:11
Temat postu: buuu...
To ja juz nic nie kminię - najgorsze jest w tym wszystkim to, że ludzie próbują zrobić coś czyimś kosztem.
AproX D - Sob 24 Cze, 2006 12:45

masz rację buber - był pierwszy :lol: haha - a najgorsze jest to jak mówi qncept - zrobić "coś" ( bo na stronę to nie wygląda ) czyimś kosztem ':-| . Ale sprawę zgłosiłem- tak więc poczekamy-zobaczymy. A tak na marginesie kto się "betonem" urodził to musi opierać się na pomysłach innych bo we własnym "wiadrze" niestety pustka :-@
nugatt - Sob 24 Cze, 2006 14:09

AproX D napisał/a:
kto się "betonem" urodził to musi opierać się na pomysłach innych bo we własnym "wiadrze" niestety pustka
:D :D :D
qncept - Sob 24 Cze, 2006 21:08

Zła i stara betoniara, nie te komponenty i woda z bagna :D :D:D
brossi1 - Pon 26 Cze, 2006 12:26

AproX D napisał/a:
no i mamy powtórkę z rozrywki artmon1 i nr 2 artmon.prv.pl . Brak słów - normalny beton - sprawę już zgłosiłem do BOWI i zgłaszam też sprawę na Policję - tego już za wiele ):-(


Teraz to się narobiłeś za pomówienia niedługo się spotakmy
Jak już ktoś tu napisał stroną są inne i nic nie skopiowałem wszystko sam zrobiłem a plagiatu to ty się dopuściłeś!

Ciekawe czy pracujesz na legalny SWiSH

Jeszcze będziesz mieć przerobane za obrażanie mojej osoby tak więc szykuj się!

erbe - Pon 26 Cze, 2006 12:58

już się pogubiłem kto co od kogo skopiował... |:-(
nugatt - Pon 26 Cze, 2006 13:03

wszyscy wykradli pomysł z mojej głowy :D
erbe - Pon 26 Cze, 2006 13:04

hahaha wcale, że nie bo Ty ukradłeś je z mojej :P

PS. nugatt zrób coś z postem cabalankaMM w Skrypty do programu SWiSH2 i SWISHmax, bo mi to pachnie spamem. Samego usera też bym chyba wywalił bo nie sądze aby był zainteresowany jakąkolwiek dyskusją.

nugatt - Pon 26 Cze, 2006 13:08

a ty od Stefana.
ps. qncept z ta starą to przegiołeś

erbe - Pon 26 Cze, 2006 13:10

stefana zostaw w spokoju, bo "stefan daje rade nawet jak go oko boli" :lol:

nugatt napisał/a:
...przegiołeś
co zrobił? :shock:
brossi1 - Pon 26 Cze, 2006 13:10

qncept napisał/a:
Zła betoniara ta jego stara, nie te komponenty i woda z bagna :D :D:D


Ty też masz kłopoty za obrażanie mnie i mojej mamy. Zobaczymy

AproX D - Pon 26 Cze, 2006 13:45

chciałbym ogłosić że sprawę sobie wyjaśniliśmy tak więc nurtujący temat uważam za zamknięty
erbe - Pon 26 Cze, 2006 13:55

no i na czym stanęło? kto kopiował od kogo?
brossi1 - Pon 26 Cze, 2006 14:00

Sprawa wyjaśniona temat OFF
nugatt - Pon 26 Cze, 2006 16:32

erbe napisał/a:
no i na czym stanęło? kto kopiował od kogo?
no od stefana.
zamykam

MBabelek - Pon 26 Cze, 2006 21:28

dali sobie po przysłowiowym razie a stroną podzielili sie na pół. A moze to jeden i ten sam user :-D=
SPIDER - Pon 26 Cze, 2006 21:40

no strona fajna, nie wiem co to jest to metalowe na czym jest logo ale ładne.
Jedna rzecz mnie zastanawia - cienie pod oknem, a tylko dlatego ,ze sam w ostatnim projekcie robilem taki efekt wygietej lekko kartki i cienia no i mnie nie zadowalalo podlozenie cienia po obu stronach bez deformownia prostokąta.
Poanimowałbym troche wykres.(słupki kolorowe).
Pozdr.

AproX D - Pon 26 Cze, 2006 22:06

jeśli chodzi o usera to ja jestem tylko i wyłącznie AproX D 8) natomiast jeśli chodzi o stronę to nia ma jakiegokolwiek podziału tylko zwyczajne dogadanie się ( jedna jest matką a druga zrobiona na wzór ). Natomiast jeśli chodzi o ocenę SPIDERA to nie wiem co Ciebie zastanawia odnośnie cienia pod oknem :wink: - zastanawia na + czy - ?? 8)
nugatt - Pon 26 Cze, 2006 22:12

:D
MBabelek napisał/a:
A moze to jeden i ten sam user

SPIDER - Wto 27 Cze, 2006 07:33

jak cos moze zastanawiac na + albo - ?
poprostu sie zastanwiam czy wyglada to naturalnie z takimi cieniami.

AproX D - Wto 27 Cze, 2006 12:28

normalnie - coś albo jest dobre albo złe. A czy to jest naturalne hmm... robiąc stronkę to powiem szczerze że zupełnie mnie to nie interesowało - dla mnie ważne było by to wyglądało eestetycznie i ładnie a nie naturalnie
qncept - Wto 27 Cze, 2006 12:30
Temat postu: beka...
brossi1 A co mi zrobisz - pobijesz mnie ( Beka !! ) ?
Nastepnym razem nie wprowadzajcie w błąd. Kto kogo splagiatowal i kto narobił takiego szaszoru?
A Ty chyba nie rozumiesz przenośni tu nie chodzi o Twoja matkę tylko o starą betoniarkę :P a że żła to ...
Przekażcie sobie znak pokoju :D
Amen...

AproX D - Wto 27 Cze, 2006 12:51

ale tu nikt nikogo nie wprowadzał w błąd - było jak było ale sprawę wyjaśniliśmy sobie poza forum i uważamy ją za zamkniętą - szum owszem był ale chyba miałem powód ( zresztą każdy z nas by go miał na moim miejscu ) - i gdyby wiadoma osoba napisała do mnie dużo wcześniej i zapytała to nie było by takiego "młynu". Ale do sprawy nie wracajmy gdyż została zamknięta :!:
songokuu - Sob 01 Lip, 2006 20:29

Dyskusja coraz ciekawsza :P
qncept - Sob 01 Lip, 2006 21:25

Poroniony temat :!:
AproX D - Sob 01 Lip, 2006 22:04

Panowie - temat jest już dawno zakończony to po co znowu kolejne posty odnośnie tego tematu ?? ? było - mineło KONIEC 8)
maribt - Nie 02 Lip, 2006 18:45

Temat wzbudza niepotrzebne emocje dlatego go zamykam !

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group