SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Hyde Park - [MUZYKA]

JuRgEn - Sro 13 Kwi, 2005 17:22
Temat postu: [MUZYKA]
Czego sluchacie ?
Piszcie o zespolach ktore cenicie i nienawidzicie - co w nich lubicie itp.
Generalnie luzno o muzyce.

tAboon - Sro 13 Kwi, 2005 18:38

Wszystko co wpada w ucho nie ważne z jakiego gatunku, ale zawsze są Ci naj: Natasha Bedingfild; Nelly Furtado; Metallica; Sisters of Mercy; Anastacia; Sylver; Midnight Oil; Queen i Wiele innych.

Rzeczy nie trawione przezemnie: Krzysztof Krawczyk; Polski Rap; U2 (chociaż kilka kawałków mają fajne, ale mam jakiś uraz wewnętrzny); Ich troje;

tAboon - Czw 14 Kwi, 2005 21:24

Nie wiem dlaczego ale polski hip-hop i rap jest jakis ziwny, w niektóryhc utworach (kawałkach) mają i przekaz, ale ile tak na prawdę tego jest w polskiej muzyce?? 5%?
roland - Pią 15 Kwi, 2005 07:06

Cytat:
Oj czasem aż ciarki przechodzą.. ale przeżycia niesamowite! (szczególnie Jarre)


Z Jarre'a polecam w szczególności Zoolook, w reszcie płyt czasami lubi się powtarzać, ale koncerty ma dobre (chyba nawet bardziej je woli niż wydawać nowe płyty?)

JuRgEn - Sob 23 Kwi, 2005 13:18

Ja slucham Polskiego Hip-hopu pozytywnego nie gnioty typu mezo...
WWO, DKA , ELDO (GRAMMATIK) , POKAHONTAZ ,O.S.T.R. .itd
Nienawidze pozerstwa i kiczu .

maribt - Sob 23 Kwi, 2005 21:09

tAboon napisał/a:
Nie wiem dlaczego ale polski hip-hop i rap jest jakis ziwny, w niektóryhc utworach (kawałkach) mają i przekaz, ale ile tak na prawdę tego jest w polskiej muzyce?? 5%?


heh przecież to jest to samo tylko w polsce to się nazywa hip-hop, a wszędzie indziej rap - albo na odwrót :lol: , nie wiem dokładnie bo nie słucham tego ...

JuRgEn - Nie 24 Kwi, 2005 19:28

Wczoraj zobaczylem w TV jakies Hop kids , jak cos takiego mozna polskiemu Hip-Hopowi zrobic ? wpuscili na scene 9-latkow ....ludzie litosci

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group